Jump to content

GoMta

משתמשים רשומים
    29
Posts פורסם על ידי GoMta

1.  

או שהוא ציטט משהו שלא היה לציטוט ולכן יכול לסבך אותו.

יכל לסבך אותו במה? את ההגנה המשפטית יש לו במקרה הזה, את ההגנה של אופירה כמובן שיש לו, אתה חושב שבגלל אי נעימות מאבא של בן רייכרט הוא יוותר על ציטוט בלעדי שמזניק את המניות שלו לשמיים?

אני לא בכל אופן.

2. דווקא זה גורם לי להאמין שהוא אמיתי

אתה חושב שלכתב של וואן יש איזשהו אינטרס להגן על בן רייכרט? ציטוט כזה זה דלק בשבילו ומעלה את המניות שלו בצהובון הזה.

הציטוט הוסר כי הוא הבין שהוא הוטעה ועלול לחטוף תביעה.

3. מהחתימה יכלו לבצע את הבדיקות האלה, אבל לא.. בואו נעשה אותן בדיוק ביום של המשחק ונוציא אותו מהסגל, את אחד מהשחקנים היחידים בקבוצה שיכולים להשתחרר מלחץ וצפיפות של קבוצות שבאות להסתגר

פאקו עושה דווקא לג׳ורדי על זה שהוא לקח לו קשר אחורי מהסגל בשביל שחקן התקפה.
  4. תאמת אחרי שהתחילו לפרסם את זה בעוד אתרים הפסקתי לפקפק אבל עדיין אני לא יודע האם להאמין לזה.

אני זוכר שהיה דיווח של איזה 3-4 שעות ברצף בכל האתרים שX יפתח על הספסל (זה קורה הרבה) ובסוף הוא פתח

על ההרכב אף אחד במכבי לא יודע עד שעתיים לפני המשחק, על הסגל לפעמים יודעים כבר יום לפני.

אבל, אם אתה רוצה להמשיך להאמין שהכל קונספירציה של התקשורת, בכיף.

5. כן ראיתי ויש לי 2 שאלות.

אחת - מאיפה לעזאזל היא יודעת אם הוא יהיה בסגל או לא? ציפור פאקו לחשה לה בטוויטר ??

שתיים - למה שורמוט לא יהיה בסגל ? כי הוא בא לפני יומיים ? הוא היה פעיל כל שבוע בהרכב הפותח, חוץ מזה שהוא בלי למצמץ יותר טוב מכל הקשרים שלנו התקפית . אם לא בהרכב לפחות בספסל..

כל הכתבים שמסקרים את מכבי דיווחו שהוא לא יהיה בסגל, קשה לי להאמין שכולם ממציאים.

6. אני יכול להבין למה הוא לא פותח ישר בהרכב.

זו מכבי, לטוב ולרע. הכל מסודר, מתודי. שחקן לא מתאמן לראשונה ביום חמישי ופותח בהרכב ביום ראשון.

אם הגביע לא היה מגרש ניסויים בשביל מכבי, אני בספק אם גם שם היה פותח.

לא ציפיתי שיעלה בהרכב, אבל אני כן חושב שהוא צריך להיות בסגל. הבאת שחקן שובר שוויון, למה לא לשים אותו על הספסל במשחק חוץ לא קל, כשאין לך הרבה שחקני התקפה ראויים על הספסל?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.