Jump to content

GoMta

משתמשים רשומים
    29
Everything posted by GoMta

1. יש יותר סיכוי שהפועל חיפה תיקח אליפות מאשר שתראה כזה הרכב.
  2. מה שהוא עשה לנו היום יותר גרוע מהניצבים במשטרה.
  3. האמת שהוא פשוט מאמן מבאס.
  4. הוא בא להסתלבט עלינו כאילו?
  5. פאקו עולה היום עם נשק יום הדין לשמירה על הדומיננטיות תוך השגת 98% שליטה בכדור: פאבלו טיבי ייני פרץ איינבינדר ראדי מיטרוביץ' נוסא גלזר ארמלי זהבי
  6. יכל לסבך אותו במה? את ההגנה המשפטית יש לו במקרה הזה, את ההגנה של אופירה כמובן שיש לו, אתה חושב שבגלל אי נעימות מאבא של בן רייכרט הוא יוותר על ציטוט בלעדי שמזניק את המניות שלו לשמיים? אני לא בכל אופן.
  7. אתה חושב שלכתב של וואן יש איזשהו אינטרס להגן על בן רייכרט? ציטוט כזה זה דלק בשבילו ומעלה את המניות שלו בצהובון הזה. הציטוט הוסר כי הוא הבין שהוא הוטעה ועלול לחטוף תביעה.
  8. הציטוט הזה הוסר משם ככה שאני מאמין שהוא מומצא.
  9. ההקלטה ההיא הושמדה, יש שטוענים שעל ידי דן שילון ששידר את המשחק ואוהד את הפועל.
  10. פאקו עושה דווקא לג׳ורדי על זה שהוא לקח לו קשר אחורי מהסגל בשביל שחקן התקפה.
  11. חיפה תגיע בסוף לפלייאוף, אם הפועל תגיע לשם זאת פשוט הזייה.
  12. על ההרכב אף אחד במכבי לא יודע עד שעתיים לפני המשחק, על הסגל לפעמים יודעים כבר יום לפני. אבל, אם אתה רוצה להמשיך להאמין שהכל קונספירציה של התקשורת, בכיף.
  13. כל הכתבים שמסקרים את מכבי דיווחו שהוא לא יהיה בסגל, קשה לי להאמין שכולם ממציאים.
  14. לא ציפיתי שיעלה בהרכב, אבל אני כן חושב שהוא צריך להיות בסגל. הבאת שחקן שובר שוויון, למה לא לשים אותו על הספסל במשחק חוץ לא קל, כשאין לך הרבה שחקני התקפה ראויים על הספסל?
  15. מוכן להצטרף אליך. אבל מה זה קשור למחר?
  16. ורמוט לא בסגל למחר, פאקו רוצה לערוך לו מבחני כושר יסודיים לפני שישחק.
  17. אדום גם לבן ביטון על דיבורים עם השופט
  18. פנדל לאשדוד, אדום לאג׳ידה, ב״ש עם 3 חילופים כבר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.