Jump to content

GoMta

משתמשים רשומים
    29
Everything posted by GoMta

1. לא היתה אמורה לצאת לפני חצי שעה הודעה מסודרת על כל הדברים של התופים כניסה מוקדמת וכו'?
  2. צבר או כל מי שבשחקן יכולים לענות? ומנהלים בבקשה אל תנעלו כי אני צריך תשובה...
  3. בשער 13 הולכים גם לשבת אנשים מהשחקן? הולכים להיות דגלים תופים והכול? תודה לעונים... ועוד שאלה: אוהדי פאוק ישבו בקצה של שער 2?
  4. אין מה לעשות השניים הכי קורעים היו: גרטל בצילום אווירי של השחיינים: "השחיינים נראים מפה כל כך קטנים (התמונה חוזרת למצב רגיל) ועכשיו הם כבר גדולים" חחח... והשני זוהיר בהלול משדר כדוריד ואחת הקבוצות נותנת פצצה למשקוף: "איזו בעיטה מדהימה למשקוף,אופס אני כמעט אמרתי בעיטה" חחחחח
  5. 1. x 2. 1 3. 1 4. 2-1 צ'לסי 5. 10-20 דקות 6. 27 שערים
  6. אחים שלי הולך להיות גם גוש מעודד ב-13 נכון? הלוואי שיהיה... דרך אגב מישהו הולך לשער 5?
  7. GoMta

גולים

תשימו עוד גולים!!! איפה אני יכול למצוא גולים?
  8. ??? ????ט ??גך????? ?י ?? ?ט?י? טג? ?ז?גט ג? ?הב????ך: 4-1 ה??ח
  9. אחי תסביר את עצמך... למה לא?
  10. אבל הם שני אנשים בניגוד אלינו שאנחנו קהל גדול... אחים שלי דבר כזה יכול להיות ענק!!!
  11. יש לי הצעה לעידוד: לאוהדי ושחקני פנרבחצ'ה יש מנהג שכשהקבוצה עולה לחימום לכל שחקן בתורו שרים את השיר שלו והוא בא לקהל ועושה תנועה כלשהי לכיוון הקהל( בטורקיה זה בדרך כלל להרים את הידיים שלוש פעמיים וכל הקהל צועק עם השחקן אולה אולה אולה שלוש פעמים) זה פוט מרגש לראות את זה ודעתי צריך לעשות את זה גם אצלנו ששרים לכל שחקן בתורו את השיר שלו והוא בא ומודה לקהל... זה יכול להיות אחלה מה דעתכם?... ועוד דבר שתמיד בסוף משחק כל השחקנים מתאספים בשורה וכולם מחזיקים ידיים ועושים אולה אולה ככה השחקנים באים לכל שער ומודים לו... מה אתם אומרים?...
  12. אני לא זוכר עידוד כזה חוץ מהדרבים בשנתיים האחרונות!!! היה פשוט ענק!!!
  13. עמנואל אופיר היה מאמן במחלקת הנוער ועוזר מאמן בבוגרת במשך שנים רבות במכבי ובהפועל פ"ת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.