Jump to content

GoMta

משתמשים רשומים
    29
Everything posted by GoMta

1. אפשר לפחות שתגיע כבר הודעה רשמית ואני אתחיל ללמוד?
  2. אגב, גם אם העסקה לא תצא לפועל, כל הסיפור הזה ירסק להפועל את הצורה.
  3. כל עוד זו כותרת מוואן ולא הודעה רשמית, אין מה להשאיר את הכותרת כמו שהיא.
  4. בוואן שינו את הכותרת ל "ורמוט חתם במכבי ל3.5 שנים"
  5. בואו נחכה להודעה רשמית לפני שנתחיל עם הקיא (שאכן עומד בגרון). יש עוד כמה שעות טובות לחלון הזה ומספיק זמן לורמוט להתקפל.
  6. אני די בטוח שהוא הולך כרגיל להתקפל ברגע האחרון, אני רק מקווה שהפעם זה לא יסתיים עם צו הרחקה לג'ורדי.
  7. באיזור 3 תצא הודעה בסגנון הזה: "עידו חג'ג', האיש החזק במועדון הטיל וטו על עסקת גילי ורמוט שסוכמה בין המועדונים מוקדם יותר היום. האיש החזק במועדון הבטיח להזרים מיליון ש"ח לתשלום משכורות ינואר וזאת לטובת השארתו של ורמוט בהפועל. ורמוט פרסם לפני שעה קלה בחשבון הפייסבוק שלו הודעה לאוהדים: "בשעות האחרונות נפוצו שמועות בדבר מעבר שלי למכבי. השמועות הללו לא נכונות והגיעו מבעלי אינטרסים במועדון שמעוניינים לעשות ספין על חשבוני. מעולם לא עברה בראשי המחשבה לעזוב, אפילו לא לשנייה. ממשיכים הלאה בכל הכח כדי להחזיר את הפועל למקומה הטבעי, יש עוד מטרות חשובות לפנינו".
  8. אתה רואה את מרגוליס ואיינבינדר משדרגים אותם באיזשהי צורה?
  9. אני לא מבין, אתם באמת חושבים שמכבי הולכת להגיד היום לאחד הזרים שלה שהוא משוחרר כשאין לו זמן למצוא קבוצה? או שאתם חושבים שהולכים להקפיא מישהו ולהושיב אותו ביציע עד סוף העונה?
  10. אני כל בוקר מקווה לזה, גם אלוהים לא יעזור לנו להיפטר ממנו. זוכר שאמרת שאתה מוכן לתת אותו לכל קבוצה שלא תדרוש שנשלם לה כסף כדי לקחת אותו? אני מוכן שיוסיפו 250 אלף יורו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.