Jump to content

GoMta

משתמשים רשומים
    29
Everything posted by GoMta

1. חבל לי על אלטמן. אבל מאוד מצחיק שהפועל משכנה את העתיד שלה אצלנו.
  2. אל תשכח שרייכרט, גולדברג, קהינדה ומאוויס הם שחקנים שהפועל תשביח לנו. עם זה אין לי בעיה. חבל לי שויתרו על אלטמן.
  3. העסקה הסופית: רייכרט וגולדברג בהשאלה להפעול, אופציה על עומרי אלטמן ואופציה על השאלה של קהינדה ומאוויס לשנה וחצי + 700 אלף יורו.
  4. אני בטוח שהוא רצה להגיע, אחרת הוא היה נשאר. הוא רצה לעוף מהפועל והבין שהדרך הכי טובה בשבילו היא ללכת למכבי. אחרת, היה עובר לחיפה שצנציפר אומר שניסתה לעשות מהלך של הרגע האחרון ולהביא אותו.
  5. ועכשיו הוא אומר שעוד לא סוכם מי עובר להפועל ושהפועל עוד לא חתמה על השחרור. כל זה כשהחלון נסגר עוד 50 דקות.
  6. על עסקה שנחתמת לכאורה ב11 בבוקר צריכה היתה כבר לצאת הודעה רשמית, צריכה להיות סיבה טובה לזה שלא יצאה אחת עד עכשיו. מי לדעתך יוצא יותר גרוע במקרה של ביטול העסקה?
  7. האמת שזה מביך ברמות קיצוניות, ובמידה שורמוט באמת לא מגיע בסוף, זה כבר עובר את גבול הפתטי.
  8. הפרסום בוואלה כבר נהיה מסוייג יותר ("עובר למכבי?"), נראה שזה מתחיל ללכת לכיוון חיובי של פיצוץ.
  9. מאוד מסקרן אותי למה מכבי לא מוציאה עדיין הודעה. עדיין יש תקווה לרגליים קרות.
  10. אחי, תנשום עמוק, הכל בסדר. חבל על ה100 שקל של החידש מנוי אח"כ
  11. כן. ושלא תחשוב ששאלתי כדי להסתלבט, שאלתי בשיא הרצינות.
  12. מצד אחד אני מסכים איתך, מצד שני אני לא יודע אם אי פעם היתה נוצרת אווירה שבה רייכרט (שהוא פרוספקט עצום בעיניי) יכול להצליח במכבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.