Jump to content

אורן המתעפץ

משתמשים רשומים
  • Content Count

31
  • Last visited

• Days Won

5

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני מבין שכבודו לא מכיר את מכביפדיה:)
  2. קצת פחות מרומז: אנחנו כרגע שני אנשים שעושים את זה. ברוך השם יש למכבי המון המון גולים. אנחנו צריכים עזרה, ואתם לא צריכין לעשות כלום חוץ מלראות מכבי ולהנות. בואו לעזור:)
  3. כל זה אכן מפורט בעמוד המשחק הספציפי:) לכל משחק (רשמי) בעונות הנל הוספנו סיכום משחק. שווה להכנס, בכל זאת, ההיסטוריה שלנו.
  4. אהבתם? זו רק ההתחלה. יש לנו, על אמת, המון המון רעיונות לאן להתקדם ולפרוח. הכל תלוי בכם:) אנא עזרו לנו בהמשך גיוס התרומות.
  5. חברי פורום השחקן ה-12 היקרים, בעקבות פרוייקט הוידאו הנפלא שיזם Soul Boy לפני מספר שנים, החלה המכביפדיה לרקום עור וגידים. הודעות פרטיות בשחקן הפכו לאט לאט להתכתבויות אינסופיות בווטסאפ, חלומות הפכו למציאות, והנה ב-26 באפריל 2017 החלה העבודה על מכביפדיה. קרוב לשלוש שנים חלפו מאז אותו רגע שבו הותקנה המערכת והתחלנו בעבודות הפיתוח, מתוכן כשנה וחצי שאנו חשופים ומזמינים אתכם להשתמש באינספור המערכות של מכביפדיה. מתוך הפורום גדלו אנשי הפיתוח הטכני של מכביפדיה, מתוך הפורום צמחו רוב אנשי התוכן של מכביפדיה, וכן מתוך הפורום נתקבלו הכי הרבה תרומות לאוספים שבמכביפדיה. במילים פשוטות: נולדנו, גדלנו ועלינו מתוך הפורום. קשה לתאר את ההצלחה של מכביפדיה במילים. בזמן קצר הפכנו לשם שגור בפי כל אוהד מכבי, הפכנו למקור הכי אמין לנתונים (סוד גלוי הוא שגם ברגעים אלו אנו ממשיכים לעבור ולדייק כל נתון לגופו), האוספים שלנו הם הגדולים ביותר (הודות לכם!). "להיות מכבי זה להיות הכי גדול, הכי יפה, הכי מצליח"? להיות מכבי זה אנחנו. עד כה כל התנהלות המכביפדיה בוצעה בצורה התנדבותית. החל מהשעות הרבות שהושקעו באתר, ועד להשקעה הכספית. שלוש שנים מימנו את השרת, הכתובת, שטח הגיבוי וכו'. לצערנו, לא נוכל להמשיך ולעמוד בהוצאות הכספיות. אמנם נכון, ההוצאות הנדרשות לתחזוקת האתר במתכונתו הנוכחית מסתכמות במאות בודדות לשנה (וזה הוא בדיוק יעד הגיוס), אך אנו מבקשים את עזרת הציבור לגייס סכום זה. המכביפדיה פעלה, פועלת ותפעל בשקיפות מלאה, בהתנדבות, מתוך האוהדים ולמען האוהדים, בצורה כמה שיותר חינמית ונוטלת פרסומות. העתיד של מכביפדיה טומן בחובו המון רעיונות, המון פרוייקטים שמתנהלים גם ברגעים אלו, המון לאן לגדול ולהתפתח. העתיד של מכביפדיה תלוי בכם, וארשה לעצמי לומר שככל שנרבה בתרומות, כך נוכל להוציא לפועל פרוייקטים מורכבים יותר. תוהים להיכן הולך הכסף? שואלים את עצמכם כמה עולה לנו להחזיק (על השקל) את האתר? צרו קשר בפרטי ותקבלו קבלות בהתאם. אנא מכם, הודעה זו איננה איום, המצב הוא באמת פשוט: אם לא נגיע ליעד הגיוס, נאלץ לסגור את האתר. לתרומות המכביפדיה.
  6. הייתי אז בדרום אמריקה. לצערי בצורה די מוזרה ראיתי את הדרבי באיזה גסטהאוס בודד, שידור מהאינטרנט שהיה דווקא מעולה ועוד מוקרן על מסך. לבד. אגב, הימרתי 4-0.
  7. יש מישהו במקרה שיוצא מבאר שבע למשחק??? סרבק אין לי איך להגיע 0507561817
  8. אתה יודע שיש לך הכל במכביפדיה מתעדכן אוטומטית עוד באותו ערב של המשחק, כן?
  9. לפני איזה חודשיים שלושה מישהו כאן הציע להתערב על זה שבלומפילד לא יהיה מוכן בזמן, הצעתי התערבות של אלף דולר שישחקו בבלומפילד את המשחק נגד חיפה לפחות. נראה לי שאתה היית זה שאליו פניתי. אני חייב להגיד שגם אם על הנייר "צדקתי", וגם אם על הנייר "ניצחתי", זה בשום פנים ואופן לא אצטדיון שלם, וזה לא רק החיפוי החיצוני, יש הרבה מאוד שיט שקורה אך ורק בשביל הלחץ של לפתוח במחזור ראשון. וכמו שנאמר וכמו שיאמר עוד אלף פעם בספריה ההיסטוריה - האצטדיון עמד דומם שנה! זה פשע נגד הספורט מה שעשו פה, אם לא היינו כמו יהודים שחוזרים לשטעטל שלהם, היינו עומדים מהצד ונקרעים מצחוק על הדבר הזה.
  10. עברה שנה וכמו שעון השיאומי התחיל לעשות בעיות. חשבתי להחליף לשיאומי נוט 7, אבל קראתי בזאפ כמה וכמה ביקורות על מכשירים תקולים, מה ההמלצה הרלוונטית לפלאפון עד 800 שח?
  11. וואלה, אז בוא נעלה גם תמונות עירופ שלך סתם לצחוקים.מה זה לא צריך אישור? כל תמונת עירום צריכה להעעשות בהסכמה מלאה, בטח ובטח שיתוף. מה נסגרררר
  12. מדהימות אותי רוב התגובות כאן, ויותר מכך מדהימה אותי האדישות מצד כ-ל הנשים שבסביבתי. נתחיל מההתחלה - 12 נערים, שחמישה מהם בכלל לא היו בחדר, הואשמו בידי כל עמך ישראל באונס. לא מעט גם שלחו אותם כבר לגרדום, וכל זה על סמך מה? על סמך המילה שלה, והתיווך של התקשורת, כשאף אחד, ואני באמת בטוח שאף אחד, לא קרא מילה מהתמלילים / הארכות מעצר, גם כי אין לי מושג אם זה פורסם בכלל, וגם כי אני בטוח שאף אחד לא דובר את השפה. אבל להאשים זה קל. עוד באותו הערב תלו אותם. ווידוי קטן, יש לי חבר שיושב כבר חמש שנים בכלא על אונס, זה מקרה של מילה מול מילה - הוא לא מכחיש ששתי הנשים המתלוננות היו אצלו בדירה ועשו אורגיה, הן טוענות שהוא אנס אותן לזה, הוא טוען שהכל היה בהסכמה ובבוקר כשהן התעוררו הן התהפכו עליו. עכשיו לך תוכיח, כי חובת ההוכחה היא עלייך, גבר אשם באונס עד שהוכח אחרת, ורק אם הוכח אחרת. המקרה הזה הוא חומת אזהרה ענקית, לא בגלל שהיא בדתה אונס (לכאורה, עדיין), אלו דברים שקורים (ולצערנו בדיית אונס קורית פחות מאונס, וחשוב להדגיש את זה), אלא בגלל שמה שהציל את אותם נערים מלשבת בכלא זה זה שהם צילמו אותה. ללא הצילומים האלו - מילה מול מילה, וכמו שראינו במשך שבועיים - הם היו בדרך הבטוחה אל הכלא לכמה שנים טובות. על מה? כנראה שעל כלום, על זה שהיא התחרטה, על זה שהיא לא ידעה איך לאכול את עצמה, על אלוהים יודע מה גרם לה להגיש את התלונה הזו. משום מה בחרו לשתף אותי בכמה מהסרטונים. בגלל שלא צפיתי בהם יש לקחת את זה בערבון מוגבל, אבל בשניים מהסרטונים יש קלוזאפ על הפרצוף שלה ולא נראה שהיא סובלת, כך שלפחות את טענת ה"בלא ידיעתה", אנא תחסכו לעצמכם את הבושה ותפסיקו להשתמש. אולי, אולי, הצילומים בוצעו בלי הסכמתה, וזה מוטל בספק גדול אפילו יותר מהסיפור שהיא בדתה, והנה, חצי מהתגובות פה כבר החליטו שהיא צולמה בלי ידיעתה. אישה מואשמת בבדיית אונס, בתלונת שווא על מספר גברים (אני לא יודע אם התלונה בוצעה נגד כל ה-12 או ש-7 וה-5 הנוספים נספחים לצורך החקירה), כמעט שלחה אותם לכלא ללא מעט שנים, ובאותה נשימה ברגע שהיא נתפסת בכך, הטענה שלה כי הצילומים בוצעו מבלי הסכמתה מקבלים אישור. איזה מן מילה יש לה שאתם בכלל יכולים להקשיב לחצי משפט שיוצאת לה מהפה? כאילו מדובר באישה חדשה, כאילו זו לא זאת שכמעט הרסה חצי תריסר (+) חיים של אנשים, לא, היא אמרה שהיא צולמה בלי הסכמתה אז ככה זה. מה, באמת? לא למדתם כלום? אפילו נקודה אין בין בדיית האונס להאשמה שלה, והנה כבר מצדדים בה כמלאך. וואלה, אתם לא פחות גרועים, או לכל הפחות עדר חסר מחשבה. הם צילמו אותה, מוצא חן בעיניכם או לא, אנחנו ממש לא יודעים *עדיין* אם בהסכמתה או שלא. אותם צילומים הם אלו שהצילו אותם. אתם קולטים בכלל מה קורה פה? אתם קולטים שהדרך ה"בטוחה" לעשות סקס בימינו זה לתעד הכל? שלא נאמר להביא טופס חתימה ששני הצדדים מקבלים ומבינים ומסכימים על סקס שיתרחש באופן מוגדר וחתום? זה מקרה כל כך קיצוני של מזל שגובל בטיפשות, שאנחנו (לפחות הרווקים לצורך העניין) חייבים לשים אלו לב. למה הם חגגו שהם השתחררו ממאסר ומתיק אונס שכמעט ונתפר להם? למה הם שמחים שהחיים שלהם חוזרים לסוג של מסלול? זה מה שמעניין אתכם? לא מה שעבר עליהם? לא הסיפור התלוש הזה? לא העובדה שמחר כל כך אחד מכם יכול להיות מואשם באונס של בחורה ששכב איתה בהסכמה, ואם אין תיעוד כלשהוא להסכמה הוא בחתיכת חרא? לא, מעניין אתכם שהמכלול הביולוגי משובש הזאת אומרת שהצילומים לא היו בהסכמה. והנה, לקחתם את המילה שלה ואמרתם אמן. מי שמכיר אותי יודע שאני די "הומו", הפסדתי (לפחות, מידיעה) שתי בחורות מדהימות שהתרחקו רק כי "לא היית מספיק גבר לנשק אותי ראשון", אין לי שום עניין בסטוצים מאז ומעולם, וגם שיחק לי המזל פעם אחת ואני הייתי זה שסירב למישהי כי לא הרגשתי שום משיכה, ככה שלפחות מאחורי המילה שלי שאני לא מכניס את הבולבול שלי למקום שאין בו שכל, אני יכול לעמוד. כפועל יוצא, אני מן הסתם נגד כל תיעוד של סקס ובכלל מה שקורה במיטה, ביער או אנערף איפה, צריך להישאר בינו ובינה ( / בינו ובינו / בינה ובינה). כן, זה מעשה בעיקר מביש לצלם אורגיה, זה ילדותי, זה מביך, אבל במידה וזה היה בידיעתה ובהסכמתה, אין בזה שום דבר פסול, אדרבא - הצילומים הללו הוכיחו את חפותם. אני לא חושב שמישהו מאיתנו עליון עליהם רק כי הוא לא תיעד סקס שלו מעולם, בגג בגג זה עושה אותנו קצת יותר בוגרים (והם בני 17, כן?). יש פה תגובות שבאמת עוררו בי גועל נפש לא פחות מהסיפור עצמו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.