Jump to content

אורן המתעפץ

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. יצירת האומנות הגדולה ביותר בתולדות האנושות. כל כך קשה פשוט - לא להרוס? אני מאוד אוהב את החזרה למקור, לסמל שלנו, למכבי, ומאוד לא אוהב את הצורה שבה זה נעשה
  2. רוכב על הנושא.. האם יש למישהו תמונה טובה של דור על הבמה אחרי הגביע?
  3. מהסטיות הגדולות שלי: להכנס לפורום השדים אחרי דרבי. טכנית לצורר כבר עלה על כך שצלמי כל העולם התאחדו בדקה מסויימת לדפוק את הפועל וידעו שרק מזווית אחת יראה הפאול הפלא הישראלי הבלתי נגמר - שחקנים שנשכבו על הדשא עם שרירים מתוחים בדקה 50, רצו בדקה 115 כמו משוגעים והוא ממשיך... מעניין. עד כמה שזכור לי אלו שכל השחקנים והצוות המקצועי שלהם רצו והשתוללו היו הזונות באדום. דווקא בן אדם מיושב בדעתו, אבל המחשבה שלו הצחיקה אותי. האם יכול להיות שיפסלו שער אחרי כזו שמחה?! לוגיקה של תוספת זמן.. והאשמים בביטול השער: הפועל תל אביב שלא מחתה בפני השופט אוהדי הפועל התמימים שמעולם לא שרו משהו אישי לא משהו להתרגש ממנו, אבל אולי הקול השפוי ביותר שנשמע אי פעם מהפועל טכנית לצורר יורד לשורש הנקודה קלינגר ממונה להחליט על עצמו האם ההתנהגות שלו לגיטימית או לא טכנית לצורר שובר שיאי שפל חדשים (האמת שכשקראתי את זה קצת נחרדתי, זה לגמרי יוצא מהקונטקסט של הספורט) טכנית לצורר (בפיצול השני, האמת) משווה בין הימצאות הפורנו (והסנאף?!) באינטרנט לבין ביזוי השואה ושוב טכנית לצורר (בפיצול הראשון) מסביר מדוע השואה היא קוריוז בספרי ההיסטוריה האמת שהתגובה שבגללה התחלתי את כל הסשן הזה אבדה לי איפשהו... אוהד שכותב שבמקום לרכז מאמצים בזירה הישראלית, אוהדי הפועל צריכים לתלות שלטים בקנדה שיסבירו לקנדים מה הכסף של מיטש מממן: שחיתות, גזענות, פגיעה בעובדה ועוד ועוד. "רק ככה ננצח את השייח הקנדי". איזה באסה שאיבדתי את התגובה הזו.
  4. חצי דקה לפני ששאלת הגשנו את התשובה למעלה 116 משחקים..
  5. בבקשה בבקשה בבקשה, אם מישהו יכול לשמור את הכרטיס משחק (לא בהדפסה ביתית, אלא כרטיס של ממש) אנחנו ממש נודה לו. בתודה, מכביפדיה.
  6. בבקשה בבקשה בבקשה, אם מישהו יכול לשמור את הכרטיס משחק (לא בהדפסה ביתית, אלא כרטיס של ממש) אנחנו ממש נודה לו. בתודה, מכביפדיה.
  7. מחליף כרטיס ל7 תמורת כרטיס ל11 (למשחק מול מ.פ"ת) 0507561817
  8. וכמובן, לשמור כרטיס עבור מכביפדיה. אנחנו נצטרך צילום של כרטיס המשחק לאובף הכרטיסים שלנו שכבר ממש קרוב לאלף.
  9. לקראת יום הזיכרון התש"פ נוצר הקשר הראשוני שלי עם אורלי גולדשטיין, במטרה להרחיב ולעבות את המידע אודות עשרת חללי מכבי המוכרים לנו מגביע יד לעשרה. אורלי, לדאבוני, איננה רק הבת של יוסף גולדשטיין ז"ל, היא גם אחייניתו של חיים גולדשטיין ז"ל, אחד מאותם עשרת החללים. הקשר הלך והעמיק וזכיתי ללוות אותה בהליך המפרך של הוצאת הספר לאור. אורלי ירקה דם, פשוטו כמשמעו, על מנת להוציא את הספר הזה, ועל כך היא ראויה להערכה כפולה. המינימום שאנו יכולים לעשות, כאוהדים, הוא לרכוש את הספר וללמוד מקרוב על אחד מגדולי השחקנים של מכבי בכל הזמנים, בטח ובטח כשהוא נמכר במחיר בדיחה של 66 ש"ח בלבד.
  10. תמיד נעים להזכר, אבל לצערי אנחנו מדברים על מדי משחק
  11. אני מבין שכבודו לא מכיר את מכביפדיה:)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.