Jump to content

זוהר הירש

משתמשים רשומים
    362
  • Last visited

Everything posted by זוהר הירש

1. לא חייבים להתייחס לכל מה שכתוב- הרי אנחנו יודעים שהרוב אלה סתם חירטוטים. אני לא מאמינה שנמני כבר בשלב הזה מודיע לבן שעון מה לעשות ומה לא לעשות. ואם בן שמעון מאמין בו כנראה שהוא טוב. היא אפשר לשפוט שחקן לפי 2 משחקי אימון.
  2. אוקיי. ואני חושבת שהיה צריך להחזיר אותם ושהממשלה בזה צדקה ופעלה טוב. אבל אני עדיין חושבת שאנחנו רכים מדי איתם, וצריך לתת להם להתחיל לפחד בכלל לתקוף אותנו בלי לחשוב מה אחרים יחשבו.
  3. אמרו את זה באחת התוכניות עליהם, לא זוכרת איזו. כמו שאנחנו נעשה הרבה בשביל להחזיר גופות של חללים ישראלים, גם שם יש משפחות וגם הם רוצים להחזיר גופות. ולא התייחסתי רק לגופות, אלא לכל מה שהעיסקה כללה שזה גם אסירים ואת קונטאר.
  4. תכתבי בגוגל גלעד שליט ותמצאי כמעט בכל מקום.
  5. החיזבאללה הציעו כמה ימים אחרי החטיפה להחזיר אותם תמורה ל5 אסירים, אולמרט סירב! מה זה היום 5 אסירים לעומת קונטאר, אסירים ו199 גופות?!
  6. לפי דעתי בכלל לא צריך להיכנס לשם ולסכן את החיילים שלנו! יש לנו מספיק טילים וציוד צבאי שיכול להרוס להם את כל הארץ! צריך להפגיז אותם מכל כיוון, להרוס להם את הארץ ולהראות להם שעל כל בן אדם אחד שהם רוצחים לנו- אנחנו נצ'פר אותם ארבעתיים!! שידעו שלא מתעסקים איתנו ועם האזרחים שלנו! הממשלה הזאת צריכה ךהתחיל לתפוס קצת אומץ ולא לחשוב רק מה שאר העולם חושב עליה ולהראות שהם ממשלה שדואגת קודם כל לאזרחים שלה!
  7. כל כך כואב!! למרות שכבר הודיעו שהם מתים הייתה את התקווה הזאת שהם לא, שהם בחיים! יום עצוב! יהי זכרם ברוך
  8. מורוווווששששששש מלא מזל טוב!!! אוהבת אותך הכי בעולם!!! עד 120 שנה ושתזכה לחיים מאושרים ומוצלחים
  9. בחלק מהמקומות היה כתוב עד ה15 ובחלק עד ה1.. ככה שעדיף לך לקנות עד הראשוןן..
  10. כנראה שהמבצע הזה הוא רק בלאן כי אני אתמול עשיתי בלאן וזה יצא אחרי 20% 648 ..
  11. מישאלוב מכביסט אמיתי, נלחם ונותן הכל בשביל הקבוצה
  12. לא בהכרח. כל שחקן, גם אם הוא הכי מכביסט שיש, רוצה דקות משחק ולשחק כמה שיותר. אם הוא רואה שהוא לא הולך להיות בהרכב או אפילו לקבל קצת דקות משחק, אם כמה שהוא מכביסט ואוהב את הקבוצה די ברור שהוא ירצה לעזוב. אסור לתת לו ללכת! אחד השחקנים שהשאירו את מכבי בליגה שנה שעברה ובזכותו ההגנה טובה ויציבה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.