Jump to content

זוהר הירש

משתמשים רשומים
    362
  • Last visited

1 Follower

About זוהר הירש

• Birthday 09/02/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

1,432 profile views
  1. החוכמה זה לדעת איך לשלב צעירים. עלה עם מיכה? נתן 2 משחקים טובים? תמשיך איתו! גם אם לא בהרכב לפחות בחילופים. אבל לא. עדיף את גיז'ה שב10 משחקים האחרונים הוא הכי גרוע במכבי. נמשיך עם ג'ורג'. אחלה מגן. באמת. לעומת סבן הוא זהב. אז מה הקטע של ההוראה לא לעלות?! תן לו לשחק, לעלות, לנסות. בנוער הוא עשה את זה טוב מאוד. ואם כבר אתה עולה עם מגן צעיר בהגנה, כשיש לך בלם שלא יודע לעשות כלום חוץ מלהעיף כדורים ולעשות חורים, ועוד בלם שבירידה בזמן האחרון (ואני לא מאשימה אותו, אף אחד לא יכול לעשות עבודה של 3 שחקנים)אז תעלה עם מגן מנוסה. שכן, עד כמה שהוא לא משהו, אין פה צ'אנס בכלל לקחת הימורים. במיוחד לא כשאתה שם את המגן הזה קשר!
  2. פרידה הזאת פשוט בהמה! דבר כזה עוד לא ראיתי! הצרות עין הזאת שלה יכולה לשגע. הרי הכל אצלה נובע מקנאה. ההתעסקות הזאת שלה באיפור של דנה, בחזה שלה ובקרמים שלה (כנ"ל המרצדס של יגאל) פשוט פתטית. מה אכפת לה מה בן אדם עושה עם הכסף שלו? מה היא נכנסת לאנשים לכיס? הם עובדים בשביל הכסף הזה וזה עניין שלהם בלבד על מה הכסף הזה הולך. כן, עדיף להוציא אותו על סמים. מגעילה זאת. לא משנה כמה איפור היא הייתה שמה ולא משנה הציצי הענק שלה היא בחיים לא תוכל להסתיר את האופי הדוחה שלה. עאלק שוחרת שלום. טפי עליה
  3. גל, אתה יכול לשכוח מזה. אני לומדת סוף פסוק. אתה יכול להגיד לו בעצמך יש לך את המספר שלו (:
  4. יש לי שיעור פרטי אני לא יכולה .. אם אני אזלזל אני אגמור כמוך (:
  5. נשמה אם אתה רוצה אתה תמיד יכול להזמין אותי אתה יודע את זה (: אני בבצפר עד 11 וחצי .. ויש לי מבחן ללמוד אליו אז לא..
  6. גלוש זינק היא בקונספט של בר גוריון וקינג ג'ורג' רק שלדעתי הרבה יותר טעים שם
  7. אבל להתלונן לא יעזור. אנחנו הרי יודעים כבר שההתאחדות זונה ואדומה וכל מה שכתבתם פה, ואנחנו יודעים שעל כל דבר שנזרק למגרש, גם אם זאת רק כוס קולה אחת, אנחנו נקבל משחק ללא קהל. אז אולי הפיתרון הכי פשוט פה הוא להפסיק לתת לבית הדין את הלגיטימציה לעשות את זה?! אולי תפסיקו לזרוק דברים למגרש?! מה זה נותן לכם? ובכן, לכל קהל האוהדים של מכבי זה נותן לראות משחק בבית!
  8. חחחחח לא יש כמה ילדים מהשכונה שלי אין לי מושג בני כמה הם והם תמיד יושבים עם השחקן אולי זה הם ..
  9. שי מותק המון מזל טוב ויומולדת שמח! שכל מה שתרצה יתגשם, שתמיד תהיה מאושר, שהחיים אחרי הצבא ילכו בכיוון הנכון והטוב בשבילך ושמעיין תמיד תהיה לצידך (: הצלחה בהכל ומקווה שנהנת.. אוהבת מלא
  10. אכן גלוש אני מתפלאה עלייך אחרי כל כך הרבה זמן שאנחנו מכירים !! חחחחח סתם אתה יודע שאתה שם אתה מרים צלצול ואני באה (:
  11. זה היה שבט דיזנגוף .. זה ככה פעם בשנה כל שנה.. כל שבט עושה ביום אחר.. בגלל שהרוב בבי"ס הוא משבט דיזנגוף הם "זכו" לעשות את היום שלהם ביום של הפעולת פתיחה וזה נועד להרעיל את האנשים לבוא לצופים.. וידוע שבכל השבטים בת"א משתמשים כבר בכל השירים של מכבי (וגם של הפועל) מהרגע שהם מגיעים ליציע.. ובכלל מה עשית בבי"ס שלי? ולמה לא צלצלת ?????
  12. הבטחתי ברכה מרגשת.. ובכל זאת קצת קשה לי לכתוב לך... עברנו כל כך הרבה, חוויות, זכרונות, עליות וירידות, כיף, צחוק, בכי והנאות ואני מרגישה שאני מכירה אותך כבר הרבה זמן ודווקא זה מה שמקשה עליי לכתוב לך ברכה. הרי לאנשים הרגילים בחיים שלי אין בעיה לתת איזה ברכה מאולתרת.. אבל למישהו כמוך, שעבר איתי כל כך הרבה בכל כך מעט, שתמיד היה לצידי ואני לצידו, שסיפרתי לו הכל והוא לי, שתמיד דאג לשלומי ואני לשלומו קשה לכתוב. לא משנה איך הברכה תצא בסופו של דבר, היא לא תצליח להעביר לך את מה שאני באמת רוצה להעביר... אז בכל זאת יומולדת ואני הבטחתי ברכה מרגשת אז מקווה שבשבילך לפחות היא תהיה כזאת... גלוש, כמו שכבר אמרתי עברנו כל כך הרבה נסיעות יחד, כדורעף, כדורגל, סתם ישיבות מתחת לבית שלי, שיחות ארוכות וקשות ועם זה גם שיחות קצרות ומצחיקות ואין לי ספק בכלל שהכרתי בחור מדהים וידיד אמת. גם עם כל החסרונות בזה שאתה קצת חופר ואני קצת מסננת ידענו לשמור על הקשר שלנו ויצרנו מצב ששנינו יודעים שהשני תמיד יהיה שם בשבילו, וזה חשוב. הידיעה שלא משנה מה אני יודעת שתמיד תהיה שם בשבילי להקשיב, לייעץ, לתמוך ולעזור זה דבר מדהים, ואני מודה לך על זה. תודה על כל הפעמים האלה שהייתי צריכה אותך והיית שם. אני מאחלת לנו שנמשיך לדעת לשמור על הקשר שלנו, שנצבור זכרונות וחוויות בנוסף לאלה הקיימים, ושתמיד נהיה ידידים טובים. ולך אני מאחלת שתמיד תהיה בתקופה הטובה שאתה נמצא בה, שתמיד תהיה מוקף באושר ואהבה. שתצליח בכל דרך בה תפנה, ושתדע להבחין בין הרע לטוב. שתמיד תהיה בריא ושכל החלומות הגדולים והפרועים ביותר יתגשמו. תישאר גלוש הזה שכולם כל כך אוהבים ותמשיך לעלות חיוכים על פניהם של רבים. עד 120 מותק, ואני בטוחה שהיה לך אחלה יומולדת צהוב שבעולם (: אוהבת הכי בעולם
  13. שובל גם אנחנו לא קיבלנו אז אבא נסע לבלומפילד לקחת..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.