Jump to content

yoav2806

משתמשים רשומים
    42
  • Last visited

Recent Profile Visitors

559 profile views
  1. לא יודע מה קרה אתמול ואם זה נכון שקיללו אותו או זרקו עליו דברים ובלי קשר אני חושב שהשחקן הזה לא מספיק מוערך פה בתוך כל הריקבון והמחסור במקצוענות אצלנו אני חושב שאתה אחד השחקנים הכי חשובים כאן אתה אי של מקצוענות ומכביזם. אני מת עליך גם בשנתיים האחרונות שהייתה ירידה ברמה אתה נכס עצום לקבוצה, נלחם תמיד ונותן הכל על המגרש מחתים לכל החיים
  2. יצרתי אחד. הבעיה היא שאני כבר חודש עם זקן והוא יודע שהפטור עדיין לא נגמר ככה שייראה לו מוזר שהתגלחתי יום אחרי שתפסו כבר מישהו על זיוף מסמך רפואי ואז הוא יכול לבדוק בתיק הרפואי שלי אם באמת קיבלתי פטור זקן בעבר.
  3. אני חייל טוב. שנה וחצי בצבא לא היו לי שום עבירות שום משפטים הממ שלי תפס מישהו שזייף גימלים ואני מפחד שייבדקו אותי גם עכשיו
  4. סתכלו שניה על הטבלה ההבדל בינינו לבין מקום ראשון זה 19 נקודות... תחשבו כמה משחקים השופטים לקחו לנו נכון שלא מגיע לנו אליפות אבל יותר מ7 משחקים שלקחו לנו ניצחונות השנה אם שיפוט לפחות סביר היינו קבוצת צמרת... זה לא שהפועל וחיפה הרבה יותר טובים פשוט את הגול שהם מבקיעים פעם במשחק לא פוסלים להם ואני לא מדבר על הביטחון שיכולנו לצבור אם לא היו פוסלים לנו את כל השערים מאז שאני רואה כדורגל אני לא זוכר שום עונה בשום ליגה שקרה משהו דומה לזה
  5. הוא היה הכי טוב מול בני יהודה... אבל אני מסכים זהוא כוסית אבל זה שחקן שצריך ששחקנים חזקים ישחקו לידו הוא לא מהבואטנג שמשיג כל כדור גובה...
  6. (יואב צוק ורועי קלנסקי) אתם עושים 6 לחלק לאחד פחות 5 שביעיות ובאלגברית:6/{1-5/7) תודה תודה תודה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.