Jump to content

שגיאא

משתמשים רשומים
    422
  • Last visited

Recent Profile Visitors

592 profile views
  1. אולי למקרה שמישהו שכח,אולי אחד המקרים הכי חמורים של אלימות משטרתית,זה כשהפועל התארחו בחיפה ושוטר בעט לאוהד בביצים ושבר לו ביצה,מי שיכול להשיג צילום זה יהיה קטלני רצח,וגם זה יהיה אחת ההוכחות הכי טובות ואולי גם יכניסו את אותו השוטר סוף סוף לבית סוהר
  2. השנה האוהדים האמיתיים יהיו במבחן של החיים שלהם,שמעו יש מצב שניכנס לאותו סרט של הפועל שתאמת בקטע הזה צריך לפרגן לאויבים האדומים שלנו כי הם פשוט היו לפני שנתיים הגורם מס 1' של ההישארות של הפועל בליגה,שוב אני מקווה שלא נגיע למצב כמו שלהם אבל אם כן אנחנו הקהל כן רק אנחנו נוכל להרים את הקבוצה מהקרשים
  3. אתמול הטירוף של הקהל בחצי שעה הראשונה פשוט שיחק על המגרש והיה ניתן לראות את זה אם ג'ובאני ושפונגין יורדים לגליצ'ים חופשי זה אומר משהו,פשוט לא היה מזל במצבים אבל את האמת צריך להגיד בפה מלא שאנחנו במצב דיי אנוש ואני צפיתי את זה מתחילת השנה
  4. מורן חלאססססס לחפור ניפגש ביום ראשון!
  5. אתה יודע טוב מאוד איזה ביצה הכסף הזה מגרד לרוסו,ועובדה שהוא שם על הקנס הזה זין גדול,אם היו משעים אותו מכל פעילות לשבוע שבועיים אז אולי פעם הבאה הוא היה שוקל ברצינות אם לצאת לבלות עד השעות האלה
  6. אני יגיד לך למה זאת אשמת ההנהלה,כי לשחקן כמו רוסו לא עושים כלום מה אתה חושב היה קורה למשל לשירן ייני אם הוא היה יוצא והיו תופסים אותו ב-4 וחצי לפנות בוקר?!
  7. זאת אשמת ההנהלה שנותנת לרוסו להרוס שחקנים,הנה עובדה אחרי שהוא לקח בפעם הראשונה את טברטקו וראזיץ' הם לא באו איתו הפעם,ומשה ביטון פשוט נגרר אחריו ולפי המשחק עם נתניה הוא גם השמין מאוד
  8. חח אחי קנס של 8000 או 80,000 זה לא יזיז לרוסו,מה אנחנו ילדים קטנים משחקים בקקה פה קנס שם קנס,צריך לבוא עונש חמור כדי שהוא יבין אחת ולתמיד שמכבי ת"א זה לא שכונה,אני לדעתי זה לשחרר אותו מיידית אולי ככה לירן כהן יצליח לפרוח מחדש או להביא זר אם זה אפשרי,עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא
  9. למי שעוד היה ספק למה משה ביטון הולך ונהרס אצלנו ולמה הוא היה ניראה כזה כבד נגד נתניה יכול לקבל את התשובה בבוקר בידיעות. הבן אדם לפי דעתי לא מפסיק לבלות עם רוסו. זה לא יאומן איך שחקן כמו רוסו שהצלנו לו את הקריירה ועוד אחרי וועדת משמעת שם עלינו זין אחד גדול. לפי דעתי עוד היום אם אפשר צריך וכדאי לשחרר אותו, עדיף את לירן כהן עליו או אפילו זר...
  10. לא נורא הכל לטובה,העיקר נתחבר כמה שיותר אולי זה בסוף יישתלם לנו,ודבר שני נזיין את נתניה ביום שבת,אךך לירן שטראובר חוזר לבלומפילד יש יותר טוב מזה?!?
  11. אם מישהו עוד זוכר,נגד פאוק סלוניקי בבלומפילד עלה 90 או 80 שקל אם אני זוכר ולא הוציאו כרטיסי נוער זה ההחלטה שדריקס קיבל למשחק הזה,ויכול להיות שגם הפעם זה אותו הדבר,אם זה נכון זה יותר מביזיון אחרי העונה שהם העבירו אותנו
  12. גיוס קל נשמה אוהב אותך
  13. אני אישית אם חס וחלילה חס ושלום נמני לא במכבי,נשבעתי לגזור תמנויי לא מגיע יותר למשחקים ככה ברגע אחד מוחק את מכבי.לא יכול לקרוב מצב כזה שייפגעו לך בלב פעמיים אין מצב כזה!!!ואני חושב שבמיוחד השנה כמו בכל שנה אין מכבי בלי נמני ולא חשוב איפה
  14. קודם כל תודה רבה רבה לכולם כאן באמת שאוהב את כולכם,ודבר שני מתנה הכי גדולה שיכולה להיות לי זה שקודם כל נחזור להיות אימפריה השנה ושמחר תגיעו כולם אבל כולם!!!למשחק ונראה להכח מזה מכבי
  15. לא אחי זה מארגנטינה ניראה לי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.