Jump to content

הדר :)

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

1 Follower

About הדר :)

• Birthday 09/02/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

• Interests
    אין מילים.
  1. שנירושששששששששש אחרי שכבר אמרתי לך מזל טוב בכל מקום אפשרי אני יגיד לך גם פה. שנירוש, אהבת חיי אין עוד הרבה אנשים בעולם הזה שאני אוהבת כמו שאני אוהבת אותך. אתה כל כך טוב לב, מתחשב ורגיש הכי כייף לי להיות איתך בעולםםםםםם. סוףסוף אתה חוקי ותבין שכבר עברה שנה מאז שיכולת להוציא רישיון אז הגיע הזמן להוציא ולבוא לבקר אותי! קיצרר כבר חפרתי לך כבר6 בכל מקום אז אתה יודע כמה שאני אוהבת אותך מאחלת לך את כל הטוב שבעולם חיים שלי תמיד פה בשבילךך!!!!
  2. גופר... את כל מה שהיה לי להגיד כבר אמרתי. אז אני רק יחזור על זה שתודה שאתה תמיד פה בשבילי תמיד עוזר ותמיד אומר תאמת גם אם זה לפעמים כואב. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם שתמיד תהיה מאושר I LOVE YOU
  3. נימרודוש חחחחח אני באמת לא מאמינה איך עברה לה שנה. אני מכירה אותך מהיומולדת שלי שנה שעברה שניצחנו 4-0 ואז חודש אחרי זה 2-1 ביומולדת שלך הא אז ככה, הכרתי אותך עוד לפני השחקן מהמשחק של מכבי וישר התחברנו, אתה ילד מדהים מדהים מדהים באמת שאין פעם שלא הייתי איתך ונהניתי אתה תמיד שם בשבילי נותן את כל הלב שלך ופשוט אין לי מילים לתאר כמה שאני אוהבת אותך . כמה תמיד עזרת לי ברגעים הקשים וחחחחחחחחחחח בטיולהשנתי שלך שנה שעברה שעלית איזה 896879 ק"מ ורצית למות ושבישרתי לך שהפועל מנצחים חחח זוכר? באסה איתי הא?=\ שנה שעברה זה היה שיבחון שעשה לך תיומולדת ואני חושבת שאם רודי היה נשאר היית רוצה שזה יהיה הוא אבל לא משנה מי זה יהיה אני מקווה שננצח היום לא רק בשביל מכבי אלא בשבילך ילד מדהים שיהיה לך תיומולדת הכי מדהימה בעולם. אני יודעת שהתרחקנו מאיך שהיינו פעם אבל אתה יודע כמה מקום יש לך אצלי בלב !! אז המון המון המון המון מזל טוב אתה החיייםםםם ואני חולה עליך מאחלת לך רק טוב ושכל משאלותייך יתגשמו ואתה לא מבין כמה אני חייבת לך באמת I LOVE YOU
  4. שנירוש אהבת חיי שניר, באמת שאין מילים לתאר כמה שאני אוהבת אותך. אתה אחד האנשים שאני הכי אוהבת בעולם הזה . אתה ילד כל כך מדהים הלוואי וכל האנשים היו כמוך שכל כך אכפת לך תמיד מאנשים שאתה אוהב ותמיד כל כך נחמד ובאמת מושלם. בהתחלה היינו ידידים פה ושם וזה ואז הלכנו למשחק כדורסל יחד וכמובן שאין באמת שנהניתי הכי בעולם , בשיחה איתך ראיתי כמה שאתה בן אדם זהב כמה שאפשר לסמוך עליך וכמה שאני באמת מסוגלת להתחבר אליך באמת שזה היה אחד הימים. טוב תברכה האמיתית אתה תקבל שאני יראה אותך ומבטיחה שבחופש אוהבת הכי הכי הכי הכי בעולם אין לך מושג כמה וכמובן המון המון מזל טוב עד 8968796 מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ואין בנאדם שמגיע לו את זה יותר ממך
  5. זוריייייקקקקקקקקקקקקקקקק שליייייי, אמרתי לעצמי שאני מעדיפה לכתוב לך ברכה בפרטי ולא פה בפורום אבל בגלל שכתבת אז אמרתי שאני חייבת לכתוב לך משהו סמלי שלא יחשבו שאני כזאת אחות רעה (: אז קודם כל מאיפה אני יתחיל? תאמת שהייתי קטנה (לא שעכשיו אנחנו גדולות) לא אהבתי בכלל תעובדה שיש לי אחות תאומה . שהיינו באותו חדר והיה מחשב אחד ובגלל שהיית חזקה ממני תמיד היית מעיפה אותי ממנו באכזריות רעה שכמותך אבל עכשיו עם השנים למרות שיש רגעים קשים אני לא אומרת שאין רגעים שלא בא לי להרוג אותך אני מודה לאלוהים על זה שיש לי אחות כמוך. כולם כבר ציינו כמה שאת בוגרת ואני תמימה(?) חחח אוקיי קיצר את הבוגרת מבין שתינו את יודעת לייצב אותי ותמיד להוריד אותי לקרקע , להיות שם בשבילי, לדעת מתי אני משקרת(טוב נו זה לא כזה קשה וגם לא קורה הרבה) ויודעת שאם אני אוהבת זה עד הסוף ונותנת הכל. אני חושבת שאי אפשר לתאר במילים כמה שאני אוהבת אותך, את תמיד פה בשבילי נותנת את כולך כדי להרגיע אותי מתי שאני עצובה ולשמוח איתי מתי שאני שמחה. יודעת לוותר על דברים כדי שאני יהיה מרוצה ויודעת שגם אם אני מרוקאית כזאת ומתעצבנת מהר זה חלק ממני ומנסה לקבל אותי כמו שאני. אז זהו תברכה האמיתית למרות שגם זאת חפירה את תקבלי מתי שהמדפסת תחליט לעבוד ואני לא ישכח שלא אהבת תחולצת מתנה שקניתי לך!!!! ו... כמובן חח המון מזל טוב עד 78958964 אני תמיד פה בשבילך אוהבת אתך עד אין סוף זורייקקקק חחחחח קיצר לאב יו
  6. שייייי רייפפאאא, המון המון מזל טוב עד 960586 שכל הטוב שבעולם יהיה לך שכל משאלותייך חלומותייך ורצונותייך יתגשמו. אתה נראה לי אחלה ילד ממה שהספקתי להכיר אבל רק שתדע שתמיד טענתי שאתה חלק מהשלישיה ובעצם אתה האח האבוד שלנו (רק גדול בשנה טוב נו) קיצר תמשיך להיות כמו שאתה ותמשיך להיות מוכשר בצילום ולצלם דברים מדהים(: -הדר-
  7. תהילה, המון המון מזל טוב את מדהימה עד 120 ויותר שיהיה רק אושר בריאות ואהבה ורק טוב ושכל משאלותייך יתגשמו אוהבת הדר
  8. נוי.. המון המון מזל טוב עד 120. שכל מה שתרצי יתגשם ושיהיה לך רק טוב המון אושר בריאות ואהבה
  9. אביב קודם כל המון המון מזל טוב מאמי עד 120 באמת שאת יפה גם מבפנים וגם מבחוץ. במעט זמן שאני מכירה אותך יכולתי לראות שאת מדהימה. חחחח הרגת אותי שסיפרת לי אז תפאדיחה שראית אותנו בשירותים בכדורעף רוקדות ושרות וזה אויאוי איזה פאדחניות הא? אז אביב , תמשיכי להיות מדהימה, אני בטוחה שתצליחי בתור מפקדת ובכל אשר תרצי. שיהיה לך רק טוב המון אושר בריאות ואהבה. אוהבת, הדר
  10. אני לא מאמינה שאני לקראת הסוף באיחולים.=\ מאיץ' יפה שלי, מה אני יכולה עוד להוסיף? חוץ מזה שבחברות שלי איתך עברתי הכי הרבה עליות וירידות עם חברה בכל החיים שלי. הכל התחיל שהיינו נפגשות בעל האש פה ושם עם המשפחה אבל אני חושבת שישר אני ואת התחברנו , נו טוב שתי פקאצות קטנות כאלה. אני זוכרת עוד שהייתי בבת מצווה שלך וואי ואני לא מאמינה שזה היה לפני 4 שנים!! הזמן עובר הכי מהר בעולם. לפני בערך שנתיים התקרבנו הכי בעולם בזכות מ-כ-ב-י כמובן, עשית מנוי לשער 2 והצטרפת אליי ואל זוהר לפנאטיות של שער 2 חחחח . כל הזמן שיחות עם דור מלול החתיך שלא נשכח ואל תדאגי עוד יהיה שידוך רואים שיש עתיד. תמיד תמיד ברגעים קשים היינו שם אחת בשביל השנייה וגם בצחוקים שלא יישכחו(אוטובוס לאילת וכאלה) כל סופשבוע מעבירים בפולג בהשתזפות עד המוות אוי אוי אוי דברים שלא יישכחו. מאיץ'. את ילדה מדהימה באמת שלא רק אנשים שמכירים אותך טוב ממש יודעים את זה אבל כשמכירים אותך ממש טוב יודעים כמה שאת ילדה הרבה יותר מדהימה. מאיץ' שלי באמת שאת האשכנזייה הכי ערסית שאני מכירה בחיי . בדרך למשחקים שומעים רדיו נתניה כאילו מה?!!? חחחח את והאבא האשכנזי שלך שרים תמזרחית שמי יודע מי מכיר חח אוי אוי .. ועוד מעיזים להגיד לי ולזוהר שאנחנו פרידמניות?! דברים כאלה לא מתקבלים בכלל. תאכלס אני יודעת שזה נשמע נדוש אבל תברכה האמיתית באמת תקבלי היום. אבל לסיום תדעי שאני אוהבת אותך הכי הכי הכי בעולם, אחרי הכל אני ואת לא יכולות פשוט שלא להיות חברות, אני תמיד פה בשבילך לא משנה מה ואת חשובה לי הכי בעולם. שיהיה לך רק טוב אושר בריאות ואהבה כי כל זה מגיע לך כ"כ =] עד 120 ויותר והמון המון המון המון מזל"ט מאיץ' שלי שתי הפנאטיות עם חולצה של מכבי עושות ייצוג בניצנים =] אני אוהבת אותך מכביסטית קטנה !!!!!!!!!!!1
  11. המון המון מזל טוב, עד 120 רק טוב בריאות ואושר שיהיה .
  12. מאוד אדגר איזה בנאדם מדהים באמת. תמיד פה בשביל לעזור. שרק טוב יהיה לך ושכל מה שתרצה ואתה מאחל לעצמך יתגשם. עד 120 והמון המון מזל"ט תמשיך להיות בנאדם כזה מדהים. אוהבת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.