Jump to content

סהר_בכר

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

1. ואני אומר לעצמי איך עצילי משחק לא היה לו אדום! אמרתי אולי בגלל שהוא שיחק בטוטו יאאלה פדיחה של החיים אני לא מאמין שפיספסתי את המשחק
  2. הילדה שלי שיגע לי תמוח קפצה לי על הראש לא שמתי לב
  3. אני פתחתי את ערוץ 51 וראיתי שידור של מכבי נגד הסרבים צפיתי בכל המשחק ולא שמתי לב בכלל שזה משחק משבוע שעבר עכשיו סתם נכנס לראות אתר one רואה מכבי 2-2 נגד הסרבים קרה לעוד מישהו?
  4. היית מחזק רק את החלק אחורי בזר! וחלוץ במידה ואיסלנדי עוזב. להביא עוד שחקני התקפה שיש לך בסגל את עטר אצלי מיכה והמושאלים זה יהיה לא מאוזן וסתם יצור בלאגן בחדר הלבשה
  5. גם הקודם שהיה פה לפניו היה תלוי במצבים והיה פח במכבי עבר לקפרסין ומשם לסין ב8 מיליון יורו. איסלנדי חלוץ ענק שהצליח בקבוצה שלא שיחקה עליו בכלל ביחס לכמות המצבים שהגיע הוא כבש הרבה. רק במחזורים אחרונים היה לו החמצות אבל אם נומר את האמת הוא ראה הרבה ספספל העונה שפגע לו בכושר משחק.. אם היה משחק כל משחק היה עובד את ה20 שערים גם העונה..
  6. אותו פוסט היה גם על דור פרץ בזמנו לא?
  7. הבדל הוא בין קבוצה שעושה בונקר רעננה מול חיפה ששיחקה פתוח
  8. גורדי רוצה את דסה יותר קיצוני ועושה התקפה מאשר הגנה לכן הוא שם כגיבוי לצד הימין את יובל
  9. הכל מתחיל ונגמר בקישור! בלי גולסה הקישור שלנו חלש . ואין מה לעשות אי אפשר תמיד לנצח
  10. הכי מצחיק אותי איך הוא מעצבן את השחקנים הירבים עם אדישות שלו חח
  11. למרות הפסד מכבי היית טובה יותר מחיפה 3מתפרצות והם כבשו, גשם שוטף ודברים כאלה יכולים לקרות
  12. שהוא יעזוב יבוא חלוץ אחר כמו שפריצה עזב וכמו שזהבי עזב תמיד יהיה פיתרון
  13. יש פה בפורום אנשים עצובים שגורדי מצליח! קשה להם הם מחכים להפסד הראשון לצאת מהחורים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.