Jump to content

Andy

משתמשים רשומים
    58
  • Last visited

Everything posted by Andy

1. לדעתי אתמול נשבר המחסום בין גילי לקהל. הוא שחקן עם המון כדורגל. שהכדור ברגליים שלו אי אפשר להוציא לו אותו ! וזה טוב שיש לנו שחקן כזה.. תנו לו קצת אהבה שירגיש בבית ונקבל ממנו 150% מה ההבדל בינו לבין זהבי?למה את זהבי מעריצים באהבה עיוורת ?למה הטרמפיסטים שיושבים בבלומפילד בשקט כל המשחק מתעוררים רק שמתחילים " מה יפות הן שתי עיניה " לא לקבל את גילי וכן לקבל את זהבי זו צביעות לשמה. אתם תראו שהוא עוד ישתיק את כולם פה .כדורגלנים היום הם שכירי חרב , זה מקצוע . הוא מקבל על זב שכר והוא יודע שהוא צריך לתת את התפוקה בתמורה לכסף שהוא מקבל. הכל מתחיל מזה שהקהל..והדגש על כל הקהל ! יקבל אותו .
  2. שוב, אני לא אעשה את זה יותר בחיים זה היה נורא מצד אחד.פתאום הבנתי שאני שונא אותם הרבה יותר ממה שחשבתי.
  3. חחחחח שמעו קטע מצחיק , בתור בקופות אם היה שם סקאוט של הבימה הייתי מתקבל ללימודי משחק בקלות. אני מתחיל לשאול אוהדי הפועל : תגיד כמה כרטיסים כל מנוי מוציא? ואז אמרתי כזה : כן כן הפעם מחמירים כדי שמכבי השרמוטות האלה לא ייכנסו ליציעים שלנו חחחחחחחחחח
  4. לא חשבתי שייבדקו עד כדי כך. בן של זונה הזה
  5. קלט את ההיסטוריית רכישות שלי בלאןוהתחיל להקריא : מנוי לליגת אלופות וכו' והוא לא הפסיק להקריא חחחחח של כל השנים הבן זונה עוד שניה עשו עליי לינץ' אחי
  6. טוב ..לא יודע מאיפה להתחיל. היום הזה הוא יום שאני אזכור לכל החיים כמו הרבה משחקים גדולים שנאבקתי עליהם בשיניים כדי להיכנס אליהם. כמו רבים מאחינו אוהדי מכבי , לא הצלחתי לשים את ידי על כרטיס לשער 11 . אבל לראות דרבי בבית אני לא מסוגל. קניתי כרטיס לשער 2 דרך האתר של לאן(הבני זונות האלה יש לציין) קורא את כל הכתבות באתרי הספורט שההנהלה של הפועל תתאמץ הפעם קצת יותר כדי לאתר אותנו ביציעים המלוכלכים שלהם. מחכה שעה וחצי בקופות של שער 5 להוציא את הכרטיס שלי ושל ידידה שבאה איתי למשחק.(שבן דוד שלה מנוי לשער 5 הביא לנו את המנוי כדי להוציא את הכרטיסים) אחרי שעה וחצי של עמידה בלי נסבלת בתור השעה 17:45 ואני שומע את שני הקהלים בטירוף בבלומפילד. ידידה שלי מעבירה את האשראי שלה מקבלת את הכרטיס. הייתי עם חולצה אדומה כחולה של באיירן מינכן (האדום היחיד שמצאתי בארון חחחח) הבחור של לאן מעביר את האשראי שלי לבדוק אם יש עליו הזמנה. ופה נחתה עליי המכה הראשונה ואני מצטט : " אתה אוהד מכבי " הוא צועק ! מלא אוהדים של הפועל מקללים אותי ומנסים לדחוף אותי מהתור. התעקשתי שהוא יביא לי את הכרטיס ללא הצלחה , הוא עוד יצא בסדר והחזיר לי את הכסף על הכרטיס. במצב הנתון לידידה שלי יש כרטיס ל2 ואני ערום בלי כרטיס. צורח כמו מטורף מי מוכר מי מוכר. מישהו נעצר מולי , מוכר לי כרטיס ל8 ב100 שקל. חוטף בלי לחשוב הרבה. מגיע לשער 8 מרגיש שאני נכנס לעזה. מעביר את הכרטיס בברקוד ואופס...הכרטיס מבוטל ! הולך לקופות ומבין שהבן זונה הזה תפר אותי בכרטיס מבוטל. ידידה שלי מתקשרת אליי משער 2 ומספרת לי שהבעלים של ג'פאניקה בת ים (אוהד הפועל ) הביא לה צמיד לתא כסף . היא יצאה החוצה אליי לקראת המחצית. בנתיים אני מזהה מלא אוהדי מכבי שנוהרים אליי ומציעים לי 200 שקל ואז 250 ואז 300 על הכרטיס המבוטל..ואני מזהה שהם משלנו, ואומר להם חבר'ה אני אוהד מכבי , והם מסתכלים עליי מבוהלים , אוהד מכבי למה עם חולצה אדומה ?! (אדום כחול יש לציין אז תסלחו לי ) לא היה במצפון שלי לתפור מישהו אחר ככה בכרטיס מבוטל. במחצית ידידה שלי מתקשרת אליי : בוא מהר לשער ליד הקופות של 5 אני מכניסה אותך. מגיע אותו בחור , אומר לסדרנים להכניס אותי..אני עובר בין כל האדומים החזירים האלה לתחילת מחצית שנייה ולא מאמין.. הפועל תוקפת ותוקפת..שער 5 החזירים צמודים אליי ואני לא מסוגל כבר לשמוע אותם. כל אוהד הפועל שמסתכל עליי אני בטוח שהוא חושד בי שאני מהצד השני ..כל התקפה שלהם הלב שלי בתחתונים.. ואז אני שומע את 11 מעודדים בטירוף ומת להצטרף... תחשבו מה זה! תחשבו מה זה לא לצרוח בכל עבירה של שחקן הפועל לא לשרוק בוז לא לקלל. לשבת בשקט 45 דקות של עינוי ולחץ.. ואז מגיע הרגע הזה..רואה את שער 11 בשמיים.. תופס את היד שלה רצים מהר החוצה.. הייתי רק חייב לשחרר את זה. מגיע לקופות של 11 וצורח : ישששששששששש יששששששששששששששש נהייתי צרוד מ3 צעקות כאלה.רץ לרכב להחליף לחולצה הנכונה ולצעיף הנכון. פתאום מרגיש בבית .. פעם ראשונה וכנראה גם אחרונה שאני אעשה דבר כזה ..אבל היה מדהים לראות אותם הולכים הביתה. חברים אני אוהב אותכםםםםם תל אביב צהובה תודה רבה לך מכבי !!!! * יש לציין , אותו הבחור שהכניס אותו אומר לי בדקה 80: אחי יש לי תחושה שאנחנן מנצחים היום .. הסתכלתי אליו בחצי חיוך ואומר לו : וואלה האמת נראלי שמכבי שוב תזיין "אותנו" אז זה סיפור הדרבי שלי..חבריי המסתננים האחרים תשתפו גם אתם לילה טוב וצהוב לכולם !
  7. חחחח כולם שומרים על פרופיל נמוך כאן.
  8. חברים אני בהתלבטות אם לקנות כרטיס לשער 2 . אני אצטרך להציג מנוי הפועל ?! יש אפשרות להדפיס את הכרטיסים בבית וככה אוכל להתחמק מהצגת מנוי?מישהו שכבר קנה לשער 2 אולי יודע?
  9. מחפש ניקוב למחר , עדיפות ל11 0526782828
  10. פעם שנייה. זה לא משנה מה יגידו עלינו , רוצים לתת גול /לקחת נקודות כבר מהמקמפיין הזה
  11. בליגת אלופות אין מקום לא לנצל הזדמנויות.. אפשר לעשות את זה מקווה שנהיה חדים בהתקפה
  12. לספררררר אני הגעתי כמה אני אוהב אותך מכבי ואיך בשבילך אלחם בכולםם רק איתך עד קצה העולםםםםםםם לוווו לוווווו לווווווו ללוחולולוללולולו לולול
  13. כבר כמה שנים שאני צורח דגל לפני השורה הזאת..אבל הקהל שלנו אף פעם לא לומד..
  14. חברים יש לי מנוי ליציע J מחפש מישהו שיש לו לD ורוצה להחליף ראש בראש.
  15. עוד 24 שעות על הטיסהההה ללונדוןןן !! לא נתפס
  16. הרגע הזה שאתה טס לצ'לסי חוץ , ובצ'לסי בית נדפקת כי לא תפסת מנוי.. עוד אחרי שהייתי כבר בתשלום וזה יצא לי מהאתר... לא ייאמן..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.