Jump to content

Andy

משתמשים רשומים
    58
  • Last visited

Everything posted by Andy

1. איזו חגיגה לתקשורת. איך הם מבסוטים פשוט מקומם. ראיון אחד ההזויים היה עכשיו עם ליטו. ניסו לתקשר באנגלית ושניהם פשוט לא יודעים.
  2. לא הבנת אותי אה? אני אומר שאני מתעצבן מזה שהם מתעסקים בכך שג'ורדי מדבר עם השחקנים הרבה יותר ממה שהם מתעסקים בזה שאנחנו יוצאים מכאן כרגע עם 0 נקודות ואובדן אליפות ככל הנראה בגלל איש אחד שהוא לא פחות 0 ממספר הנקודות שלנו הערב
  3. לא נראה טוב שג'ורדי נותן הוראות לליטו אבל כן נראה טוב שאנחנו מפסידים פה משחק על פנדל שלא נברא ועל שיפוט מתחת לכל ביקורת שגמר את השחקנים. שיפוט מסוג כזה משפיע על קבוצה. אני מרגיש שכל העולם נגדינו במשחק הזה
  4. כל משחק הבני זונות האלה מצליחים לעצבן אותנו זה לא יאומן
  5. מה לוקח לו זמן לשרוק לבן שרמוטה הזה?!?!?!?!?!??!?!?!?
  6. כמה דברים : בכל משחק גדול , כשיש הצגת שחקנים בהתחלה , אם יש שיתוף פעולה מלא ודגש על מלא ! של הקהל - זה נותן עוצמה מטורפת בתחילת המשחק.מרגיז שרק 50 אחוז מהקהל עונה בהצגת שחקנים והחצי השני עסוק בלשיר או לשתוק. פחות מדקה של שיתוף פעולה לא מבין מה הקטע של להיות אנטי על זה. מסכים שכל החרוזים מיותרים וגם מביכים לפעמים . לדעתי כשמובקע שער לטובתינו גם לא תמותו אם תשתפו פעולה בהכרזת השם של הכובש . לא יקרה לכם שום דבר. אבל כמובן , מאז ומתמיד הקהל שלנו נהנה להיות מפולג. לא יודע מה עדיף המצב הנוכחי או התקופה של 2 ארגונים בשער 11 .. מה שבטוח לא הייתה ולא תהיה אווירה כמו עם השחקן ה-12. עצוב לי לראות שאנשים שליליים משתלטים על הארגון עכשיו. לצעוק " שי סידי מת" לא משנה אם אתם בעד או נגד מה שהוא עושה , זה מחדל וזה לא מכבי. לדעתי כל אחד ואחד שהשתתף בשירה הזאת צריך להתבייש . גם ככה אנחנו לא בבלומפילד, גם ככה האצטדיון נתניה המסריח הזה הוא לא מגרש עם אווירה ביתית, גם ככה המערבי בכלל לא שומע אותנו שאנחנו שרים אליו . גם ככה יש אלפי אוהדים טרמפיסטים שאני רואה אותם יוצאים דקה 85 כדי לצאת ראשונים מהפקקים ולא משנה מה התוצאה. אז כן מהקבוצות הגדולות הקהל שלנו לא מספק כרגע. הקהל של מכבי יכול הרבה יותר מזה אני בטוח.
  7. מעכיר את האווירה על פארש. מתנהגים כמו מטומטמים
  8. רוצה להביא איתי מחר את החברה , מישהו שמוכר למחר מזרחי עליון?
  9. השחקן שהכי כואב לי על זה שאוהדים שלנו משמיצים אותו. שחקן בית שלנו שנותן תתחת כל משחק ובאמת רואים שאכפת לו ממכבי . אז נכון שהוא לא סקורר אדיר, אבל ההשפעה שלו ניכרת כשהוא משחק בהרכב הפותח / עולה כמחליף. פשוט אוהב אותו.
  10. קהל של סטייקים מסריחים. כל מי שלא בא היום שגם לא יבוא משחק הבא.
  11. מתגעגע לתקופות הבאמת חרא של מכבי. תנו לי חצי בלומפילד מלא אבל עם קהל שבא לעודד 90 דקות. רק לא את החזירים שנדלקו על הטרנד אחרי עונת אוסקר גארסיה ושורקים היום בוז ביציע.
  12. טוב לא יודע איך להתחיל אפילו , אני וחבר וחזרנו עכשיו ממשרדי לאן . מרוב ההתלהבות שזכינו ב2 כרטיסיפ בהגרלה שהייתה לא שמנו לב בכלל לתאריכים של תוקף קניית כרטיסים .. הגענו ללאן היום והבנו שאין את הכרטיסים שלנו יותר.. שילמנו כבר על דירה שילמנו על טיסות. ואנחנו תקועים כרגע בלי כרטיסים למשחק עצמו... מישהו מכיר מישהו שמוכר ? ...
  13. הם הרבה הרבה יותר נחושים מאיתנו. ונחישות היא זאת שתנצח את המשחק היום לאחת הקבוצות לדעתי
  14. חחחחח עכשיו שגיא כהן נזהר ומתחנף : "צריך לתת כבוד לשופטים" לפני שניה הוא עשה לו שיימינג בשידור חי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.