Jump to content

Andy

משתמשים רשומים
    58
  • Last visited

Everything posted by Andy

1. אנשים כאן כותבים "קבוצה לא מאומנת" "ג'ורדי חרא מאמן" ומה לא. כאילו מדובר בילדים בני 5 שבאו לחוג כדורגל בפעם הראשונה. אתם אוכלים את כל הקלישאות של התקשות שחוזרת על עצמה עם כל הפרשנים הממורמרים שלה. מעדיף את ג'ורדי על פני כל ישראלי בפור לא יודע מה אתכם. אתם פשוט לא יודעים כאן בישראל להבין שלא כל עונה תרוצו לאליפות בטוחה ו"דאבל קל". אני מחכה לבא אחריו , נראה כמה מבא תאבדו סובלנות.
  2. שמע, כל מילה ..כל כך מזדהה עם מה שכתבת.
  3. כולם פה מזיינים תשכל על כמה צריך להעיף אותו,מי תביאו?עוד ליטו וידיגל?או אולי נאסוף את גיא לוזון אחרי שיענק'לה יבעט לו בתחת?המנטאליות הישראלית החשוכה הזאת לצערי טמועה גם בחלק מכם,תנו לעזעזל הזדמנות למאמן לסיים את העונה.כל הקבוצות שמעיפות מאמן מחזור 6 7 הן קבוצות קטנות.סוף עונה שעברה כולם פה מצצו לג'ורדי על כמה שהקבוצה נראית מאומנת ויש משמעת ומחוייבות בקרב השחקנים.הבעיה היא שלאוהדי כדורגל ולאוהדי מכבי בפרט יש זיכרון קצר מאוד.אחרי שיחלוף עידן ג'ורדי אתם עוד תחזרו אחורה בפורום ותתגעגעו כמו שחלקיכם "מתגעגעים לאיגיבור"
  4. אנחנו לא תלויים כ"כ בעצמינו,מבחינתי יום חמישי זה משחק על כבודינו האבוד ...
  5. היה קל לקהל למצוא שעיר לעזעזל גם כשהקבוצה הייתה מחוברת היטב.אם תשימו לב בכל קבוצה שהייתה לנו תמיד מצאו שחקן כזה והורידו לו את הביטחון עד הסוף. דור פרץ לא מציג אומנם יכולת גבוהה אין ספק , אבל כמה נוח לנבוח ביציע כל פעם שהוא עושה טעות.כל אותם אנשים בקהל שצועקים ומלחיצים את השחקנים בכל יציאה למתפרצת, תחשבו טוב טוב עם עצמיכם אם זה לחץ חיובי או שלילי
  6. ברור לי שהדעות של כולם כאן ישתנו אם וכאשר הביטחון יחזור לקבוצה. אני פשוט אוהב את ג'ורדי גם אם אהיה היחיד שיכתוב את זה כאן. בדברים הכי קטנים , איך שהוא מתראיין והמנטאליות האירופאית שהרבה יותר מתאימה למועדון כמו מכבי מאשר השכונה הישראלית.די לזיכרון הקצר הבלתי נסבל של חלק מהאנשים כאן . גומרים את העונה מחזור 8..ווייבים שליליים מהקהל אוטומטית מחלחלים לקבוצה ולשחקנים.
  7. באר שבע אלופת העולם בבזבוז זמן. אשכרה מזכירים את הפועל במנטאליות המסריחה של הצלילות ובזבוז הזמן מימי אלי גוטמן בתור המאמן שלה. שיישרפו בני שרמוטה
  8. שוב, מסכים איתך לגבי העובדה הברורה שמכבי נראית זוועה . אני כועס על השחקנים הרבה יותר מאשר על ג'ורדי . סופו של יום הם רצים על הדשא ולא הוא.
  9. שמע אתה מביך וחסר כל הערכה. בתור מאמן העונה קרויף לא מספק את הסחורה אין ספק, עונה שעברה כולם פה מצצו לו על כמה משחקים רצופים שלא הפסיד . תתבייש קהל של סטייקים מסריחים . הסרטן של הקבוצה מתחיל באנשים כמוך בקהל של מכבי
  10. עכשיו מכבי "תתעורר". בושה וחרפה ואני לא נוטה לדבר ככה על מכבי גם כשחרא. פשוט זוועה
  11. מתחיל לימודי תקשורת ביום ראשון הקרוב, יש פה מישהו שמבין קצת במחשבים ניידים? תקציב בערך 4000 4500 . מחפש מחשב קל יחסית ונוח לשימוש .
  12. מתחרפן עם עצמי במחשבה מה המקור לשיר החדש תודה
  13. שום דבא לא עובד, היחיד זה הלינק של sokohome והשידור שם נתקע כל רגע
  14. חברים תעזרו לי בבקשההה אני בספרד ואף לינק לא עובד לי
  15. חחחחח זה בדיוק מה שהעיניים שלי ראו ובדיוק מה שהאצבעות שלי רצו לכתוב
  16. גועל נפש , מסתכל על שורקי הבוז למיניהם , שואל אחד מהם למה אתה שורק?!?! פאקינג דקה 90 הכדור ברגליים של השחקנים שלנו , עזבו את זה שגם במצב של 1-1 לא הייתי שורק כמו שמעולם לא שרקתי ומעולם לא אשרוק בוז לקבוצה /לשחקן ספציפי. קשה לי ומפריע לי הרבה יותר לראות את אותם פרצופים חדשים ביציע שמכירים רק הצלחות ומצפים לרמוס כל קבוצה 4 ו5-0 . גם אני נהנה שמכבי תוקפת בחמת זעם ומרעידה ליריבה את הברכיים.דרך אגב לא הופתעתי לגלות שבשריקת הסיום הסתכלתי אחורה לראות אם אותו שורק עדיין נמצא ביציע, הוא מזמן היה ברכב "לברוח מהפקקים".לא פחות מפריע לי שכל פעם שקצת לא הולך, מכבי יוצאת למתפרצת והקהל מגיב כמו חבורה של בבונים : נווו נוו נווו בלתי נסבל לשמוע את זה,חלקיכם לא יאהבו לקרוא את זה וחלקיכם (מקווה שרובכם) מאוד יסכימו איתי. עובדה כשהקהל עודד פעם אחת ביחד הקבוצה הסתערה על הדשא וגם כבשה, הכל מתחיל ונגמר באנרגיות שלנו.. מתגעגע לימים של פעם שכנראה כבר לא יחזרו..כרגע אנחנו נטו קהל של גולים.
  17. מתחיל ללמוד באוקטובר, מחפש מחשב נייד לא כבד במיוחד , נוח ללימודים ולשימוש ביתי (סרטים סדרות וכו') המלצות ?
  18. זה היה דרבי מזעזע ,העלית בי זיכרון מר חחחח
  19. לדעתי תיקו היא התוצאה האולטימטיבית מבחינתינו בשלב הנוכחי של העונה
  20. מחזיק ב2 כרטיסים למזרחי ומעוניין להחליף לצפוני מי שמעוניין ; 0526782828
  21. לך יש 2 למזרחי או 2 לצפוני.?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.