Jump to content

צפריר

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. חחחחחחח בטירונות גם היינו בימוי אויב לגדוד, אמצע הלילה גשם מטורף בשטח אש מבודד ברמת הגולן לא רואים כלום התחלנו להפיל 17 אלף פצועים... אחרי זה עלינו לגדוד הפלוגה שהפלנו להם פצועים הייתה בשוק הם היו בטוחים שאנחנו איזה בוחנים מחיל הרפואה או משהו כזה הם לא האמינו שחיילים שעוד אי אפשר לקרוא להם בכלל צעירים עשו להם כזה קאדר קיצר אחי תשים לב מה סוחבים בגדוד ותזכר בזה כל פעם שתקלל כשתסחוב את האלונקה המסכנה במסע "פילים" של 2 קילומטר וחצי..
  2. זה נראה לי סתם ניסיון לפרובוקציה... הציגו את הנתונים בצורה מוגזמת ומנופחת - "פי 2 וחצי יותר חולים בחטיבת הנחל לעומת אחרות", אבל מדברים שם על תקופת זמן של בערך 10 שנים, כשבתקופה הזאת חלו כולה 17 אנשים בסרטן לעומת 8 בחטיבות אחרות... זה מספר ממש קטן בתקופת זמן ארוכה, נראה כמו סוג של צירוף מקרים ולא כמו משהו שאפשר לבנות עליו תיאוריה מוצקת ומוכחת כתוב גם שלא יודעים ממה זה, סתם מתחילים עם ספקולציות כמו "שפכים ליד הבא"ח" ושטויות כאלה
  3. מה זה מאחורה אחי אל תאמץ גישה ילדותית של אחד שרוצה ללכת בראש ולתת למחבל את הכדור בראש הוא יוצא לפעילות לא נשאר בבסיס, אל תחשוב שללכת בקסבה של שכם זה "סתם" אם אתה לא מתפעל את המעצר... כולם חשובים באותה רמה כולם עושים את העבודה ולצורך העניין הנהג ה"גובניק" שמוביל את הלוחמים בספארון לתוך הכפר חשוב ומסתכן באותה מידה יש סיבות אחרות למה ללכת ליחידה הזאת - אם אתה באמת אוהב כלב ומוכן לאמץ אחד כחבר הכי טוב שלך, רוצה להיות לבד, רוצה אחריות וכו'...
  4. יחידה באמת על הכיאפק אבל זה שבאסה זה שאתה לא נשאר עם הצוות כל הזמן, שולחים כל חייל ליחידה\מקום אחר... מצד שני זה המון אחריות, כל מקום שאתה מגיע ללמוד על הפעילות והמשימות וללחוץ להשתתף בכמה שיותר, כמו גם כלב שאך ורק אתה אחראי לו
  5. אח שלי לא יודע מה סיפרו לך אבל הטירונות לא נחשבת טחינה בשיט לעומת הסדיר ולפי דעתי זה גם החלק הכי כיפי וקל בשירות קרבי (טירונות 05 עצמה בלי א.מ)
  6. אין לי נהג חדש ועצרו אותי פעמיים עם אוטו מלא ולא עשו לי כלום.. אחת מהפעמים לפני הכניסה ללכת ששמה השוטרים הכי גרמנים ויכולים להביא לך דו"ח על זה שאין לך משולש אזהרה בבגאז'
  7. חרטא חצי מהאנשים שהיו איתי בפלוגה במסלול לא עשו 50 אחוז מהשבועות שטח \אימונים בגלל פציעות וכד' וסיימו מסלול כמו גדולים והאבסורד הוא שחלק מהם מפקדים כיום על טירונים ועוברים איתם שבועות שטח בפעם הראשונה...
  8. מה אני היחידי פה שמתגלח עם מכונה? בדיוק חצי דקה ולא נחתכים וכל החרטא הזה... ואתם פעורים אתם לא מבינים בכלל את ההנאה של הגלחצ פנים נעליים לפני היציאה הביתה
  9. וואלה אחי לא יודע איפה אתה משרת אבל איפה שאני משרת אמון בין חייל למפקד זה אחד הדברים הכי חשובים... אם אמרת שיש לך הפניה- אז יש לך הפניה. אם אמרת את זה בשביל לעקוץ אפטר אז יצאת טמבל ולא, לא נראה לי שיבקשו ממך
  10. בשבועיים הקרובים צנחנים מחליפים את נח"ל בצפון ולפי השמועות הקו הבא של החטיבה יהיה בעזה עוד חצי שנה בערך
  11. עדיין, שים רגע את האגו בצד, אתה יודע שאם תכנס במערכת בסוף תפסיד מזה. כמו שאומר המשפט - תשתין על הצבא, הצבא ירטב, הצבא ישתין עליך אתה תטבע.. אם אתה מסתכסך עם המפ"ם אז באמת על הזין עוד שבוע אתה לא סופר אותו, אבל לצאת מול המג"ד זה במובן כלשהו לצאת גם מול המ"פ שלך ובסוף אתה תדפק מזה
  12. עזוב אותך אחי לא מתאים השאלות האלה עם הפזם שלך ובמקום שבו אתה נמצא אתה אמור להבין שזה ממש לא במקום להתעסק עם קבילות ריתוקים וכל מיני שטויות כאלה... עדיף לנשום עמוק לפני שנכנסים בכל העולם ואשתו עשית טעות? נטפלים אליך סתם? עדיף לקבל את העונש כמו גבר במקום להתחיל לריב עם כולם... עוד שבת, פחות שבת, עוד שבועיים זה כבר לא ישנה כלום אומר לך מנסיון אחי
  13. יו יש לי תטלפון הזה וזה עושה לי אותו דבר פשוט צריך לעשות העתק ולא העבר
  14. אפשר להכנס למסלול יעודי לקצונה גם בשאר ענפי התומכ"לים - קשר מודיעין ומבצעים... בכל מקרה לא ממליץ לך לחתום קבע בתפקיד לפני שהתנסית בו, במיוחד במקצועות כמו לוגיסטיקה חימוש וכד'..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.