Jump to content

morzo

משתמשים רשומים
    1,545
  • Last visited

1 Follower

About morzo

• Birthday 15/07/1989

Contact Methods

• Website URL
    http://www.12P.co.il

Profile Information

Recent Profile Visitors

2,749 profile views
  1. אתם מופתעים מהתגובה שלו אבל הוא מייצג את הלקוח שלו ותפקידו להוציא אותו בנזק מזערי. אך האדון עורך דין לא רק שמעליב את האינטליגנציה השכלית הוא מתראיין ומסלף דברים. אני לא מתעצבן מכך, השרות שהוא עושה לעצמו הורס לו את הקריירה הרבה יותר מכמה גיבובי שטויות.
  2. תמשיכו לקנות ותבואו עם כרטיסים או בלי, חיפה צהובה צהובה.
  3. דרך אגב גם כל אדום צריך לרגום זה גזעני למה כל בלומפילד שר את זה בדרבי וקנה חולצות של זה? המשתמשים שאתם מגיבים להם פה כבר הרבה שנים מפזרים את הדעות הפחות נחשבות בחברה שלנו וכל פעם מחדש הם מצליחים לעצבן
  4. כל המדינה הזאת השתגע בגלל 2 מוסלמים, השירים שלנו ישארו כי טועמה בלי קשר לזה שהוא ערבי הוא בן זונה ועל הסמל של הקבוצה שאנחנו אוהדים יש מגן דוד אז סביר להניח שאין כל בושה לשיר שירים על המגן דוד יש שירים הרבה יותר גרועים שהם מחוץ ליציע תפסיקו להיות דמגוגים בשקל
  5. ורמוט קיבל ממכבי הצעה מטורפת וחסרת אחריות מזל שהוא לא הסכים והולך לקומוניסטים
  6. אתה צריך להבדיל בין אוהד מכבי יושב שער 11 ובין אוהד\מעדיף מכבי תל אביב. טל בן חיים מעדיף את מכבי כל שחקן נורמלי שמשחק בפתח תקווה והפועל היתה מציעה עלייך הצעה היה מסכים גם אם הוא אוהד מכבי (שוב לא שרוף מכבי ולא כמעט כמו כולנו פה) ואני אומר לך בדוק שאם מכבי והפועל מציעות לו חוזה הוא בוחר במכבי.
  7. מדברים על זיזוב כאכזבה זיזוב לא שיחק יותר משני משחקים רצוף איך אפשר לקבוע על שחקן אם הוא טוב או לא. זיזוב יש כשרון ברגליים שלהרבה שחקנים אין. מקווה שישאר כי אם הוא היה בהפועל כמו תמיד הוא היה כוכב.
  8. מה אתם מתרגשים מהאוממללים האלו נתנו להם כל כך הרבה פעמים בראש מסכנים קשה להם. אבל הגלגל הוא עגול אל תדאגו ....
  9. אלירן עטר כבר יצא מהזבל שהוא היה בו עד שהוא התחבר עם יצחקי. ה2 זבלים האלה לא יהיו במכבי!
  10. תקשיב ותקשיב לי טוב אל תתן לי לדבר על לוגסי ומה האפס הזה עושה. מכביסט הוא לא ומקצוען הוא הכי לא.
  11. אלירן תוסיף לזה ששחקנים שעלו מהנוער יום לפני משחק מתשכרים במועדונים כמו אפסים. והולכים לישון יום לפני משחקים ב5 בבוקר. ואלירן עטר ויצחקי דואגים למחנאות בקבוצה. והכי עצוב שאם זה שכונה יש עוד דברים פי אלף יותר גרועים שאותם אין צורך להוציא החוצה. כרגע. הם לא מכבי שלנו
  12. למה מי הם שמגיע להם נושא טירוף? חיפה לעזה.
  13. האיניגו מעל הכל! גם את הקופים לא שכחנו
  14. שלא ילשינו על התפאורות של הפועל פחפחפחפ
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.