Jump to content

מי שילבש תמספר 8 ימות

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. חחחחחחחחח היית מת שינקלה ינהל אותנו אנחנו ניהיה אימפריה
  2. נגיד שהוא צודק עם אסולין על הסכום אבל קבוצה טובה עם הנהלה טובה יודעת גם להיסתדר עם חוזים כאלה ואסולין שחקן מצוין והוא שם גולים יותר ממה שהקבוצה שלך שמו העונה תיראה חיפה מביאים שחקנים בלי בעיות מומ ולא כלום ישר טוב להם מחתימים שום בעיות כסף ונעלים רק אצל לוני ודריקס זה ככה
  3. קודם הכסף שחיבים לבן חיים חיבים לו אותו קלינגר הציע לו לשחק לחודש לא הוא ובן חיים נשמה תבין
  4. למה להשמיד תשיחה קשה לך לראות כמה לוני מזיין אותך בתחת אתה ניראה לי כבר קנית מנוי כמו כל האוהדים הצ'יפסים
  5. לא שמים זין בכללללללללללללללללללל אתה טועה אני אוהד מכבי שמבין מה טוב לקבוצהומה שטוב לקבוצה לוני דריקס וקלינגר בחוץץץץץץץץ
  6. אחי הוא רוצה אירופה איזה שחקן בארץ לא ירצה אירופה אתה לא הייתי רוצה אירופה למה תסתם מדבר עכשיו אין לו אירופה אז הוא צריך להישאר בבית במכבי
  7. חולה מכבי אתה מבין לפחות תמצב הקשה של הקבוצה צריך הרבה אוהדים כמונו כח להעיף את כל ההנהלה
  8. אחי אתה אוהד שלא מבין בכדורגל קודם כל קלינגר הציא לו חודש והוא הסכים בשביל האוהדים ודריקס הזה סירב אל תזיין תמוח בן חיים מוכן בשבילנו לעשות הכול אבל אתה מושתן של לוני אתה לא מבין כלום תבין כל הנהךה שלך מזדיניםםםםם לא יודעים כלום מנהל אחר היה מביא לנו תוצאותתתתת ותאמין לי אחי אני מבין יותר טוב ממך תדים לב מה קורה לקבוצה שלך תראית תמסיבת עיתונאים כמה שקרים יצאו שם מהפה של לוני במקום לבוא כל משחק לקלל את לוני קלינגר ודריקס לגרום להם לעזוב אתם מעודדים תבני זונות האלה
  9. יצבר קודם כל אל תדבר ככה לבן חיים הוא הנשמה שלנו וגם נימני המלך שלנו דרקיס הוא חתיכת זבל לא מבין קשה לו להחתים שחקן כמו אסולין ולהחתים שחקן כמו בן חיים שלא ביקש ערמת זהב כולה חוזה לשנה הבן זונה הזה מפו מו"מ על סעיף עלוב הנהלה חרא אז אל תגיד שדירקס יודע לנהל1 ועוד 1 לא מסוגל לעשות ושלוני כבר שיעזוב אותנו הוא דרקיס וקלינגר גפני תציל אותנו *נא להרגיע את הטון ולשמור על תרבות דיון במהירות - זאת אזהרה אחרונה. *
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.