Jump to content

TommY

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

1. לכולם... אבל כמובן שאין מרגש מלשיר אני מודה לאלוהים באמסטרדם ארנה עם אלפי דגלי ישראל וג'וינט בפה ועוד ביומולדת 18 שלי... אחח אני בחלום חבר'ה. (ולקטנוניים אני יודע שלא באמת מותר ל*** ג'וינט באיצטדיון).
  2. חבר שלי היה עם איציק דווידוביץ בתא באותו יום שעצרו אותו והוא סיפור לו שם שזאת יעל בר זוהר...
  3. סתם מסיבה של ילדים קטנים ואם אתם כבר הולכים אז תגנבו שתיה בגלידת אריה חופשי... ובואו לבקר אותי קודם...אני נרקב פה בבית בלי לצאת
  4. ברצבי לא נסעת בסוף?! איזה נסעתי... מוות למשרד החינוך שדופק בגרות באמצע החופש הגדול, זונות. מוות למשטרה שדופקת מעצרי בית באמצע החופש הגדול
  5. TommY

A.C.A.B

אתה גם לא תצליח להבין רן כן...
  6. TommY

A.C.A.B

רן לא קראת מעריב לפני יומיים המשך בפרטי
  7. אז מה אם הוא אד*ם? אז זה אומר שהוא לא אדם גדול? כן! איש גדול אד*ם יש רק אחד וזה ישי זיתוני
  8. בהיכל מנשק את כל מי שמסביבייייי מילה שאם שתי שניות לסיום היה לי ביד את הכרטיסים לפיינל פור הייתי קורע אותם כבר ) זאת הייתה שנייה שגרמה לי לא להפסיד 650 שקל!!!!!! זה בכלל לא היה שארפ אלא רוח אלוהים בתוכו!!!
  9. רגע איפה מולוטוב הוא לא מגיע?? אני רואה כל הרוסיים פה...
  10. זה אני מהרצליה חבר של אורון שרגר (לא הגבוה)
  11. אם יהיה לו מסלול כמו שהיה לי שנה שעברה בפולין אז כבר ביום הראשון כשתהיו במכרים אז יהיה שם בוטקה כזה וימכרו שם צעיפים גם של מכבי ת"א ומכבי חיפה ובית"ר ירושלים!!!! תהנה איתן...ותתלבש חם חם!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.