Jump to content

woldner maor

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About woldner maor

• Birthday 29/10/1988

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. הלוחמים של 13 יותר טובים הם עברו סדרת אימונים שונה טירונות שונה כן הם יותר טובים בהרבה
  2. וגם חוזרים לסיורים אז אל תיהיה זין או שתדבר עם המפקד.\קצין שלך הם יבינו אותך ויאשרו לך בטוח להישאר עוד יום בבית ואם יש להם לב אז אפילו יומיים!!
  3. באיזה תאריכים הבומבמלה?!
  4. חח מה אתה מבלבל תמוח רק לקדר שלא תראה את זה ככה רק ככה לומדים לא שבת לא בטיח תזיין להם תתחת.רק תחשוב אם יהיה פה חייל שלך מה יחשוב על המפקד שלו...ותאמין לי אני לא מכיר הרבה אנשים שאכלו הרבה יותר קדרים ממני פה...תשאל פה כמה משתמשים גם (:
  5. או שתריץ אותם עם במפים או שימלאו טרמוקן עם כפית (: או שתריץ אותם עם במפים או שימלאו טרמוקן עם כפית (:
  6. מה אם יש בפורום הזה חייל שהולך להתגייס למגב במחזור הקרוב.???מה הוא חושב לעצמו עכשיו?? אה ותקדרר לו תתחת תן לו לזחול וסט קסדה פקל מים אלונקה ספסל גלחץ
  7. למה לא לתת?למה שמישהו ישתין בכוס מה הוא מניאק?!כמו שצריך אל תתן גם אם אתה סאחי אתה לא בן זונה של המניאק
  8. למה לא לתת?למה שמישהו ישתין בכוס מה הוא מניאק?!כמו שצריך אל תתן גם אם אתה סאחי אתה לא בן זונה של המניאק
  9. איפה אני יכול לברר שמות של פצועים מאתמול בערב??ומישהו יודע איזה כוח היה אתמול שנפצע??
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.