Jump to content

boca siempre

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About boca siempre

• Birthday 14/08/1985

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

• Interests
    מכבי ת"א(מן הס!)<br>בוקה ג'וניורס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br>
  1. אוקיי...בקשר לשיירה הזאת....יש מצב מישהו יעשה מצווה ..לי? מי שיכול לעזור לי שייפנה אליי בפרטי...פפפליז!!!!
  2. איך אפשר להשרף בתאי גזים? בגלל זה אמרתי פוסטמה...
  3. זה יישמע סדיסטי וילדותי לחלוטין אבל לראות את אוהדי הפועל ת"א בוכים זה אחד הדברים הכייפים שיש!!!!!!!!! היה מרגש שער 7 כבוד!!! תודה לך מכבי שרמסת אותם!!! הכי אהבתי שאיזה פוסטמה צעקה לי בסוף המשחק "הלוואי שתישרפי בתאי גזים"(ואנחנו עוד גרמנים..) זה רק הוכיח לי מה שווים אוהדי הפועל....nada!!!!!
  4. מכבי זה אצלי בדם(אפילו בשחייה לנשים זקנות) ונעה(שם יפה ד"א) צודקת במאת האחוזים אין הרגשה יותר טובה מלראות את אוהדי הפועל מתנהגים כמו גורילות במשחק ואחרי המשחק בוכים...זה כזה כייף!! אני זוכרת שנה שעברה כל מני עכברים אדומים צצו להם מהחורים כשהם ניצחו אותנו ב20 הפרש ומייד חזרו לאותו חור שממנו יצאו מתי שניצחנו אותם ב35 הפרש אחח....זה מושלם... 14.11 יד אליהו-תבואו!!!!!!!!!
  5. קבעתי עם האושר והוא לא בא זה לא נורא ואלוהים מדוע המוות פה קבוע ועוד אומרים שאתה כאן ההורים שונאים אותי החברה בוגדת בי בעבודה זרקו אותי היום הוויסקי מעציב אותי את החשיש אני לא מרגיש ונגמר לי שכר דירה היום קבעתי עם האושר.... לא מוזמן למסיבות לא צוחק מהבדיחות נגמר הקורס לריקודי עם והחיים הם מסריחים האנשים מטומטמים הדתיים דופקים פה את כולם קבעתי עם האושר.....
  6. וואוו!! מ ד ה י ם!!! זה מהמם!!! ומרגש!! ...בגלל שאני לא כל כך יצירתית התרומה היחידה שלי היא כספית... כל מי שטורח ועושה את השלטים האלו תודה רבה על הכל!! באמת אין מילים!! זה מדהים!! יאללה כולם לתרום שלא נראה בדרבי כמו הצד האדום!!!
  7. ברור שעידן טל! למרות שלא בטוח שקלינגר ירצה אותו הוא יצירתי מדיי..
  8. יובל -איש גדול המון המון המון המון המון מזל טוב!!!!!! HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ה-14 שולט!!!
  9. יווו איך אני זוכרת את הסיכסוך בין אואן לברט אחרי הקרב מול זוג אחר(ששכחתי את שמו...) זה התחיל בגלל שברט לא נתן לאוון להלחם...אויי כזאת דרמה בחיים לא ראיתי..אפילו באופרות הסבון הכי גדולות.....ומאז אואן נהפך להיות "רע" גם אני זוכרת כדי למשוך צופים הוגאן עבר מהפך...וגם כמו אואן נהפך להיות רע.. יוו ואנדרטייקר היה הכי גבר בעולם! במיוחד אהבתי את זה שמתי שהחברים של יוקאזונה שלחו אותו לקבר הוא במסך אמר "I'LL BE BACK" זה היה אחד המפחידים.... אין זה היה פעם ה-דבר הייתי מאוהבת בברט הרט....אחחח הילדות...כמה כייף היה...חבל שהיא כבר איננה.
  10. מוקדש לכל הצהובים..... I]Yellow Submarine (Lennon/McCartney) Lead vocal: Ringo [/i] ~~~ In the town where I was born Lived a man who sailed to sea And he told us of his life In the land of submarines So we sailed up to the sun Till we found the sea of green And we lived beneath the waves In our yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine And our friends are all on board Many more of them live next door And the band begins to play We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine As we live a life of ease Everyone of us has all we need Sky of blue and sea of green In our yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine
  11. שבת שלום ותעשו טובה תשמרו על עצמכם!!!!
  12. כאילו למישהו אכפת מהקהל המפגר של הפועל!!!!!
  13. ברור שכל אחד והדעות שלו. אני מכבדת כאן דעה של כל אחד מכם, אבל בחיאת, כשאתם מדברים אל בן אדם אז יש צורה לעשות את זה. כמו שמכבדים אתכם אז תכבדו אחרים. זה באמת דבר בסיסי. אני יכול לדבר יפה אבל כמה אפשר לדבר יפה זה לא בני אדם בשבילי שמאלני זה בדיוק כמו ערבי המדינה שלנו מתפרקת אנשים נהרגים יום יום והיא בוכה לי על זה אתם לא מבינים אין כזה דבר שלום איתם לא תבינו ניתן להם שטח אחד הם ירצו עוד ועוד הם רוצים לקחת לנו תמדינה ואתם מצדיקים אותם עם זה יהיה תלוי בשמאלנים גם עיר הקודש ירושליים תהיה שלהם מזל שיש אלוקים בשמיים ששומר עלינו עם לא מי יודע מה היה היום דור/ערן/וכל מי שמנסה להצדיק את המילים שלו, שמאלני הוא לא בהכרח אדם שאוהב ערבים והולך לבלות איתם את זמנו הפנוי בתיכנוני רשימות "איך להשמיד את ישראל והיהודים בדרך המהירה ביותר", כמו שימני הוא לא בהכרח אדם שמחפש איך להשמיד את כל הערבים. (עזבו אתכם מקיצוניות כרגע). לכן גם אין שום קשר להשוואות המפגרות (בחלקן) שעשיתם כאן. (שמאלני=ערבי, תמות/י עם הערבים, וכו'). זה שמישהי/מישהו פתח פה את הפה והביע את דעתו, זו זכותו המלאה. אם עינת אמרה את מה שיש לה על הלב, גם אם אתם לא מסכימים עם הדעות שלה, בתור זה שהיא בן אדם, אני חושבת שמגיע לה כבוד בסיסי. לא, אל תסגדו לה ותביאו פרחים, אבל מכאן ועד לאיחולי מוות עם הערבים, ועדיף כמה שיותר מהר, יש הבדל עצום. אני לא חושבת שיוריד לכם ולכל אחד פה מהכבוד, אם הוא יתייחס בכבוד אל אחרים, גם אם לא מסכימים עם הדעות שלו. יש מקום לביקורת בונה, יש מקום לויכוחים ודיונים, אבל הלו.. עד לדיבורים המיותרים האלה. זה רק יוסיף לכם לכבוד. ומה שתומר אמר- חבל שאנשים לא לומדים מהעבר שלהם. כל מילה נוספת מיותרת יש דרך להעיר.. איחולי מוות..ושאר הירקות....זאת לא הדרך! אין לי יותר מדי מה להגיב בנושא חוץ משאני מקווה שיהיו ימים טובים ושקטים ושהכדורגל זה יהיה הבעיה הכי גדולה בעולם (כן כן תמימה...) שיהיה לכם רק טוב! ותשמרו על עצמכם...
  14. אין לכם מה לדאוג בלילי לא ילבש בח-י-י-ם את החולצה הצהובה..... זה רק מה שחסר לי.....שהעיפו את ה-סמל(נימני...) ומביאים מה שמסמל לי את כל מה שהפוך ממני(בלילי ה*דום המטונף הזה....) איכס רק המחשבה שהוא ילבש את החולצה הצהובה מעוררת בי חלחלה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.