Jump to content

Krishi

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by Krishi

1. אנחנו לא באמת מצפים שיורידו להם על זה נקודות. שפשוט יעצרו ויכלאו את כל המעורבים וזהו. לא צריך אנשים כאלה בכדורגל שלנו.
  2. הוא לחוץ נורא, זה לחץ אחר לגמרי ממה שהיה רגיל אליו. תזכור מה רב"ש עבר פה בקדנציה הקצרה שלו. בקיצור לא שידוך הכי מוצלח.
  3. הסגל רע מלכתחילה. גם בעונות האליפות שלהם הסגל שלהם היה קצר מאוד מבחינת איכות ובכר טחן את ההרכב הראשון שלהם עונה שלמה. אז עכשיו שהלכו כמה שחקני מפתח ולא הביאו במקומם מחליפים ראויים זה התקצר עוד יותר. הוא מנווט ומנסה תוך כדי למצוא פתרונות מה הוא כבר יכול לעשות מעבר.
  4. אני דווקא חושב שדגו מאמן לא רע בכלל, אבל זרקו אותו למים עמוקים מדי ועוד בסיטואציה בלתי אפשרית.
  5. זקני הפורום זוכרים אולי שפעם המשטרה תפסה אוהדי הפועל עם כל הציוד מוכן והכל שתיכננו לירות רקטה על שער 11 בדרבי מגג של בניין ליד בלומפילד לפני איזה 20 שנה...
  6. וואלה הפתעה נעימה ,לא ציפיתי. אבל באמת כל מה שהלך מסביב במשחק הזה פשוט הזיה
  7. תקשיבו לפי הדיווח יש מכוניות בחוץ שעולות באש. בחיי זה נראה כמו פיגוע טרור
  8. שמעו איזה משחק הזיה זה אשכרה הפעילו רחפן חח
  9. אל תגזימו זה לא אדום,בהחלט צהוב שלצערנו השופט לא ראה
  10. קנדיל זה סוכן סמוי שלנו לא מאמין לאף אחד שאומר אחרת. מקודם ניסה לעשות פנדל ברור השופט לא שרק,עוד עבירות מטומטמות, שובר נבדל בצורה גסה וכמעט חטפו את השני. אחלה קנדיל.
  11. איך לעזאזל החיבוק של קנדיל זה לא פנדל??
  12. שתדע שזכרתי שהיה לנו יותר זמן אז להשיג את השישי אבל כדי לוודא שאני לא טועה השתמשתי במכביפדיה
  13. לדעתי בחמישייה בנתניה היה לנו יותר זמן להבקיע את השישי ויכלנו לעשות את זה אבל פשוט הפסקנו לשחק. השחקנים עצמם אמרו שהם לא היו מודעים לשיא שיכול להישבר והורידו את הרגל מהגז.
  14. האשמים היחידים בעונשים שאנחנו מקבלים על פירו זה הקבוצות וההתאחדות. אין שום סיבה שנקבל על זה עונשים ועד שהם בעצמם לא יסדירו את זה בתקנון שלהם האשמה היא עליהם. האבוקות ימשיכו להיות פה בין אם הם ירצו או לא, עדיף להם להסדיר את זה כמה שיותר מהר מבחינת התקנון שלהם. הם לא צריכים את המשטרה בשביל זה. מתייחס כמובן לזה שהפירו יישאר בתוך היציע ולא יושלח לדשא. אתמול הייתה אחלה אווירה, הפירו הדליק אותנו עוד יותר, ומי שדיבר על המומנטום אז השחקנים סתם יצאו אהבלים שעצרו בעצמם את המשחק במקום להמשיך לשחק. זה כל הסיפור.
  15. קם בבוקר וזה הדבר היחיד שאני חושב עליו.
  16. אין שום סיבה שהם ישלמו את הקנס כי לא צריך להיות על זה שום קנס. פירו צריך להיות חלק מהיציע. אם הקבוצות בוחרות לא להילחם בזה ולשנות את התקנון הבעיה שלהן. בניגוד לדין הפלילי שזה באחריות המשטרה ובתי המשפט את התקנון הקבוצות כן יכולות לשנות.
  17. אני עדיין מריץ את הדקות האחרונות האלה, שידורים חוזרים של הפנדל המאוד ברור הזה ולא מאמין שהוא אשכרה לא שרק גם לא אחרי בדיקת ואר
  18. דיברתי על חמסה + 1 אבל לא נהיה חזירים יותר מדי גם רק חמסה זה סיבה למסיבה אלללללללללההההההההההההה ישששש זיינו אותם!!!
  19. לא זרקו לדשא הכל טוב. נחטוף קנס נמשיך הלאה. אחלה אווירה עשה הארגון היום די להיות כאלה טרחנים
  20. סנופקין אל תנסה לדבר בהיגיון עם הליצן המטומטם הזה הוא סתם טרול שבא לפה להתסיס עם שקרים ועיוותים חבל על הזמן והעצבים
  21. שופטים אפסים זבלים בני זונות שרמוטות חולי סארס וסרטן חסרי מושג שלא יראו אור יום אמן לא יודע איך שיפגע בהם ברק מהשמיים שיקומו עם מחלות קשות אני לא מאמין שאני יוצא מדרבי שניצחתי בו 5-0 עצבני בגלל צוות שיפוט של מזדיינים בתחת שנותנים רק 2 דקות תוספת זמן (למרות עצירות שונות לבדיקות ואר חילופים ומה לא) כאילו זה משחק גביע שההפרש בו לא חשוב ואם לא מספיק זה אז מוסיפים חטא על פשע ולא שורקים לפנדל של 20000% שהיה עוזר לנו לשבור סוף סוף את השיא בחיי אשכרה זרקתי את הצעיף בכעס על הרצפה כשהוא שרק לסיום כאילו הפסדנו אוף זה כזה מעצבן אין לי עוד מילים לתאר אךךך איזה כיף שיש הפועל... תבואו כל יום יא שרמוטות כדי שנחגוג לכם על התחת כמו שאתם אוהבים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.