Jump to content

Krishi

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by Krishi

1. מעבר לירידה האישית ביכולת של השחקנים שם, היא נראית קבוצה לא מאומנת לא בהתקפה וגם חשופה מאוד בהגנה. השחקנים כבר בוחשים בחדר ההלבשה נגד דגו נקווה שישרוד שם כמה שיותר. ואני כותב את זה כל זה רק כי אנחנו בנושא יתר, וזה יהיה משעשע לראות את הנפילה שלהם. מעבר לזה הכל תלוי בנו, והשנה יותר מבדרך כלל.
  2. סליחה, זה בני "צ'אבי" לם בשבילך
  3. כל הכבוד זאת הדרך אחלה הודעה! כוחנו באחדותנו!
  4. ועדיין שום מילה מהמועדון. עצוב. באמת תגובה מצוינת של הארגון, נגעו בכל הנקודות.
  5. שמח לראות שהם שינו את ההחלטה וכן יעודדו היום.
  6. שוב בפעם האלף הבעיה היא לא בפירו והאשמה היא לא על הארגון. הארגון עושה כל מה שצריך כדי לייצר עידוד ולהטריף את הקהל והפירו הוא חלק מזה. תרצו לא תרצו זה עובד. הבעיה היא נטו המשטרה והמועדון שלא עושה מספיק כדי להילחם נגדה ונגד התקנון של ההתאחדות למרות שיש להם את האמצעים. כל החצים שלכם צריכים להיות מופנים אך ורק לשם ולא לארגון.
  7. ועדיין אין בלם יותר טוב ממנו בארץ. בגלל זה זה הזוי בעיניי שהוא לא קבוע בהרכב כל משחק, בטח כשהמתחרה שלו זה ניר ביטון
  8. אפשר הכל אם רוצים מספיק, פשוט לא רוצים מספיק...
  9. זה לא נכון. זה יותר קשה אמנם, אבל עדיין אפשרי.
  10. מעליב? לא. מעצבן הזילות שואה? בהחלט. אין לי בעיה ששונאים אותי. יש אלף ואחת דרכים אחרות. לא בדרך הזאת. בכל מקרה אני מבין שאנשים פה פחות בדעה שלי אז יאללה לפחות שנגרום להם לסבול כמה שיותר מחר
  11. זה לא מעניין אותם באמת. לדעתי מחאה לא אפקטיבית
  12. אני קצת לא מבין את מחאת ה"לא מעודדים" של הארגון. זה מעניין למשטרה את התחת. גם למועדון. עתירה לבית משפט, הפגנה מול הבית של מפקד המרחב/יו"ר המנהלת, אלו צעדים שלדעתי היו עושים אפקט טוב יותר.
  13. אגב אל תשווה את האלימות באירופה לעומת מה שיש בארץ. אנחנו לעומתם גנון של דובוני אכפת מצופים בדבש
  14. הם משווים אותו לכרטיס. לא בודקים במסופון של האינטרפול.
  15. קהל ששר שתהיה לך שואה ושונא אותך כמעט כמו שהפועל שונאים אותך זה לא קהל רצוי בליגה
  16. אף אחד לא מראה סולידריות עם אוהדי הפועל. הם האוהדים הכי חלאות אלימים נוראיים מגעילים שרמוטות רעים מיסודם שיש במדינה שלנו ואני באמת מאחל להם את כל הרע שבעולם תמיד ובכל יום. אבל, וזה אבל גדול, להתחיל לדרוש מספרי תעודות זהות בכניסה למשחק כלשהו ולבדוק אותם במסופון המשטרתי כתנאי לכניסה ליציע זה תקדים מאוד מאוד מסוכן (שאני גם לא בטוח שהוא חוקי בכלל). וזה מהלך שאסור בתכלית האיסור שנאפשר אותו ולא משנה אם הפועל סל פעלו מפחד מהאולטראס שלהם או שמדובר בכלל באוהדי הפועל או כל תירוץ אחר. המלחמה בעבריינים היא מבורכת אבל המלחמה במשטרה שלנו עוד יותר. אני כמעט 30 שנה במגרשים והאלימות היחידה שאי פעם חוויתי הייתה מצד המשטרה. זה גוף שבא לאירוע ספורט עם מיינד סטייט אחד בלבד - כל האוהדים עבריינים ואפשר להתייחס אליהם כמו לזבל. כל אינטרקציה איתנו היא מראש כאילו אנחנו כולנו מחבלים. הפועל סל יחטפו עונש קשה ובצדק כי לא לעלות למשחק זה מהלך קיצוני מאוד. אבל זה גם מהלך שאולי יגרום למשטרה לחשוב קצת לפני בפעם הבאה שהיא תעלה על דעתה להציב דרישות ותנאים כאלה לכניסה למגרש. יש מספיק דרכים אחרות להתמודד מול העבריינים (ולא חסר להפועל כאלה) מבלי להעניש את כל הקהל (ולא רק הקהל שלהם).
  17. יהיה מוזר לפגוש את ריקן מהצד השני, שחקן ואדם יקר שנתן הרבה למועדון וכיום הוא בהפועל פ"ת המועדון הנחמד הזה שפעם היה אימפריה ועכשיו מנסה להחזיר עטרה ליושנה ודי אני לא יכול להמשיך יותר עם זה תרמסו אותם עד עפר עם עוד חמסה!! לא סובל את הקהל וואנאבי הפועל הזה שלהם.
  18. אפילו לא זה, הם מפורקים ומתחילים מליגה ג'
  19. הוא הלך לכדור אבל הוא לקח גם את הרגל של פרץ על הדרך. בוא נגיד שזה לא שוד 100% כך או כך מאחר והוא שרק ישר הואר לא יכל להתערב
  20. שמע זה יהיה פתח ותקדים למשהו שאולי אנחנו לא באמת רוצים שיפתחו אותו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.