Jump to content

Krishi

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by Krishi

1. יכל לקנות את עולמו ולהשלים תבוסה מושלמת. איך איך גם אני עד עכשיו לא נרגע וזה קופץ לי לראש מדי פעם הפספוס הזה.
  2. בא לי לדפוק את הראש בקיר. תגובת ההתאחדות למייל ששלחתי להם בנושא עם וידאו של האירוע: השופטים ראו את האירוע, גם הוועדה המקצועית ואין כאן הצדקה להרחקה. פה מסתיים הסיפור.
  3. הבנתי. טוב מקווה שנגד בית"ר יקדימו ויתפסו מקום
  4. האמת שמבחינתי סאבוריט היה שחקן העונה אבל זה לא משנה איך תהפוך את זה, הציוות של פרץ וגלזר לא עבד. פרץ לא גולסה.
  5. גלזר ופרץ לא שיחקו ביחד כמעט לאורך כל העונה אלא רק לקראת הסוף בעיקר. וזה אף פעם לא היה ציוות טוב. גם העונה כשהם התחילו לשחק ביחד עד הפציעה של פרץ, זה שוב לא עבד טוב. גלזר ופרץ ביחד זה לא טוב.
  6. אנחנו האמצע, ההתחלה והסוף. בלעדינו לא היה כלום. טקסט נפלא. תענוג לקרוא.
  7. מקווה מאוד שהארגון ישב בעליון. כשהיציע מלא אין סיבה לשבת למטה.כל האקוסטיקה והסינכרון הרבה יותר טובים מהיציע העליון מאשר מהתחתון. הופתעתי שהם ישבו אתמול בתחתון, זה היה פחות מוצלח. אולי זה מכורח הנסיבות לא יודע. מקווה שלא יחזור על עצמו.
  8. באמת היה קשוח אתמול. יצאתי ב6 וחצי מפ"ת, הגעתי ב20:20 לאיצטדיון. לא זוכר כזה עומס בדרך לסמי עופר, היה שלב שאמרתי שאולי כדאי לחנות באיזו תחנת רכבת ולקחת רכבת במקום, אבל בגלל שהייתה לי משמרת לילה אחרי המשחק הייתי חייב להישאר עם האוטו כי עם הרכבת לא הייתי מספיק.
  9. פוקס עם מסירה גרועה, השתלטות שלנו, אחרי זה בלבול בין רוקביצה ושרי אם אני לא טועה. והשאר היסטוריה זה "הקול מהיציע". לא "הגול"
  10. השידור אחרי המשחק לא היה להיט. הם כאילו יצאו בהרגשה טובה מהמשחק הזה למרות שהפסידו וקיבלו את גורלם המר שמכבי פשוט יותר טובה מחיפה והם גאים במה שהצליחו להשיג (שזה כלום בפיתה בערך). זה הוציא הרבה מהעוקץ קטע משעשע היה שעלה אוהד שלהם ותוך כדי שהוא מתבכיין על כמה הם גרועים הוא קרא לנו מכבי ולהם חיפה. כמובן ששניה אחרי זה הוא התעשת ותיקן את עצמו חחח
  11. בכר מאמן מצוין ואולי המאמן הישראלי היחיד שהייתי לוקח אבל בתנאי אחד - שיהיה מנהל מקצועי מעליו שיהיה אחראי על הרכש. כי זה העקב אכילס שלו. רב"ש עדיין מאמן בכלל? אם יחתום בב"ש זה יהיה מצחיק.
  12. הם צדקו בסופו של דבר, חיפה באמת של מכבי....
  13. הם לא באמת קבוצת בת שלנו, כן? אין דבר כזה בישראל הם קבוצה נפרדת ועצמאית לכל דבר שיכולה לעלות ולרדת לאן שבא לה
  14. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששש יא בני זונות ישששששששששששששששששששששששש
  15. אפילו מהיציע זאת הייתה נראית כניסה מסוכנת ומכוערת שמחייבת במינימום של המינימום בדיקת ואר, הייתי בשוק שהוא אפילו לא הלך לבדוק. גם הצהוב של טננבאום זה הזיה מארץ ההזיות. כל משחק נגדנו שוערים מבזבזים פי אלף יותר זמן ולא מקבלים כלום, פה טננבאום בקושי עשה משהו וכבר חטף צהוב דקה 80 אם אני לא טועה. הזיה.
  16. זה נושא לועדת חקירה. אשכרה יצאתי מהאיצטדיון וזה הדבר היחיד שעבר לי בראש, איך לעזאזל הוא לא תקע להם את החמישי מול פאקינג שער ריק איךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
  17. מדהים לאיזה גרזן הוא נהפך, ושוב אחרי שקיבל צהוב שלא הגיע לו בכלל כבר בתחילת המשחק. בהחלט שחקן העונה מבחינתי עד כה. הוא ההתגלמות של המכביזם מבחינתי.
  18. אחרי שנרגענו קצת מהחגיגות... בגדול אכלנו את חיפה, אבל זה לא היה רחוק מפספוס גדול. קודם כל האשם בלפחות 2 השערים הראשונים שחטפנו זה אמאדור עם הרחקות ואיבודים שאסור לעשות בטח נגד קבוצה לוחצת שרצה במומנטום כמו חיפה. שאר המשחק הוא נתן תצוגה ולא נתן לרוקביצה לנשום. טיבי כמו תמיד העונה היה אל. ז'ראלדס וסבוריט במשחק סביר. הצהוב של גלזר פשוט לא היה ולא נברא, החלטה מושחתת של ליאני, גלזר הגיע נקי לכדור אפילו עבירה לא הייתה שלא לדבר על צהוב. זה יכול לחסל קשר אחורי לחטוף צהוב כל כך מוקדם בטח כשזה לא בצדק. ועדיין הוא הצליח לשרוד עד סוף המשחק ולתת עוד משחק לפנתיאון. סה"כ עבדנו קשה, וראו את העייפות לקראת דקה 70. יהונתן כהן כבר בקושי זז בלי חמצן שמגיע למח. אם הבנתי נכון שוינפלד היה צריך להחליף את אצילי (שגם זה מפתיע בהתחשב בזה שיהונתן פחות או יותר טייל כמו זומבי על המגרש בדקות האלה). אבל כנראה איביץ' ידע שכמו זהבי (וסליחה על ההשוואה) יהונתן הוא איש של מספרים והערב גם קלאץ' פלייר. גם הפציעה של גולסה עזרה להשאיר את אצילי על המגרש. אני לא יודע מה עובר על מיכה, אבל בכושר הזה הוא לא צריך לראות דשא. מצטער. נכון, שחקן בית, שחקן העונה שעברה, לא יודע מה עובר עליו. איך שהוא נכנס הקישור שלנו מאבד את זה. הוא לא לוחץ מספיק, גם המסירות שלו כבר לא כמו פעם, אני לא מוצא את שום תרומה שלו למשחק. ההיפך אם כבר, אנחנו יורדים ביכולת מהרגע שהוא נכנס ולא בפעם הראשונה העונה. ומילה על אצילי, השינוי שהוא עבר אצל איביץ' משחקן קו/מאחורי החלוץ שעושה דריבלים על שחקנים ובועט בעיטות כמעט מושלמות לחיית לחץ וחטיפות זה מדהים. אשכרה ראיתי אותו יותר מפעם אחת פשוט נדלק כמו טיל מהעמדה שלו באגף לכיוון הבלם של חיפה שהיה עם הכדור במרכז המגרש כמעט מצליח לחטוף ובטח להלחיץ. אגב הלחץ שלנו בחלק ההתקפי היה על סף המושלם, כל הקשרים ושכטר פשוט עטו על כל כדור ושחקן של חיפה בכל מצב. היה משחק מדהים, סוף סוף קיבלנו את הקטרזיס שחיכינו לו, את האורגזמה העילאית הזאת של ניצחון בשניה האחרונה אחרי משחק מטורף של שערים ודרמות. ועם כל זה, הדבר היחיד שחשבתי עליו ביציאה מהאיצטדיון: ס'מעק יוני... איך לעזאזל החמצת מול שער ריק ולא דפקת להם ת'חמישי...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.