Jump to content

Krishi

משתמשים רשומים
  • Content Count

12
  • Last visited

• Days Won

48

5 Followers

About Krishi

Recent Profile Visitors

1,839 profile views
  1. חיפה גם נגד ק"ש שיחקה גרוע, ואילולא החמצות חוזרות ונשנות של של ק"ש גם לא הייתה מנצחת. כבשו שער מקרי בהחלט ובזה זה נגמר, רשמתי גם אז שלבכר יש עוד המון עבודה. לא הפתיע אותי גם ההפסד לסכנין. מישהו רשם פה שעוד עלולה להיות להם עונה רעה יותר מעם בלבול וזה לא רחוק מהמציאות בלי קשר בהכרח ליכולת הנוכחית. בלבול היה יותר מקובע וזה עזר לו לייצב את חיפה מספיק כדי לדגדג אותנו קצת מהמקום השני. בכר יותר הרפתקן ועם השחקנים הנכונים זה יכול להצליח לו הבעיה שאין לו כאלה. אם הקורונה דפקה אותנו, לדעתי היא דפקה אותם חזק יותר. בעוד אצלנו יש מערכת חזקה שדופקת גם בהעדר שחקן כזה או אחר (או, כפי שראינו, גם בהיעדר מאמן כזה או אחר חח), נוער משובח שעולה/חוזר מהשאלות ונותן את שלו, חיפה מראש באה עם מחסור בכל הדברים האלה ועכשיו גם יותר קשה לה למצוא שחקנים חדשים (בעיקר זרים) טובים. מבחינה מערכתית ומבחינת קאדר שחקנים ושחקנים מהנוער שמסוגלים לעלות ולהשפיע. חוץ מהבן של האגודל שרק עכשיו (סוף עונה שעברה, תחילת העונה הזאת) התחילו להריץ אותו מי עוד עלה שם מהנוער/חזר מהשאלות? בכלל בשנים האחרונות. לא בא להגיד שהם הולכים לרדת ליגה ואנחנו אליפות קלילה. אבל מצד שני כל מי שחזה פה שאנחנו הולכים לאיזה שנת בניה וחיפה תטייל לאליפות קלילה גם היה רחוק מהאמת.
  2. הלוואי ויהיה שינוי של הרגע האחרון ויודיעו שהם חוזרים, עדיין התנהלות גרועה מאוד אבל לפחות הסוף יהיה טוב
  3. זה לא נכון כי הבעיה היא לא התיק המשטרתי עצמו שבו מנסים להוכיח האם יש ראיות חזקות שירשיעו אותם משפטית. אלא שזה כן קרה בסופו של דבר (אמנם תוך כדי מעשה מרמה והונאה) ומכאן יש עניינים של ניראות ערכים וכו' וכו'. לא כל מי שנפתחת נגדו חקירה ישר מוגלה ממכבי וזה כבר הוכח בעבר (המקרה של האפסנאי למשל). כי אם כן המצב היה קשה יותר, אחרת כל אחד יכל להאשים כל אחד במכבי במשהו וישר היו זורקים אותו רק על עצם פתיחת החקירה. יש הבדל בין לטעון שלא עשית בכלל את המעשה, לבין לטעון שעשית אותו אבל כי שיקרו לך ואז אולי לכאורה היית אמור להיות חכם יותר. זה אמנם בעיה שזה לוקח זמן אבל זאת לא אמורה להיות בעיה של השחקנים עם המועדון. המועדון היה צריך לעמוד מאחורי השחקנים ולהמשיך את ההשתתפות שלהם בקבוצה עד שלא הוכח אחרת.
  4. זה לא "די פשוט" כי זה לא נכון. בוא נגיד שאם זאת הסיבה אז המצב עוד יותר גרוע. מה גם שאתה לא יכול לסגור תיק לפני שסיימת את החקירה מן הסתם. וזה משהו שלוקח זמן.
  5. אתה צריך להבין שאף אחד פה לא דורש משהו נורא ספציפי. אבל כן דורשים יד מקצועית כלשהי שתהיה אחראית בשטח. ברגע שאין מנכ"ל או מנהל מקצועי או כל תואר אחר שתרצה לתת לדבר הזה נוצר חור ניהולי על אחת כמה וכמה שהבעלים גר בקנדה והוא עוד ידוע בתור בעלים קונטרול פריק שכל דבר קטן דורש אישור שלו (בסדר, לגיטימי) מה שלוקח עוד יותר זמן. בעוד שאם היה מישהו כזה אולי יכל להחליט חלק מהדברים לבד, אולי יכל לשדר לבעלים כיוון מסויים ללכת לפיו מההיכרות עם השטח מקרוב. ומעבר לזה, לא כל ביקורת קטנה זאת נשיכת היד שמאכילה אותנו או איזה כפיות טובה. כולנו מודים כל יום לבורא עולם שהביא לנו פילנטרופ כזה גדול שלא היה וכנראה גם לא יהיה פה מעולם שהביא אותנו להישגים ופסגות ולאושר צרוף. וגם אם מישהו אמר משהו (חוץ מאיזו תגובה אחת באמת קיצונית שראיתי פה) אתה לא חייב ישר ללכת לקיצון השני כאילו אנחנו בדרך לשרוף את המועדון ולהפגין לו מתחת למשרדים. מותר לך בתור אוהד להגיד גם כשיש משהו שפחות מוצא חן בעיניך מבחינת ההתנהלות. עכשיו ברור שעם כל זה אנחנו עדיין ניהולית מעל הליגה וכמו שאמרת משתמשים באטום כשכל השאר פה אפילו לא בקרב יריות, יותר כמו רוגטקות וגם די עקומות. אבל אנחנו מכוונים גבוה, אנחנו מכוונים להתמקם גם באירופה ובשביל זה צריך יותר. תשאל אותי מה רציתי וחלמתי לפני יותר מעשור והאמנתי שזה אפשרי ויום יבוא? שנעשה לליגה מכבי-סל כל עונה ונתבסס באירופה בתור קבוצת בתים לגיטימית בליגת האלופות (מה שגם יעזור לנו להמשיך לעשות מכבי-סל בליגה). לחיפה הייתה הזדמנות פז לעשות את זה בעשור הראשון של שנות האלפיים והם פספסו אותה, אני מקווה מאוד שאנחנו לא נפספס. ובכל מקרה, אני בהחלט מאמין שגם אם יגיע חס וחלילה היום שבו גולדהאר יחליט למכור אותנו אני בטוח שהוא ידאג לנו למחליף מספיק טוב שימשיך את הדרך שלו.
  6. מה יש להם לתקן או לקבל הזדמנות שניה על משהו שהם לא היו אמורים להיות מוענשים עליו מלכתחילה? בטח ובטח על אחת כמה וכמה כשאין לא רק פסק דין אלא אפילו כתב אישום. הם מתחרטים על הסיטואציה שקרתה שזה הגיוני, אף אחד לא אוהב לגלות שהוא עבר על החוק בצורה כזאת למרות שהיה בטוח שהוא לא. בואי נגיד שאם הבנות היו בנות 16 ויום זה לא היה מעניין אף אחד. אני בכלל לא חושב שזה קיצון להסיר את האחריות מהשחקנים. 2 גברים בשנות ה-20 (מאוחרות יותר או פחות) לחייהם נפגשו עם 2 בחורות שחשבו שהן חוקיות ללילה של סקס. איזה אחריות אמורה להיות עליהם בדיוק? איך הם אלו שגררו את המועדון איתם למטה אם מי שפרסם וחגג על כל הסיפור הזה זאת התקשורת? אם הבנות לא היו משקרות להם אז הם בכלל לא היו בסיטואציה הזאת? עכשיו ברור שלא הכל שחור ולבן בחיים. אבל כרגע זה הכי שחור ולבן שיש במיוחד בהתחשב בתגובות של השופטים שראו את תיק החקירה ושל החוקרים עצמם. אם חס וחלילה יהיה כתב אישום ופסק דין שהם כן ידעו או כן חשבו או כל דבר בסגנון אז נוכל להגיד "וואלה, חוסר אחריות מצידם".
  7. העבד שלי מקנדה? מה עובר עליך בן אדם אני לא חושב שאתה צודק כשאתה תוקף כל אחד שמעיז להעביר כל גרם ביקורת אפילו הכי קטן על משהו שקשור לצורת הניהול של מכבי. אתה נהנה לבטל את המחשבות שלך בתור אוהד? שיהיה לך לבריאות. אחרת מה הטעם? בוא נסגור את הפורום ולא נדבר בכלל על מכבי. שחס וחלילה לא תישמע איזו ביקורת נגד גולדהאר אול-מייטי. אף אחד לא הולך לשרוף את המועדון ואף אחד לא יוצא נגד גולדהאר, וזה שאתה מגיב כאילו זה המצב זאת ההגזמה. לנשוך את היד שמאכילה אותך? חחחח ראית אותנו מפגינים לו מול המשרדים בקנדה ולא ראיתי במקרה?
  8. כרישי  מתנצל על- מי אתה בכלל. אבל עדיין עומד על שלי במה שכתבתי. 

9. אני צריך להיות מישהו כדי להגיד לך שאני חושב שאתה מגזים? גם בזה אתה מגזים חח לא כתבתי אז בפורום
  10. לא הבנתי מה אתה רוצה, שאני אכניס אותך למחשבות שהיו לי לפני מעל עשור?
  11. נכון אתה מכיר אותי ויודע מה דרשתי ומה לא. או כל אוהד אחר לצורך העניין. ומה הקשר כמה זמן אתה היית שם. אפשר לחשוב שרעיון של מנהל מקצועי מעולם לא היה קיים בכדורגל הישראלי עד שהגיע מיץ' גולדהאר וג'ורדי שגילו לנו, הפספוסים, הלבנטינים, חסרי כל המושג, שיש כזה דבר - מנהל מקצועי! אתה מתחיל להגזים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.