Jump to content

Krishi

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

4 Followers

About Krishi

• Birthday 23/11/1985

Recent Profile Visitors

2,579 profile views
  1. אכן אחד הטיקטים הגדולים של בנט היה הורדת מיסים מאסיבית. אבל, כאמור, הנוכל התהפך 180 מעלות למען שלטון השררה.
  2. טיבי עשה זאת כמה פעמים בעבר, הורה על הורדת נואמים מעל דוכן הכנסת מכל מיני סיבות הזויות רק כדי להשתיק אותם. במקרה דנן טיבי דרש מבן גביר דרישה שאין לה שום ביסוס מבחינת תקנון הכנסת והתנה את המשך נאומו בעמידה בדרישה זו. על כן מראש מי שפעל כנגד סמכותו זה טיבי. אני מקווה מאוד שעקב המקרה הזה טיבי לכל הפחות יודח מתפקיד סגן יו"ר הכנסת אחרי תלונה שבן גביר הגיש.
  3. פעם היה לי חלום כזה, לבחור איזה ענף ספורט הזוי שמתחרה באולימפיאדה ושאין לנו שום נציג בו, להשיג את הקריטריון ולטוס להתחרות. מעניין עד כמה זה באמת אפשרי.
  4. כן אחי ראינו את אותו משחק. אתה מגזים בטירוף, לא מסכים עם כלום ממה שאמרת. עליונה בכל סיטואציה? רוב המשחק אנחנו לחצנו עליהם בכלל. להגיד תודה שלא נגמר 4-0? חחח תן לי את הפנדל לפני הגול הראשון שלהם והם בכלל לא מנצחים (שלא לדבר על העוד 2 שבאו אחריהם). יש לנו הרבה עבודה בלי קשר כדי להיראות יותר טוב בפני עצמנו, אבל בוא, אל תתחיל עם כל מיני האדרות הזויות. איזה חזקה ממך פי 3 בחיאת... הם קבוצה פח ולא רואה שום סיבה שאני אהיה צנוע מול יריבה חלשה כל כך ואמשיך לזלזל בהם כמה שבא לי.
  5. לא חי בסרט הם קבוצה גרועה. זה שאנחנו היינו פחות ממיטבנו לא הופך אותם לקבוצה טובה. גם בלא מיטבנו הזה הבכנו אותם לא קצת. חזקה עאלק. בקושי מנצחים קבוצות של פועלי בניין. הם איכשהו הצליחו להיחלש עוד יותר מעונה שעברה
  6. זה לא שאין, זה קצת רדום. אז נעיר אותם, הכל טוב. אנחנו בחילופי משמרות, זה אף פעם לא נראה יפה, אבל בסוף זה מצליח.
  7. הם ניצחו אותנו פעם אחת לפני כמה שנים וזה לא עזר להם יותר מדי. בליגה סמי עופר עוד לא ראה ניצחון חיפאי. למה לשכוח מהעליונות שלנו עליהם? הם עדיין קבוצה פח. וגם מולנו שיחקו גרוע. ואילולא השופט גם לא היו מנצחים.
  8. אני כבר אוהב אותו. עוד כשהיה בסכנין הראה אחלה איכויות. אתמול עשה כאב ראש לא קטן להגנה של חיפה. חילק מסירות יפות, עשה אחלה דריבלים. כאב לי לראות אותו עם הקישור האפור שלנו. נתן מעל ומעבר. צריך להיות מולחם להרכב עד להודעה חדשה.
  9. זה צריך להיות נושא עם מעקב קבוע לכל המשחקים העונה שיעודכן גם בהודעה הראשית. אם אפשר להוסיף גם קטעי וידאו ערוכים אז בכלל טוב. פעם אחת נפמפם בכל מקום אפשרי כמה דופקים את מכבי וכמה הבכי של הקופים זה גניבת הדעת הכי גדולה בהיסטוריה אולי אולי זה יעשה משהו. עונה שעברה זה עבד להם יפה, פמפמו בכל מקום שדופקים אותם ונותנים לנו מתנות בעוד שההיפך היה נכון ורק איבדנו נקודות בגלל השופטים ובפלייאוף זיינו אותנו עוד יותר משזיינו אותנו בעונה הסדירה.
  10. שוב, בין הצורה שבה שיחקנו לזה שעובדתית הגיע לנו כמה פנדלים (אחד מהם די קריטי ממש לפני השער הראשון שלהם) ולדעתי גם עוד אדום לחיפה אין קשר. את המשחק לא משנה כמה גרוע שיחקנו היינו צריכים לנצח אם היה שיפוט נורמלי. זה לא סותר את זה שצריך לחזק את הקבוצה ולהשתפר בצורת המשחק אבל עדיין את המשחק אתמול עם שופט סביר, אפילו לא מצטיין, סביר מספיק, היינו מנצחים.
  11. אז אני מתייחס למשחק הזה ולהאם היית צריך לנצח אותו או לא. יש דברים לשפר זה ברור, אני לא עיוור. עם זאת, במשחק על תואר מה שחשוב זה לזכות בתואר ולא משנה איך. מבחינתי זה תואר לכל דבר ואני לא שותף לכל מקהלת ה"מזיז המזיזים". כל תואר הוא חשוב ואנחנו צריכים להסתער על כולם. עכשיו במשחק אחד הפסדנו 2 תארים כשאחד מהם היינו צריכים לקחת כבר היום אם לא השופט. את הכשלים שלנו יכולנו לשפר אחר כך, אבל את התואר עדיין צריך לקחת.
  12. מדהים. שופט לא נותן לך 3 פנדלים, לא מוציא לחיפה כרטיסים (כולל אדום ברור שהגיע להם), מזיין אותך בכל הקטנות ושולף לשחקנים שלך כרטיסים שלא היו ולא נבראו - אבל לא, לא בגלל השופטים הפסדת. הפסדת פה בעיקר בגלל ליאני. עם כל שופט נורמלי אחר אתה מנצח פה. ולא משנה כמה גרוע שיחקת. כי היריבה שלך הייתה גרועה לא פחות.
  13. זה משנה כי מה שאתה מקבל עכשיו מחיפה זה מה יש, זה לא ילך וישתפר. ובאמת הם קבוצה נורא חלשה עם הגנה חדירה שהצליחו להיחלש עוד יותר מעונה שעברה. אצילי היחיד שעושה שם משהו. היחיד. אז תן לי לקחת את התואר הזה ולהמשיך להשתפר בהמשך הדרך. אחרי זה הקופים המפגרים ילכו ויבכו על שופטים. פאקינג 3 פנדלים הוא לא שרק. 3!! ויש שקט מופתי כאילו כלום לא קרה. שלא לדבר על האדום שהגיע להם גם. אם זה היה קורה הפוך וואי וואי כמה בכי ורעש היה פה. מחצית ראשונה ראיתי הרבה ניצוצות של דברים יפים. חילופי מסירות מהירים, חלאיילה שהראה אחלה כישרון. גם במחצית השניה בחלק השני שלה הראינו יותר תעוזה ומהירות. ההגנה שלנו עייפה מדי ולא מספיק מתואמת. סאבוריט נראה לא בכושר מספיק. אלו דברים שיבנו עם הזמן. מה שחסר בעיקר זה פליימייקר שיחלק כדורים לחלוצים. עוד שחקן כנף וחלוץ. יש מספיק זמן זה לא בשמיים. היה ממש חבל לי על חלאיילה, עשה הרבה תנועות יפות חילק מסירות דריבלים. היה חסר מישהו שיזין אותו קצת יותר לשטחים. רכש ממש טוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.