Jump to content

Krishi

משתמשים רשומים
  • Content Count

12
  • Last visited

• Days Won

60

4 Followers

About Krishi

• Birthday 23/11/1985

Recent Profile Visitors

2,131 profile views
  1. רואה את זה במו עיניי. המשטרה פיזרה? המשטרה מפחדת מהם, מתרחקת ונותנת חופש פעולה.
  2. להגיד שהיה פה מהלך מאורגן לחטוף קונגרסמנים כדי לבצע מהפיכה בארה"ב זה פשוט מגוחך בכל כך הרבה רמות. אתה לא עושה מהפיכות עם כמה עשרות אלפי אנשים. אנשים שם נכנסו בהליכה איטית והלכו בשביל שבין העמודים לכל הרוחות. צילמו את עצמם עם שוטרים ויושבים במשרדים. הם באו למחאה שיצאה משליטה לא לשום הפיכה שאנשים רואים בדמיון שלהם. גם אם היו שם איזה כמה קיצוניים בודדים שנראו כאילו הם במבצע ריגול מאחורי קווי האויב.
  3. זה לא רק האלימות, הם תוקפים בנייני ממשל, תחנות משטרה, ,בתי משפט, משתלטים על אזורים שלמים ומונעים מהמשטרה להיכנס. תוקפים את השוטרים עצמם. גם חיילים הותקפו. הם כמו וירוס, יותר גרועים מהקורונה .
  4. הראשון לא באמת קרה השני הוא סממנים ברורים של נסיונות הפיכה. זה די פשוט האמת
  5. שמח בארה"ב... כנופיות הטרור של אנטיפה וBLM מתפרעות בפורטלנד, דנבר וסיאטל, ביידן לא מספיק פרוגרסיבי בשבילם. מטה המפלגה הדמוקטרית בפורטלנד הותקף וחלונותיו נותצו, גרפיטי של "פאק ביידן" בכל מקום. אפילו ושלטים של "אנחנו לא רוצים את ביידן, אנחנו רוצים נקמה". שורפים את דגל ארה"ב. מניפים דגלים קומוניסטיים. בניין ממשל בסן פרנציסקו גם הותקף וקירותיו הושחתו, כל מי שמנסה להתנגד להם מותקף באלימות, המשטרה בכלל לא מתקרבת אליהם. הכי מצחיק לראות בחור לבן צועק על לבן אחר שהוא "עליונות לבנה" חח חנויות של סטאר באקס ואמזון הותקפו, גם בניין של בית משפט בסיאטל. מסתובבים בעדרים ותוקפים עסקים. וזה רק מהימים האחר
  6. בחיי אני לא מבין מה גורם לך לחשוב אפילו לרגע ששיתוף הפעולה בין ישראל לנשיא אמריקאי ויהיה הכי גרוע שיכול להיות זאת הסיבה שתגרום למחליפיו לפגוע ביחסים שלנו. אם תהיה פגיעה ביחסים או במחוות וכו' (וככל הנראה תהיה) זה נטו בגלל הדיעות הקודמות שלהם. עאלק נשלם את המחיר על שיתוף הפעולה עם טראמפ חחח מאיפה אתה ממציא את הדברים האלה שתהיה בריא
  7. שמע אומר זה פשוט בליל של שטויות כל מה שרשמת פה. אני מתנצל אין לי דרך אחרת לתאר את זה. זה שני רק לתיאוריה שלך שהשנאה לביבי היא בגלל רצח רבין...
  8. לא בטוח כמה אובמה היה טוב לארה"ב, כשלונות ברפורמות, אחוזי אבטלה, אבל שוב. לנו הוא היה מצוין. עדיף על אובמה, ואני משער שיהיה גם עדיף בהרבה על ביידן.
  9. כל מה שאמרת - לא רלוונטי. קודם כל - כי כל מה שקרה בקפיטול קרה אחרי שהבחירות הסתיימו כבר. אז מה הכוונה לעמוד לצדו? אנחנו לא נשלח את המוסד וסיירת מטכ"ל לעשות מהפיכה בקפיטול. מי שישב בבית הלבן איתו נתדיין. מה הקשר עכשיו מדינות מזרח אירופה ורוסיה ולמה אתה מבלבל נושאים שונים ולא קשורים. עובדתית - היה נשיא מצוין בשבילנו. הדברים שהוא נתן לנו במסגרת כהונתו, רוב הסיכויים שלא תקבל מאף נשיא אמריקאי אחר. ולכן השמחה של חלק מהאנשים בארץ מההדחה שלו פשוט לא ברורה, על סף הפיגור.
  10. Krishi

Fifa 20

אני מפחד לשאול מה הכוונה שאתה רוצה להצטרף בתור בלם/קשר אחורי.. יש אשכרה 11 אנשים שנפגשים ומשחקים נגד קבוצות אחרות וכל אחד משחק שחקן בודד בתפקיד כלשהו?
  11. אובמה היה הכי גרוע. אבל מה שקורה בארה"ב לא מעניין אותי. לנו הוא היה טוב. מה זה טוב.. זהב טהור. אבידה גדולה לעמישראל שהוא לא המשיך. לא מבין אף ישראלי שאוהב את המדינה שלו ששמח מהחילוף הזה. במהדורות החדשות הפרשנים והשדרים כמעט הדליקו אבוקה באולפן, בחגיגות בית השואבה לא חגגו ככה. לא יכלו להסתיר את החיוכים מאוזן לאוזן, חבורה של כסילים
  12. גם אם הם הולכים ברחוב הם חושפים את עצמם לסיטואציה בעייתית כשחקני מכבי, אז הם לא אמורים לצאת מהבית? זה שטויות. מותר לשחקנים לעשות סקס, כן גם עם תיכוניסטיות בנות 17. האחריות שלהם הייתה לוודא כמה שהם יכולים שזה חוקי וזהו. ברגע שהוכח שאין עניין פלילי כל האחריות בסיפור היא נטו על הבנות. והשחקנים הם הקורבנות העיקריים כאן.
  13. פער הגילאים לא מעניין אותי. הוא מעניין בעיקר כל מיני צדקנים ואבירי מוסר בפני עצמם. גם אם הם היו בני 40. הנערות מספיק גדולות כדי לעשות את הבחירות שלהן, וגם את הטעויות שלהן. אז כן, כל האחריות בפרשה הזאת היא נטו עליהן.
  14. לא נראה לי שהם חיפשו במיוחד בנות 18 (גם אם כן זה עניין שלהם), נוצר מצב והם זרמו. אני לא מבין מה הבעיה שגבר ואישה בגיל החוקי יפגשו ביחד ויעבירו לילה בהסכמה הדדית. כאילו אנשים פה מתנגדים לסקס. אם הן לא היו משקרות האם היה קורה משהו? האם מישהו היה שומע על זה בכלל והיה נוצר סיפור כזה? רוב הסיכויים שלא. אז לא. החלק שלהן הוא לא קטן, החלק שלהן ענק ובלעדי בכל הסיפור הזה. אם הן לא היו משקרות וגורמות להם לחשוב שהן בגיל החוקי שום דבר מזה לא היה קורה. נורא פשוט ועצוב שצריך להסביר את זה בכלל. בטח ובטח אחרי שהם זוכו והתיק נסגר מחוסר אשמה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.