Jump to content

Krishi

משתמשים רשומים
  • Content Count

12
  • Last visited

• Days Won

56

4 Followers

About Krishi

Recent Profile Visitors

1,998 profile views
  1. נגמר 13-0,נראה לי זה שיא הולנדי
  2. כבר 13 דקה 87 הם לא מרחמים, גם כל שער הם חוגגים כאילו הרגע עלו ליתרון
  3. הופה 12 דקה 79 כל 3 דקות גול
  4. וואו אייאקס 10-0 נגד וונלו דקה 74 עריכה: והנה ה11 דקה 76
  5. זה פשוט כל כך מפגר לתפוס חולצות ברחבה בעידן הואר, פשוט טמטום מוחלט. שחקנים שמקבלים מאות אלפי יורו בשבוע לא יכולים להפעיל את הראש קצת.
  6. יהי זכרו ברוך, עצוב
  7. אף אחד לא מתמרמר על הניצחון שלהם. באמת שזה לא כזה מזיז. שינצחו, שיפסידו, לא מעניין אותי. אפילו פרגנתי על הניצחון. אבל לא צריך לאנוס את המציאות. לא היה פה קונצרט, לא היה פה מפגן כדורגל אפילו קרוב למרשים, הייתה פה התבטלות מוחלטת כמעט כל המשחק, בונקר מטורף ו3 עקיצות אחרי טעויות קשות של סלאביה. אם יש הגדרה לשוד בכדורגל - המשחק הזה הוא הדוגמא הכי טובה לכך. אבל שוב, באמת, שיהיה להם לבריאות, שינצחו את כל המשחקים ויעלו לשמינית גם. זה היה ברור לכולם שככה אבוקסיס ישחק וזאת המומחיות שלו - לשדוד משחקים חח
  8. די נו, איזה קונצרט, ראית את המשחק? אף אחד לא ציפה שהם יבטלו את סלאביה פראג. ולכולם היה ברור מה תוכנית המשחק של אבוקסיס (זה ברור כמעט כל משחק אז בטח ובטח נגד קבוצות חזקות יותר על הנייר כמו סלאביה פראג). וכל הכבוד להם על הניצחון וברור שגם פה היו הורגים בשביל תוצאה כזאת ואף אחד לא מתמרמר. אבל אתה לא יכול לבוא ולאנוס את המציאות. ובמציאות ב"ש לא עשתה כלום 99% מהזמן של המשחק. כלום. התבטלה כמעט באופן מוחלט. בקושי עברה את החצי. זה היה מחזה קשה לצפיה (לבאר-שבעים ולחובבי כדורגל באופן כללי) ורחוק מאוד מלהיות קונצרט. ומה לעשות, התוכנית של אבוקסיס לפעמים עובדת, ניצול מירבי של 3 טעויות חמו
  9. את הבחור הזה גלעד שיין הכרתי רק עכשיו דרך איזה פוסט בפייסבוק. וחקרתי עליו טיפה (אם מישהו הכיר אותו אישית אז מתנצל מראש אם יש אי דיוקים), מסתבר שזה בחור ישראלי, סביבות גיל 10 משפחתו עברה ללונדון לכמה שנים ואז הוא חזר לארץ סביבות גיל 14 פה הוא פיתח והקליט את המוסיקה שלו. היה מאוד מוכשר במירב תחומים, גם אמן/צייר/זמר/נגן וגם בשירים שלו הוא זה שמנגן על מירב הכלים. יש לו כמה שירים שאפשר למצוא ביוטיוב, סוג של גראנג'. לצער כולנו הוא התאבד לפני 16 שנים, כשהוא בן 19 בלבד. אני שם פה כמה שירים שלו, האמת עצוב, לבחור יש כישרון. (המילים של השיר הראשון די רמזו רמז עבה מאוד ע
  10. חס וחלילה ראוטר לממ"ד. יש כמה אופציות - הכי מומלצת בהינתן האפשרות - להעביר כבילה מהנתב עד הממ"ד שם תוכל לחבר את הכבל ישירות למחשב או לחבר נקודת גישה (AP) שהמחשב יכול להתחבר אליה גם עם כבל אבל גם בצורה אלחוטית. MESH במקרה שלך זאת הוצאה מיותרת לדעתי (אלא אם אתה מחפש פתרונות לשיפור איכות קליטה לכל הבית ולא רק לממ"ד) וגם לא בטוח שתעבוד. יש את האופציה של נקודת גישה דרך רשת החשמל כמו שהציעו לך פה. והאופציה הפחות מומלצת אבל אפשרית - מגדיל טווח שאתה שם אותו כמה שיותר קרוב לממ"ד אבל שהקליטה שם עדיין טובה. נגיד אם עד הדלת של הממ"ד יש קליטה טובה שים אותו בכניסה שם (אם יש נקוד
  11. האמת? צחקתי. נכון הם יצורים והכל אבל עשו נאמבר טוב מה...
  12. יהיה טיפה יותר קשה מבסופר קאפ. אבל עדיין צריכים וחייבים לנצח.
  13. אני מסכים ואני חושב שקצת חזרנו לתקופת איביץ'. שזה היה בניגוד למשל למשחקים שראינו מתחילת העונה (בעיקר בליגה) שהיה יותר שטף במשחק ההתקפה ויותר צירופי מסירות והתקפות מסודרות ובאופן כללי שחקנים מקדימה. אני חושב שדוניס אולי הבין שההגנה שלו כרגע לא הכי חזקה ובמיוחד באירופה הוא חוזר לצד הטקטי וההגנתי יותר כדי להשיג את הנקודות. בליגה עוד אפשר לתקן. מה גם שאל תשכח שהיינו בלי דן ביטון שהוא כרגע השחקן הכי יצירתי שלנו.
  14. יש לך 3 נקודות מובטחות ברגע שהגעת לשלב הבתים. לכן 3 הנקודות דירוג הראשונות שתצבור בשלב הבתים לא נספרות, כי כאילו כבר קיבלת אותן (גם אם תפסיד את כל המשחקים). על מנת לקבל עוד נקודות דירוג מעבר ל-3 האלה אתה צריך להשיג יותר מ-3 נקודות דירוג בשלב הבתים עצמו (נגיד 2 נצחונות שזה 4 נקודות דירוג, וזה מה שתקבל). בקיצור אין סיבה שלא נוציא מהקמפיין הזה לפחות איזה 7-8 נקודות דירוג.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.