Jump to content

Krishi

משתמשים רשומים
  • Content Count

12
  • Last visited

• Days Won

29

4 Followers

About Krishi

• Birthday 23/11/1985

Recent Profile Visitors

1,086 profile views
  1. יצאו כרטיסים דרך "ביחד בשבילך" 251 שקל לשער 11 (מה קוראים אותו דרומי) 272 שקל לשער 7-8 עליון (מה קוראים אותו מזרחי עליון).
  2. חח חכמון. לא שיש הבדל יותר מדי בין כל הדפקטים שם אבל חכמון הוא בין המנהיגים שלהם.
  3. אתם סתם אובר מנתחים. יש לנו סגל מצוין שיכול להסתדר גם בלי יהונתן כהן עם כל הכבוד, בטח עם היכולת שלו במשחקים האחרונים. לא שאני נגד שהוא יהיה בהרכב, אבל גם אם לא זה לא נורא. ולא משנה מה הסיבה
  4. שמע יותר רמז מזה המשטרה לא יכלה לקבל (בהתחשב בזה שהם בטח בדקו את השלטים לפני שהם הוכנסו כמו תמיד), עוד מחדל
  5. לא מאמין שגנץ את לפיד וליברמן גררו אותנו לבחירות שלישיות... למרות שזה די היה צפוי קיוויתי שאחד מהם יתפוס קצת שכל בסוף. טוב נו, עוד יום חופש.
  6. אפשר לעשות הרבה יותר. מהרגע שהם מגיעים למגרש ועד שהם הולכים הביתה לצעוק רק עליהם. לחכות להם בסוף משחק ולצעוק עליהם.
  7. הוחלף כי נפצע אבל לא ידוע מה החומרה יכול להיות שלא היה רציני והבריא כבר אבל על מי אני עובד, זה הרכש של קיץ 20
  8. ראיתי במקרה את הראיון עם טפר, הבן אדם דגנרט עם תעודות. מה המפגר הזה אומר, הוא אומר שכל ההחלטות היו של לייבוביץ', ושאדלר לא השפיע על אף החלטה. שניה אחרי זה הוא אומר שבגול השלישי לייבוביץ' חשב שראה יד, אבל אדלר אמר לו שיש יותר סיבה לפסול את השער בגלל עבירה ולא בגלל היד. אז מה זה אומר יא חתיכת אפס מאופס מפגר חסר שכל?!?! שאדלר השפיע על ההחלטה של לייבוביץ'!!! רציתי לדפוק את הראש בקיר 10 פעם כל פעם שהוא חזר על השטות הזאת. מדהים. והם עוד באים ומלמדים את איביץ' איך לאמן בשיא חוצפתם ונראה להם לגיטימי לבקר את ההחלטות המקצועיות של איביץ' ולהפיל עליו את התיקו. איגוד של רקובים ומושחתים. שאף אחד שם לא יראה אור יום יותר.
  9. קצת מאוכזב הפעם הזאת. הזמנתי כמה דברים. לא קיבלתי אישור להזמנה במייל אבל בסוף השגתי את המספר דרך הפייס שלהם. לפני שבוע אספתי מקרית שלום. היה חסר 2 פריטים מתוך ה6 שהזמנתי. במקומם קיבלתי 2 פריטים שלא הזמנתי. ופריט אחר הגיע עם דפקט. שלחתי מייל לא ענו לי 4 ימים. עד שהצלחתי להשיג מישהו בטלפון גם היה קשה אבל היום הצלחתי. 2 הפריטים שלא קיבלתי כבר לא במלאי ולא יהיו. אחד מהם לא היה בהזמנה בכלל (למרות שבטוח ב100% שהזמנתי, יש לי צילום מסך גם). ואחד מאלה שקיבלתי ולא הזמנתי איכשהו כן מצא את עצמו בהזמנה שלי. אז קיבלתי זיכוי על מה שלא היה בהזמנה ואמרו לי כבר להשאיר את 2 הפריטים אצלי. השלישי עם הדפקט גם לא במלאי אבל אמור להגיע שבוע הבא ואז אוכל להחליף. אני כן אציין שבטלפון ענו לי סבבה והתנצלו וניסו לבוא לקראתי. אני יותר מתבאס בשביל הבן שלי כי זה היה בשבילו אבל בסדר נקווה שישתפרו פעם הבאה.
  10. אלימות של שוטרים הייתה במשחק אחרי זה נגד נתניה. לא זוכר שהיה משהו מיוחד בדרבי, בטח לא בין הקהלים עצמם
  11. חבורה של גנבי דעת עלובים, איזה אלימות בדיוק הייתה בדרבי איזה?!?!?
  12. הזיה ששחטיור לא הצליחו להעפיל. תיקו מול אטלנטה לא יכלו להוציא. לא ראיתי את המשחק ואת הזרימה שלו אבל על הנייר זה חתיכת כישלון בשבילם. קונדסון שיחק בכלל?
  13. לא חייב להגיב להם. תרשום סתם תגובה שמגבה את מכבי לפוסט הראשי. בסופו של דבר רעש ברשתות החברתיות מזיז היום, לא משנה כמה תנסה להתעלם מזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.