Jump to content

niv

משתמשים רשומים
    561
  • Last visited

Everything posted by niv

1. תאמינו לי שיש פה אנשים שלא משנה מה יעשו בשבילם הם עדיין יחפשו איפה עושים להם רע ואיפה דופקים או מנסים לדפוק אותם... מותר לפעמים לתת מלה טובה ומגיעה פה הרבה הבוס וכל השאר (היה איזה נושא שכתבתי שמות... עכשיו רק קמתי ואין לי ממש כח...) הרבה תודה על הכל!!!
  2. מזל טוב אחי תאמין לי... כמה שזה יותר קשה, ככה זה יותר מתוק (:
  3. ואלללה מה קורה איתכם אנשים ? בגיל שלכם צריך להחליף בחורות כל כך מהר שאתם אפילו לא צריכים לזכור עם מי יצאתם לפני חודש. דיכאון מבחורה? אולי נחמד ללילה אחד ככה להעביר את הדכאון בסבבה על כוס ויסקי. אבל למחרת? יום חדש, מסיבות חדשות, בחורות חדשות אז תשננו בבקשה את השיר ואין אין אין כמו חופש, אין אין אין כמו חופש. בלי חברה !!! "הצבר" הפתרון לכל דכאון, זה פשוט בחורה אחרת. אם כבר מדברים על ויסקי וזה... פעם שעברה באתי עם אוטו צריך לקפוץ אליך מתישהו לבדוק את כל הבקבוקים שלך... =)
  4. www.dan.co.il אני מאמין שלא כזה קשה לבדוק שם... =\ בעקרון אתה צריך למצוא אוטובוס למחלף תל השומר ומשם אוטובוס מס' 1 או 2 (אם אני זוכר נכון) לבקום קיצר תבדוק באתר של דן...
  5. niv

בייסיק

ראיתי אותו ממזמן... לא זוכר בדיוק מה שכן, סרט גדול, את זה אני כן זוכר אם אני זוכר נכון אז הם המציאו את כל הגרסאות והכל כדי למצוא את האנשים שאחראים לזה עם הוכחות והכל ובגלל שהם 'מתים' אז אין להם בעיה להחליף שמות אם צריך והכל קיצר אני צריך לראות אותו עוד פעם ולהיזכר
  6. עזבו אל תאמינו לו... מאז הדרבי הראשון הוא חייב לי 10 שקל מהתערבות ועדיין לא הביא... סתם שקרן =) אגב, אם כבר אימון פתיחה אז... אל תשכח =)
  7. ani lo iodea im ata kore ivrit az ani kotev be anglit... tamut
  8. חכו להודעה רשמית וזהו יכול להיות שיש בשניהם, מה שנראה לי אומר שכולנו נבוא בבוקר כי זה הראשון, לא? קיצר מחר אני אמור לקבל תשובה סופית לגבי זה ואז אני אכתוב...
  9. בסדר יאללה חפרתם אני יכול להתערב איתכם שכל אחד ממכם שר לפחות שיר אחד שפוגע בחלק מהקהל (טועמה מחבל, נמני אלוהים, תנו לצהל, אבא של גרשון ולא חסרים עוד) או שאנחנו מחליטים להוריד את אלה, מה שאומר שמורידים את כולם, או שאנחנו מחליטים שעל הזין שלנו וכל אחד ישיר מה שבא לו... אבל קחו בחשבון שאם מורידים אז מורידים לא רק את נמני אלא גם את אבא של גרשון, גם את תנטו לצהל, גם את אבוקסיס חולה ולא יודע עוד מה אבל את כל אלה...
  10. בן, שאלירן שר דבר כזה, לא אני (או כל מי ששר) פוגע לו באמונה... זה הוא בעצמו פוגע לו באמונה אם הוא מאמין וחשוב לו שלא ישיר... אני יודע שאני לא שר ליד אנשים מאמינים כדי לא לפגוע בהם... זהו מבחינתי... בקשר לחטא... לדעתי פגיעה בחברים זה גם חטא לא קטן, לא? ואם אתה שר תנו לצה"ל לזיין ת'ערבים וזה פוגע בי (תכלס השיר הזה די על הזין שלי, לא מפריע לי, אבל רק בשביל הדוגמא...) אז זה אומר שאתה גם חוטא, לא? ובגלל שאתה שר אתה גורם לאחרים לחטוא כי כולם פוגעים בי, לא? והשירים על הערבים הם דוגמא אחת, אני יכול לתת לך עוד הרבה... וטליה, עם השיר הזה יש כמה בעיות... אחת זה מה שאמרת, 2 זה מה שאני אמרתי קודם, 3 זה שגם כשאותם אנשים יהיו/היו/עדיין בצבא חלק גדול מתוכם יהיו ג'ובניקים ועדיין ישירו את זה... יעני שאחרים יזיינו את הערבים... =\ (אל תתפסו אותי בדקויות ותגידו 'אני אהיה קרבי' או משהו... אני מדבר על חלק לא קטן מהאנשים) ואפשר למצוא איתו עוד בעיות... זה לא הקטע אה וקפיץ, אני גם לא הבנתי מה הקשר לבגרות... כנראה לא ראית את הנושא של גיא שכבר אין מונה הודעות וזה... =)
  11. תכלס עומר צודק... בן, אתה מדבר על הקטע שפוגעים באנשים אחרים... זאת אותה פגיעה... כשאתה שר אבי נמני אלוהים אתה פוגע באנשים מאמינים וכשאתה שר על הערבים (או מספיק שירים אחרים שפוגעים באנשים) אתה פוגע באוכלוסייה אחרת... זאת בדיוק אותה פגיעה גורמים לאנשים לחטוא? ואללה מי ששר את זה גורם לעצמו לחטוא... אם מישהו מאמין שומע את זה ומתחיל לשיר את זה זאת כבר בעיה שלו... אני אישית לא שר את זה ליד אנשים שיפגעו מזה כי אכפת לי לא לפגוע באחרים, מה שלא לכולם אכפת ואני יכול להביא לך מספיק דוגמאות לזה (שלא דווקא קשורות לערבים) שאנשים שרים... קיצר מבחינתי הרבה יותר חשוב לא לפגוע באחרים מאשר לקיים מצוות (מה לעשות, אני לא בן אדם מאמין)... רק חבל שאנשים מתלוננים איפה פוגעים בהם ולא מעניין אותם אם הם פוגעים באחרים...
  12. בדוק ששנתיים? כי אני אז שמעתי שלא משנה מתי אתה מוציא, זה עד גיל 21
  13. עומר... החוק הזה לא תופס עליי אבל אמרתי את זה עוד לפני שעברתי טסט... יש בזה הרבה הגיון, פשוט עשו אותו ארוך מדי... ורן, אל תדבר שטויות... אני מאמין שאם תעשה מחקר תגלה שאחוז הצעירים שעושים תאונות הוא יותר מ30... ותחשוב שנהגים חדשים מהווים אחוז קטן מהנהגים... אין ספק שצריך לעשות משהו לגבי התאונות בכלל והנהגים החדשים בפרט (אחרי הכל הם/אנחנו נהיה הנהגים בכבישים בשנים הבאות) הבעיה היא שמשרד הרישוי מוציא על כל חוק חכם, שניים דביליים והח"כים די הולכים סחור סחור במקום לגשת לנקודה אני לא אומר שיש לי פתרון כי ואללה אין לי, הבעיה אצלנו היא איפשהו במנטליות (ובגלל זה מנסים להשריש את זה אצל נהגים חדשים...) ואת זה צריך לפתור...
  14. התכוונתי שהוא היה צריך להיות לחצי שנה גג ואז הוא היה די חכם הקטע הדבילי בחוק הזה הוא שהוא עד גיל 21 (למי שמוציא רשיון בגיל 17 זה 4 שנים...)
  15. בכל החוקים שעד עכשיו הביאו מצאתי הגיון, לא משנה אם הסכמתי איתם... 3 חודשים מלווה 2 אנשים באוטו (חוק חכם אבל הבעיה שלו היא שהוא צריך להיות לחצי שנה ככה, לא לכל כך הרבה) אנשים עם תיק פלילי לא יכולים לעשות טסט עד גיל 21 2 טסטים... בכל אחד מהם יש הגיון מסויים (עזבו כרגע אם זה דופק אתכם או לא, אני מדבר בעקרון...) החוק הזה הוא באמת אחד החוקים היותר דביליים ששמעתי עליהם... כמה שאני מנסה אין לי מושג מה ההגיון בו... תאמינו לי, אנחנו צריכים להיות כמו בארה"ב... לא זוכר באיזה מדינה שם אבל יש מדינה כזאת שכל אישה שנוהגת צריכה לשים על האוטו דגל אדום כדי שידעו שאישה נוהגת באוטו הזה ככה יהיה יותר טוב
  16. כל אוהד מכבי חייב להיות ימני..!!!!! חחח טוב אחי... =\
  17. אני איפשהו באמצע... בערך כל מה שהוא לא קיצוני אבל נשבע שאתם חבורתם מפגרים... בושה לפורום?!?! כמו ערבים?!?! צאו מהסרט שלכם שרק אתם צודקים ושאת כל השאר צריכים להרוג...
  18. זה לא שאני רוצה שחיפה תנצח אבל עדיין... פשוט פתטי למלא את החתימות וזה בסמלים של מאלמו...
  19. מכביסט?!?! אפילו כבדיחה זה לא משהו... מי ששר לא בגמר גביע זה טרמפיסטים שלא יודעים מי זה שטראובר ומה הוא עשה וסטייקים שעליהם אין בכלל מה לדבר... ובקשר לסולחה, שטראובר יודע כבר הרבה מאוד זמן שהכל תלוי בו אם הוא היה נפגש עם אוהדים ומבקש סליחה והכל זה היה יכול להיגמר... אותם אנשים שהוא אמר להם שהוא קנה אותנו וזה הציעו לו בטלפון שביחד הם יארגנו פגישה שבה הוא יבקש סליחה וזה יגמר הוא מבחינתו טוען שהדבר הזה בכלל לא קרה אז שיזדיין...
  20. ראסמי ואי לא מוכרים בשום חנות חיות ולא כלום לא מדבר על צב מים אלא צב יבשה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.