Jump to content

niv

משתמשים רשומים
    561
  • Last visited

Everything posted by niv

1. שלומי, ואני לא יכול להאמין באלוהים בלי לקיים מצוות? כמה מצוות אני צריך לקיים בשביל להיקרא 'מאמין'? אם אני אוכל רק כשר והולך כל יום שבת לבית הכנסת אבל אחר כך אני הולך למשחק כדורגל... אני נקרא מאמין או לא? אמונה לא מתבטאת בקיום מצוות דווקא... אמונה זה דבר אישי לכל אחד... אתה יכול להאמין באלוהים והכל אבל להחליט שאתה לא שומר שבת/כשר/מה שבא לך...
  2. תודה לכולכם... באמת היו 3 שנים שבהם הכרתי אנשים שאין מצב שהייתי מכיר אחרת... ב3 שנים האלה הבנתי מה זה חברים באמת קיצר לא יודע כמה תראו אותי השנה אבל... אל תשמחו כל כך, אתם לא נפתרים ממני כל כך מהר (: וגיוס נעים לכל מי שעוד מתגייס וקוסטה... אני פלטתי שטויות? באמת רציתי לשים למונית רגל שתיפול
  3. לפי חישוב שהוא עשה לנו שנה שעברה זה יוצא 10 שנים... מכיתה ב' עד כיתה י' (:
  4. לא אני אבל חבר ביקש ממני לכתוב כי אין לו משתמש בפורום קוראים לו ליעד קלמן ובשנה האחרונה לא היה לא מנוי... לפני זה אני לא יודע... טלפון וזה בפרטית
  5. מזל טוב נשמה! באמת הייתי אומר שעברנו לא קצת ביחד... הרוב אפילו היה לא רע (: אבל נראה לי שאתה חייב לי הרבה תודה על דבר אחד... בלעדיי היית צריך לעבור 2 שיחות פתיחה בשביל להצטרף לשחקן קיצר אחי אני אוהב אותך המון! ו...נדבר כבר מחר מזל טוב!
  6. מלה שהבגרות הזאת הייתה בדיחה... בפחות מחצי שעה הספקתי לסיים אותה ולבדוק אותה עוד איזה פעם-פעמיים ואז סתם ישבתי בכיתה כי אני שונא להגיש ראשון (: אה ושובל צודק, זה 80 (:
  7. איתן אתה לא אמור להיות בחו"ל או משהו? צא כבר מהפורום! (:
  8. 100 ב004 כבוד (: 003 דווקא אני צריך מועד ב'... שכחתי שם משהו =\
  9. ואללה ניסו באיזה מלון אתה תהיה? אני שם מיום ראשון...
  10. אוי מיכה מיכה... הרבה מזל טוב נשמה! כמה אמרו לך כמה אתה איש גדול וחבר טוב והכל רק רציתי להגיד כמה אני אוהב אותך... השאר... מחר
  11. החוק אומר שכל עוד זה לא באותו אזור חיוג מותר (:
  12. ואללה נשמע מפחיד (: ואיפה אתה עובד? בנתב"ג? ואללה יש מצב שבת דודה שלי גם עובדת שם אבל אין לי ממש מושג (: ועזבו שטויות... שימו את הכסף בהתרמות וזהו (:
  13. מי יכול לארגן לי לינק לקטע שהוא עשה עם נמני? פשוט יש לי יס ועוד לא ראיתי את זה...
  14. חפיף... מחר זה אמור להגיע לאינטרנט...
  15. niv

המועדי ב'

טוב בסוף אני מצאתי https://meyda.education.gov.il/tsiyuney_bag...y_sheelonim.htm יש פה את כל השעות והכל...
  16. זוכר את מה שדיברנו לגבי סיני? לך תדע... ואלי יעבור לדנמרק? סתם אחי תהנה וזה...
  17. niv

המועדי ב'

מועדי א' באנגלית התפרסמו כבר, מתמטיקה מחר אני צריך לדעת מתי מתחיל 004 ומתי מתחילה מחר הבגרות
  18. מישהו יודע שעות? די דחוף...
  19. טוב אז 39 =) לאיזה מספר אנחנו מגיעים עד שהנושא ננעל?
  20. כמה בומים? ואללה כבר אין לי מושג באיזה מספר אנחנו מרוב בומים (:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.