Jump to content

niv

משתמשים רשומים
    561
  • Last visited

Everything posted by niv

1. טוב אני הסתדרתי מה הייתי עושה בלי רונן בעולם? (: עכשיו תעזרו לשאר החיילים המסכנים
  2. אולי אני אבוא אולי לא... כל רגע משתנים אצלי דברים... עוד מעט נדע
  3. שלחתי לך הודעה פרטית, שים לב...
  4. אני יודע שסיכוי די קלוש אבל חזרתי רק היום מהצבא ולא היה לי איך לכתוב קודם ועד היום חשבתי בכלל שהשיגו לי וגיליתי שלא קיצר אם למישהו פה יש איך לעזור לי עם מנוי/כרטיס ל11 (לגבי מחירים תתחשבו שאני חייל...) תגידו לי בבקשה זה חשוב 0546930020
  5. גם אני אשמח עזרה בקשר למחר... ולדרבי אם יש אז בכלל אם יש מישהו שישלח הודעה
  6. 'איזה באסה אם האקדח פולט עכשיו' שברנו ת'עיררררר
  7. אומנם באותו קרב ארור בבינת ג'בל לא הייתי מסיבות שממש לא היו תלויות בי אבל העברת בי צמרמורת עכשיו ארז. אתמול אחה"צ היה את האזכרה של מרחביה ז"ל, אמנם זה לא היה כמו של שמעון עם הרבה בכי וצרחות אלא כמו עמיחי עצמו הכל היה שקט אבל פתאום הכל מחלחל... אישית, כל האזכרה לא ראיתי את המצבה עד לפני שנגמר וכשראיתי התחלתי לקבל סחרחורת ועוד שניה נפלתי כנראה שאין מה לעשות... להתגבר על זה אני לא יודע אם אפשר אז כנראה פשוט לחיות עם זה
  8. 1. כנראה בא לדודים שלי לארוחת ערב בסביבות 8 צפה לטלפון בערך ב8 (: 2. אני יודע... משתדל להשאר חי
  9. ואללה לא מקום כזה מיותר... יעני בקטנה ככה אבל יש שמה אחלה אנשים אז צריך להשאיר את המקום ואם כבר משמידים את המקום אז מחר כי היום בערב אני אולי שם... (: מעיין, הגנתי בסדר על המקום?
  10. שטויות דווקא יש לי חברים שם והם אומרים שטוב להם אם הייתי הולך למשהו מאלה אם הפרופיל 72 זה בטח היה לשם (אם זה היה תלוי בי...) תבינו שהכל תלוי בגישה שלכם...
  11. ואי כמה שנים לא ראיתי אותך מלא שאני מתגעגע צריכים לחזור הימים שלפני שהתגייסתי שהייתי כבר רגיל לקבל ממך טלפונים קיצר אתה באמת אחד האנשים הגדולים צור קשר כשאתה יכול...
  12. סתם החלטתי להצטרף לקראת הסוף כדי להראות לכם מה אני מסוגל ואיזה מזל היה לכם שלא השתתפתי מתחילת העונה בכל מקרה, לפחות ככה אני בטח הולך להכנס לציטוטים אז בכלל מה אכפת לי (למרות שגיא סנוב אז אולי לא...) 1) 1 2) X 3) 1 4) ואי איזה דילמה... יאללה שיהיה נזרום עם א', הקשרים 5) חיפה כבר לא קשורה כל כך לליגה, בד"כ הייתי אומר שדווקא במשחק כזה כשכל התנאים לטובתה (בעיקר משחק אליפות בבית) היא תשים לפחות 4 אבל זאת חיפה אז... ב' 6) ב' - אפילו לעצמי אני לא יכול להסביר למה... סתם תחושה (:
  13. הייתה לי איזה שיחה על זה עם איזה ביני"ש מהמחלקה שלי לפי מה שהוא אומר אם המשחק עצמו בשבת אז מן הסתם זה לא משנה אם אתה נוסע, הולך או אפילו זוחל למגרש, זה עדיין אסור אם המשחק אחרי צאת השבת אז זה כבר תלוי בך כמה חשוב לך מה אחרים עושים מצד אחד אתה לא מחלל את השבת אבל מצד שני אתה נהנה ממשהו שבשבילו אחרים חיללו את השבת בשבילו קיצר אתה עצמך לא מחלל את השבת השאלה היא כמה חשוב לך מה אחרים עושים... השיחה הזאת הייתה ממזמן ואני עכשיו גמור מעייפות אז זה בערך מה שאני זוכר ממנה
  14. עזוב צברי לך בכלל אין זכות דיבור לפחות עד שתקיים הבטחה שהבטחת אחרי הגמר גביע בכדורסל שנה שעברה...
  15. קצת באיחור אבל לא נורא... אני כבר אמציא איזה תירוץ קיצר אתה אחד האנשים הגדולים מזל טוב מלך
  16. אם עוד לא מכרת שלח לי פרטית או משהו...
  17. עזבו שטויות... די להכחיש... הם תפסו פה את רוב היציע אני זוכר כל מיני מתיחות ששמעתי אותם וזה, הם פשוט גדולים רק עליי לא הצליחו לעבוד אבל במחשבה שניה הם גם לא ניסו אז... לא משנה (מעיין דיר בלאק ) קיצר סתם שני מאפנים
  18. אם אתה צריך עזרה דבר איתי השבוע...
  19. מצטער אבל הצרפתי כבר ירד ממזמן... היום אני סתם לא מגולח (:
  20. אעבלין זה כבר שגרים בו ערבים ישראלים... יש לי אחד בפלוגה משם
  21. תודה רבה לכולם... נועה תודה... עכשיו הבנתי מי זה היה שגידל אותי ודליה, הוא כבר לא שכן שלי...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.