Jump to content

גיא חכים

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Contact Methods

• Website URL
    http://www.12p.co.il
  1. צודק לא הבנתי למה שחררו אותו בכלל?? ואם אתם מדברים פה על זרים קראו את זה: http://www.12p.co.il/news.asp?id=916
  2. כולנו מקווים... אבל אני לא מאמין שהם יעשו משו, כמו תמיד. נקווה שיזדיין כבר האפס הזה סוף סוף האמת יצאה לאור!!
  3. מה קשור עכשיו ניר לוין?? זה שהוא הביא אליפות זה לא אומר ההרכב של מכבי היה שונה, גם איך שהם עלו אז למשחק והאש בעיניים זה שונה לגמריי אני לא חושב שהוא מה שיעזור לנו. חחח ו-katan צודק הרגת אותי!! =]
  4. תקרא לזה עוד קבוצה אז למה במשחקים בין מכבי לביתר קוראים המשחק המרכזי ומשדרים אותו בערוץ 10 ולמה כ"כ הרבה קהל בא ונהנה למרות שנגמר בתיקו אפס?
  5. למה 80!! די אני בן 14 וחצי ואני משלם מבוגר כול הזמן נמאס כבר מהמחירים האלו!!! שיוציאו יותר נוער כי הם יודעים שזה גם ככה רוב הקהל הפעיל והמרהיב שמגיע היום למגרשים לא אלו עם המנויים הזקנים האלו שבאים עם הבן שלהם עם חולצה סגולה... צריך לארגן משהוא נגד זה.... משהוא גדול ואולי זה יתחיל פה וניצור קשר עם ארגונים של קבוצות אחרות ויוציאו סוף סוף יותר כרטיסי נוער!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .
  6. צודק זה נוראי איך הוא רודף אחריו עם הרובה ומה הוא יורה בו בכלל!!
  7. איך העונה של ילדים בני 10 קשורה לפורום הזה?
  8. מה זה קשור בכלל האהבה לקבוצה מה זה לא שהחקנים קונים תיקו זה לפי הדעה שלך... זה גם לא משפיע בכלל על המשחק מה עם קניתי תיקו אני יעודד פחות או מה?!!?!!!! .......!!
  9. לא אני אומר שחבל שאותם אנשים לא היו ביציע אחר עם יותר פוטנציאל לעידוד אולי 13 ואז גם היה עידוד יותר חזק מהכיוון של 8-11-13
  10. אני לא רוצה לפגוע בשחקן ובמטרות שלהם או משהוא אז שלא תראו את זה ככה, אבל... העידוד אתמול בשער 7 היה מזה גרוע ראו רק כמה קפוצ'ונים צהובים קופצים וכול השאר עם החולצות השחורות האלו שותקים מסתכלים על המשחק...
  11. לפי המשחק אתמול אנחנו עם הפנים קדימה... בעזרת השם נוציא מקום טוב העונה!! יש עוד דרך ארוכה!
  12. אני לא בטוח שהבעיה היא במאמנים כי תחשבו על זה מי שאמור לקרוע את הדשא זה השחקנים אז אם שחקן בתפקיד כזה או קצת שונה הוא צריך לתת 200% בלי שום ספק... ואת זה לא ראיתי בזמן האחרון הרבה!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.