Jump to content

ניר ג.

משתמשים רשומים
    352
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ניר ג.

1. גבריים מאוד

קיפלו את הציוד כי ראו שהשוטרים דופקים באוהדי מכבי בכניסות (אוהדים רנדומליים, אפילו לא חברי ארגון) + עשו כל שביכולתם לעזור לאנשים להיכנס 

אתם חבורה של זייני מוח

הלוואי לא נראה אתכם במגרשים בחיים

אין בכם צורך

2. 5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה נתפס לכותרת של הראיון (למרות שהדברים שלו בראיון לא כאלה נוראיים לגבי הקהל), כדי לפזר פה רעל. הוא השחקן היחיד שקרה לשחקנים לחזור ולקבל בוז כמו גברים והוא היחיד שעוד יכול לעשות משהו בקבוצת הנגרים הזאת. הראיון הזה אומנם חריף, אבל זה זהבי, הוא הקפטן והוא לא בא לארף להעביר את הזמן עד הפרישה. אם הוא רואה שהקבוצה לא מתפקדת ואין שום כיוון חיובי באופק, תיהיה בטוח שהוא הבן אדם שיציף את זה, ואני לא אתפלא אם הוא דאג להעביר את זה לגולדהאר (כנראה שגם הוא מבין שיצחקי חלק מהבעיה)

מבולבל מספר 2

3. לפני12 שעות , Raumdeuter said:

לצערי לא אוכל להגיע מחר כי אין לי איך להגיע בלי להוציא 500 שקל במינימום וניסיתי לפנות לכל מי שאני מכיר כדי למצוא טרמפים ולא מסתדר להם (מונית לטדי הלוך ומונית ליצחק נבון ברכבת חזור כי ממש אין לי כוח להתמודד עם האוטובוסים בירושלים).

מי שיקשר אותי לאוהד קשה יום אשמח למסור לו כרטיס ללא עלות.

מאיפה אתה

4. On 6.1.2023 at 14:45, ניר ג. said:

פספסתי את זה 

למה יורד, כמה ואיפה זה כתוב?

לא הבנתי

שמישהו יעשה לי סדר בזה רגע

לכל מי שיש מנוי מעל 3 שנים יורד ניקוד?

ואם יש מנוי שמנוי פחות מ3 שנים והרביץ ניקוד בשנתיים האחרונות, יש מצב שהוא עובר את זה שמנוי מעל 3 שנים שהורידו לו ניקוד?

5. On 20.12.2022 at 13:55, BMTA said:

בבנק הפועלים קיבלתי 6 אחוז לשנה וחצי(על כל הסכום,לא שנתי) בלי תחנות יציאה או 4.2 אחוז לשנה בלי תחנת יציאה או 3.6 אחוז לשנה עם תחנת יציאה כל 3 חודשים

הכי גבוה ששמעתי

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.