Jump to content

ניר ג.

משתמשים רשומים
    352
  • Last visited

Everything posted by ניר ג.

1. תפסיקו. אתם צודקים נכון אבל, כמה פעמים אנחנו נוסעים לשם בשנה? 2-3 גג. וזה שווה את זה, זה באמת שווה כי בפעם הקודמת הייתה אווירה מחשמלת מהיציע שלנו, ואל תגידו שלא. אז, חייבים לקנות, מי שלא קנה נוער (כמוני) שיקנה מבוגר, חד פעמי. שנה הבאה נשבור תראש מה עושים ..מחאה\קונים ליציע אחר\לא באים - עזבו אותכם עכשיו. מכבי בתחתית והיא מועמדת עדיין לירידת ליגה, והם חייבים אותנו, חייבים. אז- תקנו, תעשו טובה לשעיה ובושינסקי שהורידו מחירים בשבילנו נגד סכנין ובעוד מספר משחקים, ולא כולכך ניראלי שיש להם עכשיו כוח לסבסד תכרטיסים או משהו כזה אז, תקנו. נכון שיעקב שחר לא יעשה כזה דבר לאוהדים שלו (ממש אבל ממש לא אכפת לי, שימות) וגם תאוהדים שלו יתקע בכאלו מחירים. בקיצור, שבחון וביזארה ומישאלוב ויבריץ ושפונגין ושיטרית ומסיקה ומלול ואסוס ומסודי וקאמנן ועוד ....... צריכים אותנו. חייבים להגיע !!!
  2. נמאס כבר נמאס !! כל שנה אותם מחירים, מוציאים 2 וחצי כרטיסיי נוער והם נגמרים בדקה. והשאר כרטיסים ב90 שקל מה מה יעקב שחר חושב הכסף גודל על העצים? תחשבו, כרטיס, הסעה, כבר 130 אוכל שתייה 150 שקל למשחק מסריח ? למרות זאת, "הכול בשביל מכבי" .
  3. תוציאו עוד חולצות כמו חולצה מס' 1 , קניתי אתמול את השחורה ותצהובה עם החוליגנס, ותצהובה עם הסמל של השחקן לא, כי היה רק מידה L ו-L זה קצת (הרבה) גדול עליי אז, תנסו להוציא עוד . תודה
  4. בחייייייייייים שלי לא נהנתי ככה, בחיים. כדורעף
  5. "....... הצהובים לא פוסלים אפשרות לפיה הוא יושאל לקבוצה אחרת בעונה הבאה (קאמנן), ייתכן לבני סכנין, כחלק מעסקת חליפין בתמורה ליבוריאן. מי שיהיה אחראי על המהלך יהיה המאמן הנכנס רן בן שמעון, שבמידה ויבקש להשאיר את קמנאן בקרית שלום, יוכל לעשות זאת. " http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3535894,00.html אוי לא. עזבו אותכם היכולת של קאמנן במשחקים האחרונים אבל, לא לא, נוותר על זה.
  6. קניתי טורנדו לאימא שלי, טורנדו לאחותי, דוגרי? מזגן פצצצה! חחח סתם עד עכשיו אוירה מתוקה הייתה בהיכל, אבל מה-1 ביולי- אווירה מחשמלת מעניין עכשיו ממי מכבי תשיג את החבילות שוקולדים ההם שנותנים לשחקנים היריבים, מה יענו עכשיו יתנו להם שוברים לקניית מזגן ?
  7. אם תיהיה מכירה בכדורעף תגידו, תפתחו נושא פה או תערכו בשביל שנידע אם להביא כסף
  8. שאלה דחופה, מישהוא יודע עם יש בעיה בקריית אליעזר להכניס דגלים גדולים עם חקה? מי שיודע שיענה! תודה הסעות
  9. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא. ולמי שלא יודע, אתמול הם ירדו לליגה השניייה
  10. אינעל אבוק שלכם. יום שבת ב3, כולם מתייצבים! נקודה מכבי או מוות
  11. http://www.12p.co.il/forum_new/index.php?s...p;#entry1365918 כל הפרטים פה
  12. כל המידע פה http://www.12p.co.il/forum_new/index.php?s...p;#entry1365918
  13. "כל בעל מנוי (או מנוי משולב) יוכל לרכוש במכירה מוקדמת בלבד, לחבריו ובני משפחתו, עד 4 כרטיסים במחיר אחיד של 20 ש"ח לכרטיס (לא כולל עמלת מכירה). בנוסף, כרטיסי מבוגר לכל השערים (למעט 11) יוצאו למכירה במחיר אחיד של 40 ש"ח. כרטיסי נוער יופצו לכלל השערים במחיר אחיד של 20 ש"ח. המחירים אינם כוללים את עמלת המכירה. " (מי שלא הבין, מכירה מוקדמת זה המכירה בקריית שלום) : מכירת הכרטיסים בקריית שלום: יום שלישי בין השעות 15:00 - 17:00. יום רביעי בין השעות 15:00 - 17:00. יום חמישי בין השעות 15:00 - 17:00. כל הכבוד שעת המשחק: 15:00 (שעת המשחק לא סופית) זאת אומרת שהפועל נגד קריית שמונה ב19:30 חבל.
  14. מה זה מה זה ?!? לותר מתיאוס יכול גם לצפות בזה שלי ולהתרשם מביצועיו, נו, תראו את זה. שיחזור לחור שהוא יצא ממנו
  15. אחי התקשרת היום ולא ענו? חג היום למקרה ששכחת תתקשר מחר, מחר יענו.
  16. יום שבת ב19:30 לא מופלטות ולא נעליים מכבי-סכנין
  17. אולי פרצו לך לסטים ושינו לך תהגדרות. קנית את המשתמש מחנות או ממישהוא?
  18. הורדתי ערכת נושא לווינדוס XP, ואין לי שמץ של מושג איך אני מתקין אותה. ירד לי קובץ של rar עם מלא קבצים בתוכה. מישהו יודע איך מתקינים? ולא זה לא עובד המקש ימני => מאפיינים => ערכות נושא => עיין, זה בכלל לא מופיע שם תודה לעוזרים
  19. בחיים הוא לא ילבש תחולצה הצהובה עם הסמל בחיים! בן שמעון רוצה אותו? הוא יכול לרצות. תראו לו ולהנהלה תתמונה עם החולצה שהוא לבש ואחרי זה נראה תעמדה שלהם.
  20. אחי זה שיר שהפועל שרים במילים שלהם אבל בדיוק אותה מנגינה, תחסכו "העתקות" ותשנו שיר
  21. אותו דבר אני =[ אלא אם כן מישהוא יודע על קו אוטובוס או משהו או טרמפ מחולון .. חבל שביטלו תהסעות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.