Jump to content

ניר ג.

משתמשים רשומים
    352
  • Last visited

Everything posted by ניר ג.

1. מקווה הזמנתי לפני 3 שעות ועוד לא קיבלתי
  2. היום לפתוח עוסק מורשה עולה 800 ש"ח...זה שטויות. עדיף להשקיע במסחרי (משרדים/חנויות) כי מדובר על תשואה של 6/7 אחוז להבדיל מדיור ששם אתה יכול לעשות מקסימום 2/3 אחוז אלא אם כן מצאת איזה בוננזה ואיכשהו תגיע בלחץ ל3.5 אחוז. *שאף אחד פה לא יעז לרכוש נכסים מסחריים בתל אביב/ רמת גן, משרדים שלמים יושבים ריקים, חבל על הכסף ועל הכאב ראש אחרי.
  3. בדוק עד היום אנשים רבו מכות על כרטיסים ועכשיו התארגנו על כרטיסים באהלן אהלן דרבי יום רביעי כמעט 10k מכבי קצת מוזר (לא בקטע רע חלילה, רק הרגשה)
  4. אם אני זוכר נכון 4 זה היציע שצמוד ליציע שמאחורי השער (5) שפשוט נכנסים אליו מלמעלה ולא מהכניסה שכולנו מכירים אבל המעבר ביניהם מאז ומתמיד היה חופשי. ההפרדה היא בין 3 ל4 אם אני לא טועה
  5. תסלחו לי, אבל מהלך גרוע בטיימינג עוד יותר גרוע. נראה אתכם מגיבים פה "אני עם איביץ" אם נקבל שלוש מחר בלי איום אחד על השער. לפעמים גם צריך להיות חכם ולא רק צודק, אין לנו פאקינג מי שייתן גולים אז אתה מוציא אותם מהסגל בגלל שהם עושים פוזות? תנשוך שפתיים שים אותם בספסל ובגמר טוטו + טדי תעשה מה בא לך. לפי דעתי מהלך מיותר מאוד בלי טיפת מחשבה וחבל.
  6. אני חושב שאם מכבי הייתה מבקיעה לא משנה באיזה דקה היינו מקבלים את אחת התצוגות ששנים לא היו פה
  7. 15 דקות מחולון אותה החניה מלפני 3 שנים 20 דקות חזור קונה כל משחק ככה
  8. עושה רושם שנתניה מיקמו את הגוש ("גוש") שלהם ממש בתחתית של היציע והאנשי גדר ממש על הברזלים הראשונים והפועל מיקמו את הגוש + את האנשי גדר שלהם גבוה יותר אולי זה הפתרון
  9. אתמול הייתי בלילה שוב (פעם אחרונה הייתי לפני כמה חודשים) הבדל של שמיים וארץ בין הבפנים לבחוץ אבל האמת שזה מעניין את הביצה שבוע הבא שאתם נכנסים צלמו את עצמכם בוידאו, זה יישמר לדורות
  10. בודירוגה סיימו הכל? אני כבר לא עוקב מה פוטושופ ומה לא
  11. ברור שיהיה סינטטי בגלל זה כתבתי עד לקו המגרש (סימוני הקווים) מקווה מאוד שזאת רק הזווית הצילום באמת, זה נראה סופר רחוק
  12. מה זה המרחק המטורף הזה מהיציע לקו המגרש? צד ימין בכחול לאורך כל הטור הזה
  13. זיו שבת שלום שבת הבאה עדיין תחשב כתשעה באב? מתי בדיוק נגמר?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.