Jump to content

ניר ג.

משתמשים רשומים
    352
  • Last visited

Everything posted by ניר ג.

1. כרטיס לטדי למכירה 71 ש״ח כמו שקניתי
  2. תסלחו לי שאני מנצל את הנושא, יש למישהו כיוון ליועץ משכנתאות תותח עם ניסיון? אמנם התקופה היא התקופה הגרועה (!!!!!!!) ביותר בהיסטוריה לקחת משכנתא אבל זה מה יש.
  3. אולי זה רק אני אבל מרגיש לי שמהרגע שזהבי הגיע יובאנוביץ לא כלכך איתנו. נראה כאילו לא כיף לו (שפת גוף וכו׳)
  4. אם בסופו של דבר יובאנוביץ לא היה מבקיע במשחק הזה הוא היה רוצח מישהו
  5. נדאג לך נסיך נביא לך ספיישל לסלוניקי בלי לחץ שלח הודעה בפרטי
  6. 1700 דולר איטריום בא לי לקנות עכשיו ב200 אלף מה קורה????
  7. שנקבל 10 רדיוסים ושיקומו 600 רשתות אם צריך לא זכור לי שראיתי במשחקים האחרונים אף שחקן מתאבד על המגרש \ שורף את הדשא \ יורץ לגליץ או נלחם יתר על המידה מבזים אותך ואתה ממשיך לתת גב 90 דקות מהיציע ולהגיע לכל חור שרק צריך (וכן, נמשיך לתת גב ותאמין לי שכולם יהיו מספיק גברים לבוא לטדי או לסמי או לנסוע לדוחא בשבת שכבר אין על מה לשחק) רוצה להתבזות בדרבי נסיך? לא נראה לי חלאס, יש גבול זעזוע ומהר
  8. חחחח מה זה אין כרטיסים לעליון קיבלנו רק חצי מהכמות? מה העניין?
  9. מה מצב הכרטיסים ל11? נכנסתי קצת מאוחר, יש עוד רבע שעה להמתין
  10. הבנתי שהכיוון לפטור מבידוד יהיה לבעלי חיסון שני ומעלה (ולא מינימום השלישי), יש מצב למקור אמין מישהו?
  11. 115 ש"ח לחיפה? מה זה אמור להביע?
  12. מה קורה עם הנפילה של המטבעות היום? שווה לקנות? מה גם שהדולר ממש ירד... מתעניין ברכישת איתריום
  13. 10+17 למרץ, השאלה מי מארח קודם עד כמה שהבנתי מי שמסיים מקום ראשון בבתים מארח את הגומלין, משמע 10.3 משחק ראשון בחוץ ו-17.3 גומלין בארץ (לא הצלחתי לאמת את זה, אם מישהו יוכל זה יהיה מצוין)
  14. סדר בתאריכים דחוף בבקשה במידה ועולים ממקום ראשון - מתי המשחקים? מי מארח קודם? כנ'"ל לגבי עליה ממקום שני תודה
  15. צאו מהסרט השחקנים לא פחות אשמים לא ראיתי אף שחקן אתמול שנותן את הדם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.