Jump to content

הבועט מבוסטון

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by הבועט מבוסטון

1. הכיסא דווקא אחלה, האופניים לא מגיעות "ריקות", המרכב שלהן בנוי מחומרים איכותיים.
  2. אין הגבלה, מעל 25 קמ"ש זה בהתאם למהירות הדיווש שלך אם אתה מדווש.
  3. חדשות לגמרי מקופסא. מקבלים מזומן. ניתן לאסוף מר"ג. האופניים בעלות תן תקן של מכון התקנים הישראלי. לגבי משלוח אני צריך לבדוק. תמונה אוכל לתת לכם את הטלפון שלי בפרטי.
  4. אני יכול להפנות אותך לקרובי משפחה שמוכרים ב-3200 אופניים חזקות יותר ממה ששמת בתמונה הראשונה, סוללת ליתיום 36V שהיא חזקה יותר 10 אמפר, הילוכים Shimano 7 הילוכים. מתקפלים. משקל הרוכב - עד 110 ק"ג. חדשות כמובן - צבע לבן/שחור/שחור מט/כסף
  5. מבחינת חומרה - ה-PS4 לוקח. דווקא בדור הקודם לדעתי מבחינת משחקים ה-360 היה עדיף. המצב כיום - ה-XBOX One יותר יקר ב-100 דולר/יורו (תלוי איפה אתה קונה) XBOX ONE יש להשיג כרגע בכל מקום, PS4 קשה יחסית להשיג. מבחינת משחקים ה-PS4 בינתיים חלש ולא יצאו לו להיטים מטורפים חוץ ממשחקי הספורט (FIFA 14 מדהים על ה-PS4) הרבה תלוי גם במשחקים הבלעדיים של כל מכשיר, מה יותר מעניין אותך.
  6. מקפיץ.. VGP אמין להזמנת שלטים/משחקים? עוד אתרים מומלצים?
  7. לא מאמין שהוא ממשיך לשפוט אותנו אחרי מה שעשה באשדוד.
  8. איך אפשר להשוות בין דור מיכה אליו. פאו בית. דינמו קייב בית. בורדו חוץ. דרבי 2-0 שנה שעברה. דרבי 4-2 שנה שעברה. רמה"ש משחק אליפות. בוזגלו לא נתן משחק אחד טוב במשחקים בקליבר הזה.
  9. לא ייאמן שאנשים פה רוצים את בוזגלו. הוא האכיל את מכבי כל כך הרבה חרא.
  10. ה-LG G2 המכשיר הכי טוב שהיה לי. סוללה מטורפת, מסך מעולה, אני מנסה לפתוח כל טלפון שאני מקבל בשתי נגיעות כמו ב-G2 ולא מבין מה אני עושה לא נכון.
  11. כל פעם אני עובר שם וחושב מה קורה אם הדברים האלו נופלים עליי בשיא הקור. פשוט אבנים שגדלים על העץ.
  12. הכי יפה שראיתי. התמוגגתי מהתפעלות ביציע
  13. מכבי פתח תקווה - בני סכנין X הפועל עכו - בני יהודה 2 הפועל רעננה - מ.ס אשדוד 2 בית"ר ירושלים - עירוני קרית שמונה X הפועל תל אביב - מכבי חיפה X הפועל באר שבע - עירוני ניר רמת השרון X 4. מה זה הסעיפים ההזויים האלו? אף אחד מהם לא יתקיים. 2. במשחק ישלפו יותר כרטיסים (צהובים ואדומים) מאשר במשחק המרכזי
  14. רמת השרון - הפועל עכו X מ.ס אשדוד - הפועל חיפה 1 בני סכנין - הפועל באר שבע X עירוני קרית שמונה - הפועל רעננה 1 בני יהודה - הפועל תל אביב 2 יום שני : מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1 ד. נראה לפחות פנדל מוחמץ אחד ד.עזוב אותי מהימורים , אף סעיף לא התקיים. תן לי לשיר גם בתקופות הכי קשות ולהנות מהמשחק.
  15. סרט נחמד שלא מעביר את הספר כמו שצריך - אחד הספרים האהובים עליי. הסרט נראה קצר מדי, אנדר מתקדם בשלבים מהר מדי מה שלא מורגש בספר. כאילו ניסו להכניס ספר עמוק יחסית לתוך סרט קצר. מאוד נהניתי אבל ציפיתי לקצת יותר. קול למתים לדעתי ספר טוב ממנו אבל לא פרקטי שיהפוך לסרט. קראתי עד קסנוסייד, ספר מעניין אבל פחות טוב.
  16. הפועל רעננה - מכבי חיפה 2 הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה 2 מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד X בני סכנין - עירוני רמת השרון X בית"ר ירושלים - בני יהודה X הפועל תל אביב - הפועל עכו 1 ד. עזוב אותי מהימורים וסטטיסטיקה, אף סעיף לא יתקיים. תן לי לשיר גם בתקופות הכי קשות ולהנות מהמשחק. ג. קבוצות החוץ ישיגו יותר ניצחונות מקבוצות הבית
  17. הפועל חיפה - בני יהודה X הפועל באר שבע - עירוני קרית שמונה X בני סכנין - מ.ס אשדוד 1 הפועל רעננה- הפועל עכו X מכבי פתח תקווה - מכבי חיפה 2 בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב 1 ג. ישרקו לכל היותר 2 פנדלים , לפחות אחד יהיה בחוץ א. ישלפו לפחות 6 כרטיסים במהלך המשחק
  18. בני סכנין - מכבי חיפה X מ.ס אשדוד - הפועל רמת השרון 1 מכבי פתח תקווה - הפועל עכו 1 הפועל חיפה - הפועל תל אביב 2 הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 2 הפועל באר שבע - בני יהודה X לפחות שחקן אחד יכבוש צמד או יותר במשחק בין הפועל חיפה להפועל תל אביב נראה גול יותר מוקדם מאשר במשחק בין בני סכנין למכבי חיפה צמד בוזגלו&ברדה יכבוש\יבשל יותר מהצמד ראיוס&אבוחצירא
  19. אם כבר יש כרטיס אלקטרוני - מצויין וזה פותר לך את הבעיה. לי היה רק איסוף של כרטיסים פיזיים להופעה.
  20. הייתה לי חוויה רעה עם האתר. קניתי כרטיסים להופעה בחו"ל לפחות שלושה חודשים לפני הנסיעה. בשבועות לפני הנסיעה לא השתנה סטטוס הכרטיסים למרות בדיקות חוזרות מול האתר ושירות הלקוחות. בקצרה, הכרטיסים לא סופקו עד יום לפני ההופעה, באותו יום נתקלתי במשרד כרטיסים וקניתי כרטיסים להופעה במקום ומיד התקשרתי לבטל את הכרטיסים דרך VIAGOGO עד שנתקלתי בדוכן הייתי עם האתר בעשרות שיחות טלפוניות עם שירות הלקוחות שלא הועילו לכלום. אולי אם כרטיסים לכדורגל זה שונה כי להופעה הכרטיסים מונפקים שבוע לפני לפי האתר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.