Jump to content

הבועט מבוסטון

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by הבועט מבוסטון

1. המלצות לתרגילי Outdoor? מעבר למתח/שכיבות סמיכה/סקוואט/לאנג'ים?
  2. בטח עוקב.. מהדף הראשון. גם ניסיתי. ויטרינה, גראז' (בהתחלה שלו), יומנגס המלצות אש רק שאני שנה וחצי צמחוני. עילה לנידוי מהנושא. רשמתי לי לגבי הביר גארדן והכפרים חשבנו בהתחלה לקחת רכבת אבל רכב נשמע יותר חוויה.
  3. אנחנו תפוסים כל יום במינכן מהצהריים מ-14:00 בערך שמתחילות ההופעות עד הלילה למשך 3 ימים אני יודע שמינכן לא להיט אולי חוץ מהאוקטוברפסט דווקא באמסטרדם אכלתי את אחד ההמבורגרים הטובים שאכלתי.. Lombardos הדרך מעניינת?
  4. אני וחברים נוסעים בסוף החודש לפסטיבל Rockavaria במינכן (Muse/Metallica ועוד) אחרי 3-4 ימים במינכן אנחנו רוצים לקחת אוטו ולעשות את הדרך לאמסטרדם. 1. המלצות לדברים מעניינים במינכן? 2. אטרקציות על הדרך ממינכן לאמסטרדם? אוכל טוב?
  5. 20 דקות ראשונות ברמת דרבי נמס ממך, באמת תצוגת תכלית, חבל שלא הכנסנו עוד כמה עד שאדלר התחיל להתפרע.
  6. מופעלים כל התותחים הכבדים לחבל באליפות.. אתמול חכמון והיום יפת.
  7. ברגע שקראתי את זה בספר קיללתי כל כך הרבה את ג.ר.ר מרטין. הקרב נמתח שם לאורך זמן והיה פשוט אחד הפרקים הטובים בספר. בכלל בספר אוברין מתואר כגבר גבר. גם בסדרה עשוי טוב אבל קצר יותר.
  8. אילת זה המחיר הכי טוב בארץ אם יש לך מישהו שחוזר משם.
  9. לא מומלץ ללכת לשם כי אין דרך הליכה סלולה, אבל יש אוטובוסים. לא יותר רחוק מהמרחק מהרכבת בחיפה לסמי עופר.
  10. מדהים. חבל שעם אלון יפת מכבי לא הייתה יכולה לפתח את משחק הלחץ הזה. במחצית חשבתי שזו הייתה המחצית ששוחקו בה הכי הרבה דקות נטו השנה. מעניין לבדוק את זה.
  11. לגבי ברק בדש, אחד האנדרייטדים. חוץ מהמספרת, הייתה לו אתמול איזו החזקת כדור כמו פיבוט בין כמה שחקנים ואחרי כן שחרור לשחקן פנוי. תמיד שם כשצריך אותו.
  12. הייתה היום על המגרש קבוצה עם סגל טוב, אבל לא מאומנת. ועוד קבוצה עם סגל טוב, אבל מאומנת. רק אנחנו היינו היום על המגרש. הרבה בזכותו
  13. מה השיר בפרומואים החדשים של yes לסדרה? נשמע כמו Orphaned Land/Salem
  14. Dragon Age Inquisition הכי קרוב. משחק ארוך מאוד - value for money גבוה. אם אתה אוהב RPG זה משחק מעולה. אם אתה נשאר על הסיפור המרכזי הוא לפחות 60-70 שעות. אם אתה עושה קווסטים צדדיים שיש המון, עובר את ה100 שעות בקלות. הוא לא קשה כמו dark souls ודומיו.. החודש יוצא Bloodborne שזה בלעדי לפלייסטיישן מהיוצרים של Dark Souls ובאותו סגנון, צריך להיות מטורף. יוצאת גרסא ל-Dark Souls 2 באפריל כולל כל ההרחבות. Shadow of Mordor זה המשחק הכי מהנה ששיחקתי עד עכשיו ל-PS4, אבל הוא משחק אקשן נטו.
  15. אתמול ש"שרו אני ואת העולם מנגד הם מחכים ליום שנשבר" חשבתי לעצמי שאותם "אוהדים" מיישרים קו עם התקשורת ושונאי מכבי ורק מנסים להזיק לקבוצה ומחכים שתשבר.
  16. למאמן הזה יש כרגע את הסגל הכי חלש בשנתיים וחצי האחרונות בגלל פציעות ועייפות השחקנים והוא בעמדה מצויינת לטריפל. עריכה - ולא ציינתי עוד 1-4 נקודות (יותר סביר 4) שנגזלו בגלל אירועי הדרבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.