Jump to content

הבועט מבוסטון

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by הבועט מבוסטון

1. מאז Bloodborne שום משחק לא אותו דבר. רמה אחרת של גיימפליי, מערכת קרב, עיצוב וגם סיפור. לטעמי הכי טוב בדור הנוכחי.
  2. אשכרה מחכה הפעם לקונסולה הבאה של נינטנדו הזלדה נראה מדהים
  3. שמע, אם לא מתייאשים ממנו - מודה הייתי קרוב, פשוט מדהים אמנותית, גיימפליי, ריפליי ווליו, סיפור
  4. באמת ש-Bloodborne זה המשחק הכי טוב בדור הזה של הקונסולות
  5. בקרוב יוצאת גרסת remaster של הקראש הישנים (חוץ מהמירוצים)
  6. אם תקציב יחסית נמוך לטלוויזיה גדולה - ל-Hisense יש אחלה דגמים. ממליץ להריץ חיפוש קצר בפורום של hometheater.co.il
  7. אתה מדבר על אותו משחק שראדי עשה איפון על אלברמן ללא תגובה מהשופט (יפת נדמה לי) מה שהוביל לשער השני שלהם?..
  8. חניה להשכרה באיזור ירמיהו, מישהו?
  9. unity הא? ועל הטראק האחרון: https://www.youtube.com/watch?v=mlwANsLSaJk
  10. הבעיה שזה לא נגמר שם ומגיע בכל כך הרבה צורות של סוכר מעובד שיש במזון שלנו (דגני בוקר שונים ורטבים מונפצים לסלט זה הדוגמאות שהכי עולות לי לראש) כמו סירופ תירס עתיר פרוקטוז וכו' שאי אפשר להגיד עליהם דבר טוב אחד.
  11. מאז שהורדתי סוכר (עד כמה שאפשר) אני מרגיש פחות עייף, יותר נמרץ ויותר כח באימונים. על פירות, סילאן ללא סוכר, דבש, שוקולד מריר מעל 70% לעתים רחוקות לא ויתרתי.
  12. בלאקאאוט מוחלט מאותם רגעים של אחרי הגול ב-11.
  13. לגונה בקלאר חובה במקסיקו. מקום מדהים. יכול להיות שתגיע בעונה של כרישי לוויתן ויש טיולים לשנרקל איתם (אני לקחתי מאיסלה)
  14. G2 ששירת אותי נאמנה התפלפ פתאום והלך. כרגע מתכנן על ה-Meizu החדש
  15. לטעמי אחד האשמים הגדולים בהפסד. מחלוץ במכבי בתקופת ג'ורדי אנחנו מצפים שיתן את האקסטרה דווקא במשחקים כאלה והוא היה צריך לשים את ההזדמנויות שהיו לו או לפחות את האחד על אחד שיתן תקווה ובליץ בדקות אחרונות.עם פריצה או אפילו עם בדש, התוצאה הייתה שונה. הוא לא צריך לראות עוד דשא, עדיף כל שחקן נוער.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.