Jump to content

Brandon Roy

משתמשים רשומים
    287
  • Last visited

Everything posted by Brandon Roy

1. אף שחקן זר ואף כסף בעולם לא ירגשו אותי כמו הגול והבישול של מיכה במשחק הבכורה שלו. בפריצה המדהימה של לוגסי בדרבי. אף שחקן זר ואף כסף שבעולם.
  2. תגידו לא למדתם מעונה קודמת? תיהיו צנועים, תלמדו שצריך לבוא מלמטה ולהצליח בעבודת סקאוטינג נכונה, בלנבור שעות בקלטות, במסמכים ובהצעות לפני ששוקלים בכלל אם להביא מישהו. להביא עודו ועוד כוכבים כשמשלמים עליהם ביי אאוט מפוצץ זה כבר פסה לא? למדנו את זה על בשרנו כמה עונות. במקום לחפש את הכוכבים ולחפש את השמות הסקסיים, אם כבר זה מעניין אותכם, תחפשו שחקנים שיכולים להתאים לקבוצה ולמה שהיא צריכה. ואם כבר במלפפונים עסקינן, למרות שאני לא אוהב את ההתעסקות בדברים האלו, גומז מראשל"צ הוא שחקן שבסיטואציה מאוד מסויימת יכול להתאים. זריז ברמות שלא רואים הרבה במחוזותינו. משחק תמיד קדימה ותמיד לעומק. לא מפסיק לעשות תנועה. נטול כל אגו. צעיר. אבל עם מי אני מדבר. אתם תמיד תמשיכו לחפש את ה"כוכבים", לעקוב אחר "ההבטחות" שלא מומשו וכיוצא באלה.
  3. יש פה מישהו שמבין בתכנות אתרים וכל העסק הזה? או שיכול להפנות אותי למישהו אמין שהוא מכיר ומבין בנושא? מחפש מתכנת שיעבוד בצמוד אלי לאיזה פרויקט.
  4. בן בן יאיר פצוע. הוא נפצע לפני המון זמן - עוד במשחק נגד ק"ש שבו ניצחנו 5-0.
  5. איך אני יכול להגיע מצומת בית דגן? מתחנה מרכזית נס ציונה הבנתי שזה לא ריאלי ללכת ברגל
  6. מה גם שאחד החיקויים הטובים ביות של מיקו זה צביקה שרף.
  7. על נאמנות? על מקצועיות? נימני הוא סמל ענק במועדון. על המגרש. סמל שנהנה מאובר פריבילגיות שנהפכו כבר בעולם הכדורגל לריטואל, וזה משהו שניתן לקבל. אך נימני, באם היה באמת אדם ישר עם עצמו ואחד כזה שמוכן גם לוותר על האגו שלו לפעמים, שהרס לו ולנו לא מעט פעמים גם, היה מוזיז את עצמו מהעמדה שבה הוא זה שצריך לבנות קבוצה במיליונים של שקלים מבלי ידע בסיסי. מי הוא בכלל שיבנה קבוצה? מה יש לו ניסיון? הוא הוכיח שיש לו איזה משהו שיכול לעזור בבניית קבוצה של מיליונים של שקלים בשיא הלחץ של מכבי כמקור ראשון? חבר'ה זה לא בושה גם להבין ולהפנים שלא כל מי שהיה טוב בדבר אחר, יהיה טוב גם בתפקיד אחר, גם אם יש בין התפקיד נקודות השקה כאלו ואחרות. אלי כהן ז"ל הבין שבתור מאמן זה לא הולך וויתר. אלי דריקס הרפה באיזשהו שלב מהכדורגל ועושה כיום חסד בכדורסל. לנימני היה מזל. היה מזל כי כולם היו באופוריה ולא היה זמן או תשומת לב, לבקש את הדין מנימני על מה שעשה בתקופת שניידר. אז במקום שנימני ינצל את זה, יעבור לתפקיד שיווקי או סימלי במועדון, ניסה את מזלו פעם נוספת בכספיהם של אחרים. ושלא תטעו, האשמה היא לא על נימני בלבדו, שכן אם אתה איש עסקים כדאי שתדע גם למי אתה נותן להתעסק עם הכסף שלך ובאיזה תחום ומה התחום הזה מצריך מבחינת כישורים, אבל חשוב להדגיש שמבחינת מקצועיות ויושרה של נימני מחוץ לקווים, אין לו כזאת והיא לא קיימת. גמרנו מהשחקנים והקניות? תפסיקו עם הדמגוגיה הזולה הזו. כל מי שמשתמש בביטוי הנלוז הזה הוא לא פחות מגונב דעת עלוב שלא מוכן לקבל את המציאות בפנים.
  8. על מה שנימני עשה לנו בשנה הזאת ובשנה הקודמת, ייצטרכו להכתב ספרים. על הוזלת היד, על הרשלנות ועל חוסר מקצועיות ובעיקר חוסר באינטרגטי.
  9. הדמות של תבריזי, חוץ מזו של אפי בירנבוים אי שם באמצע העונה, היא הכי מפתיעה וגם אולי הכי מצחיקה. "השחקנים שלך מר לוזון לא זזים". אני נכנסתי לכדורגל דחליל.ענק.
  10. אני הייתי מאוד בעדו של מוטי אבל אני מאוד חצוי בדעותי כעת. הכול נראה כל כך מאולתר והוא עצמו נראה מאוד חסר אונים מכל הבחינות שקשורות למועדון ולקבוצה. גם מאמן, אפילו אחד כזה שלא בנה את הקבוצה ומגיע באמצעה, מגיע עם איזה קו חשיבה או תבנית. אצל מוטי פשוט לא ראיתי את זה. יכול להיות מאוד שאת כל האנרגיה ואת תשומת הלב העביר לקמפיין ההרצה והשכנועים בפני אנגלידיס וגולדהאר. גם את נושא העלאת הצעירים, שבו באמת הוא היה יכול לצאת גדול ורק להרוויח מצד הקהל והבעלים עשה בצורה חובבנית כאשר כל פעם העלה שחקן נוער אחר לבוגרים והחליף את המקומות ביניהם כאילו זה איזה גביע שהקבוצה זכתה בו ומעביר כל פעם שבת במקום אחר.
  11. אהלן חבר'ה. רציתי לדעת עד מתי הקופה בקריית שלום פתוחה ביום חמישי או שישי על מנת שאוכל לקנות כרטיסים למשחק בשבת נגד ב"ש. תודה לעוזרים...
  12. אהלן, קניתי סוני 2 ואני לא מצליח לשחק עם 2 השלטים במקביל. צריך לעשות איזה שינוי בהגדרות לפני שאני נכנס למשחק ומנסה לסדר את זה משם? ואם כן איפה. תודה לעוזרים...
  13. תראו מה שבאמת עצוב לי במכבי הנוכחית, זה לא ההפסדים, כי זה דברים שקורים, ואתם יודעים מה? אפילו לא מהדרך כי תקופות רעות ונוראיות תמיד יש וגם כאלו שכלום לא הולך לך. אבל מה שבאמת כואב לי זה שאני מסתכל בעיניים של השחקנים, של הצוות, של כמעט כל מי שקשור למועדון הזה שנקרא מכבי ת"א, מסתכל עמוק עמוק בלבן של העיניים, ואני לא רואה כאב אמיתי, כן, שנקרע הלב על המצב של הקבוצה וכל המסביב. אין את זה, פשוט אין את זה. ותגידו לי אתם, איך אני יכול ללכת ולדחוף בכל הכוח אנשים כאלו, שאני לא רואה את הכאב והעצב שקורע אותם, אלא כאל עוד נקודה בקריירה ואולי אפילו כזאת שכדאי לסמן בשחור כשנביא את הקלטות ורצף המעברים לסוכן. איך אני יכול לדחוף אותם, או את אלו שהחליטו להביא אותם או אלו שמחליטים לעמוד בצד בבדלנות כשברגעים הקשים, אני לא רואה אותם מזדהים עם הכאב והעצב שלי. איך?
  14. כן איוניר מצוין, בירידה למחצית תצעק על השופט, זה אחלה. כי הוא הבעיה שלנו והוא אשם. בדיוק כמו נימני. כשכולם פרשנים, המילים והפתרונות לחולי של הקבוצה בצהוב, יוצאות מפיהן בשטף קצף, אבל כשמתמנים למאמן?
  15. אני מגיע למשחקים של הנוער ופשוט לא רוצה שזה יגמר. נורט טרנדי להשוות את הקבוצה הבוגרת הכושלת שלנו אל מול קבוצת הנוער המצליחה, אבל אי אפשר להתעלם מההבדלים. אין מה לעשות. אתה רואה בנוער איך כולם רוצים את הכדור, כולם יודעים שבשביל להרוויח אותו צריך לרוץ, לעשות תנועה, לרצות אותו ולא לפחד ממנו. החיבור גם בין השחקנים הוא מדהים. כיף כיף כיף
  16. למכבי הבקיעו קהת ולוגסי בפנדל 2 דק' אחרי שנכנס, והפנדל היה צמוד צמוד לדקה ה-90 של המשחק.השלישי לא זוכר. לר"ג הבקיע תמיר רבאח. הפנדל שקיבלנו לא היה ולא נברא, אבל קיבלנו אותו כחסד על הטעות האיומה שהשופט עשה, ש-10 דק' לפני זה עידו אחוואל הופל ברחבה ולא נשרק פנדל. מכבי לא היו טובים ושטפו את המשחק כמו בפעם הקודמת, אבל אי אפשר לבוא אליהם ולו בטענה אחת, שכן גם הקבוצות המיומנות ביותר והמנוסות ביותר מתקשות לפרוץ מערך של עשרה שחקני הגנה שכל מה שמעניין אותם זה להעיף כדורים ולבזבז זמן.
  17. אין שידור. המשחק שמשודר זה מכבי נתניה נגד נס טוברוק ב-17:00
  18. כהרגלי העונה, מגיע. לא הלכתי כמעט ולאף משחק נוער לפני העונה הזאת, בעיקר כי הבוגרים חלשים מאוד והנוער עושים חייל ופשוט התאהבתי. האמת שגם מה שמשך אותי כל כך זה שאחרי שהעלו את דור מיכה ואלירן ג'ורג' הבנתי עד כמה אני ואני מניח שגם הקהל צמא לשחקני בית שצמחו מהנוער שיצליחו במועדון על חשבונם של שכירי החרב האחרים.
  19. מהפכת ג'רי בית הלוי 2 בבקשה. ועכשיו, יותר מתמיד=]
  20. למה להם? הם יודעים שהם יכולים לוותר על המאמץ באימונים ועל ההפרדה שצריכה להיות קיימת בין המאמן לשחקנים, ופשוט להפיץ כמה הודעות מתסיסות לתקשורת, לחכות לתקופה הפחות טובה שתגיע, ואז המאמן כבר יוחלף והם יקבלו את הצ'אנס שלהם מחדש מבלי להתאמץ ולהזיע חלילה.
  21. אתם ממש כמו ילדים קטנים. כל מי שרק מוכן להתייחס אליכם או להגדיל ולעשות, ולתת לגטימציה למעשיכם, ואתם כבר מגוננים עליו ומדברים בשבחו. מאור טועה יותר מדי פעמים. הפעם גם משלם על זה. לכל דבר בחיים יש 2 את הצד שיצדיק ויש את הצד שרק יחפש את טיעוני הנגד. הפעם זה כי ההנהלה מחפשת את מי להאשים, פעם הבאה זה כי הוא עם משכורת גדולה וכך הלאה.
  22. אתם כל כך רחוקים מנקודת חשיבה הגיונית אם אחרי כל מה שעברנו אתם עדיין חושבים שהמאמן זו הבעיה של מכבי. השחקנים העונה מבינים דבר פשוט. המאמן לא מרכיב אותי? המאמן מכריח אותי לעבוד קשה יותר באימונים? אני אחכה לו בפינה, אדבר עם התקשורת אחכה שיגיעו כמה משחקים גרועים ואז כבר הקהל ידחוף אותו החוצה מהמועדון ואני אקבל צ'אנס ממאמן אחר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.