Jump to content

Brandon Roy

משתמשים רשומים
    287
  • Last visited

Everything posted by Brandon Roy

1. מאמן שלא הצליח בחילוף אחד שעשה מעל חצי שנה. בחיים לא ראיתי דבר כזה.
  2. שום מאמן שהגיע באמצע עונה לא לקחת אליפות. זה הרבה יותר גדול מבוס. אתה עושה לו עוול. קין ובוס לא באותו ענף בכלל. קין לא פגע בחילוף אחד שלו חצי שנה כבר.
  3. ואם במשחק הרציני האחרון שלנו הוא עלה באגף נגד אולימפיאקוס ונראה כמו שנראה, אז מה נשאר? אולי פשוט שיבין שהוא לא השפיע על אף משחק שהוא עלה בו מהספסל. מאמן חלול.
  4. בחיים לא ראיתי מאמן שחצי שנה, לא הצליח בחילוף אחד שעשה. אחד! אפילו קראנקה או וידיגל, נפלו שם פעם ליד הספסל ונגעו בעוזר מאמן שהחליף את השחקן הלא נכון, וזה הצליח. אצל קין, חצי שנה של אפס פגיעות.
  5. לא יודע מי יותר אשם - ביטון שאולי 10 פעמים עולה מהספסל ולא מצליח לשנות כלום (תבדקו) או קין שממשיך עם אותו הדבר עוד ושוב. רבאק, צוות כזה, לך תבדוק סטטיסטיקה. שאלה פשוטה - כשהכנסת אותו מהספסל, קרה משהו? אם לא, אז מה אתה עושה.
  6. כששואלים למה קין לא צריך להמשיך, זו התשובה. בפלוס 10 הפרש ואף אחד לא סומך על המאמן הזה. ובצדק. אם חודש אחרי שפירקנו את מכבי פ"ת עם כדורים ארוכים, הוא עולה עם הגנה מחליפה ואומר להם להניע כדור מאחורה, אז מה הפלא. מאמן חלול.
  7. כל זר בינגו שם. ובחצי שקל. איש השנה של הכדורגל הישראלי הבחור הזה.
  8. אין לי שום ספק שדגו ישחק בדיוק באותה הצורה שבה שיחק במשחק הראשון בין הקבוצות בבלומפילד. זה מבחינתו המשחק ששידרג את המעמד שלו. רק שחוסר הניסיון יגרום לו להתעלם מכך שדאז לא שיחקנו עם מילסון ודוידה. רובי צריך רק לא לחרבן את זה ובטח כשיש שחקן כמו שחר כמגן שיודע למסור קדימה מעל הלחץ, להגיד לשחקנים לשחק ארוכים לכנפיים. הם לא מסוגלים לשים גול אם אנחנו לא נותנים להם את זה באיבודי כדור טיפשיים עמוק בשטח שלנו. שים את הכדור בצד שלהם עם המהירות שלנו מהצדדים והצטרפות מקו שני, הם כבר יעשו את הטעויות.
  9. מנספורד מבין כדורגל הרבה יותר ממני ואני סומך עליו שהוא מזהה משהו בקורדובה. אני אישית, לא זיהיתי. כמו שאתה אומר, מדובר על שחקן מהשנתון של רביבו ותורג'מן, כבר בן 20, אני חושב עונה 3 (לפחות) משחק בנוער, הוא אמור להיות גדול על לפחות חצי מהשחקנים שהוא משחק מולם וזה לא נראה משהו יוצא דופן עד כה.
  10. נכון. אבל כשנחמיאס יעשה עבור מכבי, את מה שסבוריט עשה, גם הוא יהנה מהרבה יותר קרדיט. הביקורות כלפי נחמיאס ירדו לאחרונה, פשוט כי מבינים שאין ברירה וזה מה יש. זה בלם שבאופי המשחק שלו, לא מתאים למכבי ת"א. הוא יכול להצליח לאורך זמן בקבוצות שמשחקות עם קו הגנה נמוך, שם משחק הראש שלו יכול לבוא לידי ביטוי ובסגירות על שטח קרן. עצם ההבאה שלו מראה על כשל סקאוטינג של יצחקי, שגם טעה כשבחר חליאלה ולא דין דוד.
  11. בהחלט. כולם עוד מההלם של אולימפיאקוס ולא מדברים על זה שעל האיבוד הראשון שהוביל לגול כבר בדקה מוקדמת, אחראי סבוריט שללא לחץ פשוט מסר לשחקן התקפה של אולימפיאוקס קרוב בחלק המגרש שלנו. פשוט לא להסתבך, לשחק כדורים ארוכים ולתת להגנה שלהם לטעות.
  12. ברור שהתוצאות של הנוער זה לא מעניין יתר על המידה, אבל השנה היו יותר מדי משחקים שהסתיימו בתוצאה שהיא לא לעניין. אם המאמן לא מסוגל להעמיד שחקנים שישחקו ביחד כמו קבוצה שתיתן פייט בכל משחק, זה מעלה תהייה האם וכמה הוא מסוגל לתת להם ערך מוסף להתקדמות שלהם בתור שחקנים אינדיבידואלים, באופן שישרת אותם כשחקנים בוגרים. צריך להיעשות שם שינוי לדעתי.
  13. היות ואין כל-כך ברירה אלא לפתוח עם נחמיאס כבלם הימני, הייתי משתדל לשחק עם הגנה מאוד נמוכה ולפחות מרוויח את זה שהוא וסבוריט יודעים לשלוח כדורים קדימה ומשחק ארוכים לדוידה עם מילסון. חיפה צריכים לנצח פה, יהיו מרווחים אצלם מאחורה כשהם ילחצו את השחקנים שלנו, בעיקר את נחמיאס אני מניח. אסור להיגרר לזה ולהמשיך לתת לנחמיאס להניע כדור מאחור תחת לחץ. לתת חיצים למעלה, דוידה ומילסון מסוגלים להסתדר עם כל אחד באגף ואז יש הצטרפות של שחקנים מקו שני. מאוד חשוב, לשחק הגנה נמוכה, בכדי להקטין כמה שיותר את החסרונות הבולטים של ההגנה שלנו תוך צמצום השטחים.
  14. אף אחד לא באמת יודע מה בכר רוצה וכמה הוא להוט לחזור לאמן. זה שהוא החליט לא לקחת את הנבחרת הכושלת רגע, לפני קמפיין עם הגרלה אכזרית, לא אומר כלום. אני במקומו, גם אם הייתי רוצה חיפה, הייתי נותן להם להיכשל עם לפחות מאמן אחד נוסף, בכדי שברגע שיחזור, יעריכו אותו יותר ותהיה להם הרבה יותר סבלנות כלפיו. הוא כרגע בנקודה שאחרי 3 אליפויות אצלם, לחזור אחרי עונה אחת, אפשר רק להיכשל.
  15. אף פעם לא הבנתי את הקונספט הזה. רוב האנשים לא רואים יותר מ - 5 דקות מליגת העל במשחק שהוא לא שהקבוצה שלהם, אז ישבו מול המסך מול קבוצת נוער שהיא לא שלהם? תחליטו על משחק אחד ותנו לצופה להחליט אם הוא מפנה זמן או לא. לא מבין את הזבל הזה.
  16. מה הקשר בין שחקן ליגה לגיטימי בליגה ההולנדית, לבין שחקן ספסל בסלובקיה? אדו זה רכש שאם כבר מביאים, מביאים בקיץ, כשאתה יכול לתת לו את המעטפת של המועדון עוד לפני המחנה אימונים, במחנה אימונים ואז לרוץ גם בגביע הטוטו. לדעתי מדובר על מוצר גולמי עוד יותר מקונטה שהיה פה.
  17. החמיר איתנו מאוד השופט. הפאניקה בהגנה מהבוגרים מחלחלת גם לנוער. דקה 43' היה לנו מצב נייח 30 מטרים מהשער של חיפה ועוד באותה הדקה, חיפה היו ברחבה שלנו עם הכדור. מדהים.
  18. זה לא העניין של איביץ' כן או לא, זה העניין של עד אותה נקודה בסיכום הכללי היינו עם תוצאות טובות עם מאמנים זרים ועכשיו זה כבר בנקודה שלא בטוח ששווה לנסות עוד מאמן זר, כי ירדנו באחוזי הפגיעה שלנו מאוד. אחרי איביץ כולנו התבשמנו בפגיעה עם עוד מאמן זר פגז, שהרגישו שאפשר לפגוע עם עוד אחד. סופסוף יש ישראלי כמו בכר שהוא ברמה של מאמנים זרים טובים שכבר היו לנו.
  19. ברק בכר זה מקרה מכבי-כדורסל קלאסי של פעם שבו אתה מביא אותו כי כדאי, אבל בעיקר שלא יהיה לאחרים. בפעם הקודמת (כשסיים בב"ש ורגע לפני המעבר לחיפה) היה לנו את איביץ', אז זה לא היה בקלפים. עכשיו יש לנו את קין שלדעתי יעדיף להמשיך הלאה ולו מהסיבות הביטחוניות.
  20. אני לא חושב שקראנקה טוב מקין, אבל אי אפשר לעשות השוואה רצינית כשקין קיבל צוות מקצועי יקר ועמוק ברמות שאף מאמן כאן לא קיבל. בוודאי לא בשנים האחרונות.
  21. אשמח אם אחרי חצי שנה, הצוות ייתן למישהו שהוא לא קניקובסקי לקחת נייחים. וששחר לא יהיה האחרון בהגנה.
  22. היום יותר כואב לדעתי - אתה מוביל 0:1, בבית, מול 10 שחקנים מחצית שלמה ומפסיד 3:1. זה בלתי נסלח הדבר הזה.
  23. יש הרבה דברים שבהם אין עקומת שיפור, אבל אחד מהיותר מרגיזים זה שיצאנו מהתקופה הרעה עם מעבר ל - 2 שחקני אגף טבעיים ועכשיו הוא שוב חזר לשחק שם עם חלוץ. כל פעם אותו הדבר והציפייה שיהיה שונה. מלדה הוא לא שחקן אגף, בטח שהוא לא יכול לתרום משם כלום כשאבישי בקו ביחד איתו. כשאני מדמיין צוות עושה הכנה למשחק, אני מדמיין אותם יושבים מול וידיאו ולא יוצאים עד שהם מפצחים איך הם מנצחים, אני לא מאמין לו שהוא חשב שהפיצוח יכול לבוא, בקונסטלציה כלשהי, עם קו ימין כזה של מגן ימין כמו כהן ביחד עם מלדה שהוא לא שחקן קו. זה גם מראה על רמת הניהול שלו כשבחר לשרוף על כלום את קיקו שהוא דווקא כן יכול לשחק באגף, בניגוד לניסויים עם מלדה, תורג'מן וביטון.
  24. פעם קודמת הייתה סיבה לוותר עליו (כשסיים בב"ש ורגע לפני מעבר לחיפה) - איביץ' היה אחרי עונה היסטורית. עכשיו אין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.