Jump to content

Brandon Roy

משתמשים רשומים
    287
  • Last visited

Everything posted by Brandon Roy

1. האיכות דווקא הייתה לא רעה.. הבעיה עם שפונדר הזה,הסגנון שהוא מדבר מטריף לי את השכל. הוא מדגיש כל הגה והגה במילים ויש קטעים פתאום הוא צועק או צוחק. הכי קרע אותי כל פעם שהכדור הגיע לשחקן של ונלו הוא אומר הנה"ההולנדים עכשיו","הכדור אצל ההולנדים","ההולנדי עכשיו עם הכדור".
  2. רכז טוב אבל לא הייתי מתייחס לנתונים מליגת הקיץ כמקור שיקבע אם הוא יבוא או לא כי בליגת הקיץ לא משחקים הגנה. לפי מה דעתי והבנתי גם מאחרים אנדראה בארט הוא האופציה הטובה ביותר למכבי ממי שנמצא ברשימה כרגע. הוא גם מועמד לטאו.
  3. http://sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.41658.html תקציר שלי לכתבה: "לא ידענו,לא שמענו" העיקר שהוא איכותי..
  4. שירלי זונה,שפונדר שפוט ועל אופריע אין בכלל מה לדבר. האתר "המכבי דוט קום" האתר הכי אמין עד עכשיו.
  5. אגב בלוח השידורים ביס לפחות עדיין לא עידכנו את המשחק,אני מקווה שאכן ישדרו אותו בסופו של דבר.
  6. ספורט 5 שיחקו אותה היום עם כמות הקטעים של מכבי במחנה.
  7. חחחחח...בקליפ באתר של ספורט 5 על דולי ג'ונסון לקראת הסוף הוא עומד ליד טויטו פתאום שומעים אחד שאומר "חשבתי יותר גדול" חחחחחח...ענק.
  8. מצטרף לשאלה..אמרו כל הזמן שישדרו וזה לא מופיע.
  9. כנראה טעות והם לקחו את זה מאותו מקום..או שפשוט התאחדות לא נותנת למכבי פ"ת צ'אנס להגיע עד המחזור ה-14 ולוזון יעזוב לפני למרות שאם זה תלוי בלוזון הוא יעזור אולי אולי במחזור 14 של שנת 2089. אגב למי שיש יס יש גם את התקלה הזו של השידורים?פשוט באתי לראות חדשות הספורט וכבר יותר מ-40 דק' תקלה.
  10. יאללה רק שיבוא ויצדיק את כל האנרגיה שאנחנו מוציאים על הנושאים עליו.
  11. אל תנסו אפילו להבין את השיטה הזו. כל קבוצה מקבלת מספר והמחשב מחשב את כל המחזורים כבר. כמובן שהוא מתחשב בזה שיש קבוצות שמארחות בכל מגרש והכל. אין טעם לנסות ולחשוב על זה אפילו.
  12. יש איזשהו סיכוי ואפילו הכי קטן בעולם שתעזוב אותנו מתישהו?
  13. 1)אברמוב לא קיבל ויזה להולנד ונשאר בארץ להתאמן עם הנוער של מכבי תחת עובדיה 2)גררו,אכן חתם ל-5 שנים וישחק העונה בנוער. 3)סאנצ'ז היה אמור לחתום ולהיות מושאל העונה הזו אך בן שמעון לא היה מסופק ממנו כנראה והחליט לשחרר אותו. כרגע הוא במכבי פ"ת נבחן שם.
  14. עוד גרזן ליד אסוס היה נותן לך את אותה תוצאה כמו המשחק האימון האחרון מול פ"ת. שום יצירתיות למרות השפע שיש לנו בהתקפה,אין יציאה להתקפה והגנה סבירה. במקום דן רומן היו מביאים גרזן זה היה אותו דבר רק משופר טיפה. צריך בול שחקן כזה 50:50 שיוצא חזק קדימה ומארגן התקפות. אני לא ממש מכיר את השחקן אבל עצם זה שהוא בן 22-24 זה פשוט מצוין.
  15. לא הייתי משתמש במילה דבילי. אורי אדם ענק,אבל כן אתה צודק אין בו בשר.
  16. פייי..לפי הרעיון שהיה עם בני טבק יצאתי בהרגשה שמדובר באחד השחקנים המבטיחים. הוא אמר:"תמיד אמרו תום ועוד 10" ועוד ועוד. חבל... חבל שלא נתנו לגררו לנסות להראות עוד קצת מהיכולות שלו גם במשחק האימון השני מול הפועל פ"ת. אורי ביטון,בן כמה הבחור?
  17. לא עידן שדה,שמש. משחק חלוץ והובא מראשון. לפי מספר תגובות בנושאים הקודמים אמרו שהוא שחקן מצוין ומבטיח.
  18. כיאה לקבוצה הבוגרת והמתחדשת של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב,גם קבוצה הנוער יוצאת לדרך חדשה ומוחדשת בתקווה לשיפור התשתיות. מעל כל זה מתופקד לא אחר מאשר ניר לוין,עוזרו של המאמן בעונה החולפת עובדיה יאמן את קבוצת הנוער לצידו תורג'מן ישמש כעוזר מאמן. לאחר שבני טבק הועזב יהיה מאוד מעניין לראות איך ניר לוין יסתדר עם האתגר שבואו ניהיה אמיתיים לא פשוט בכלל. בשנים האחרונות קבוצות הנוער לא מצליחות לייצא מספיק שחקנים מוכשרים לקבוצה הבוגרת ובוא נקווה שזה ישתפר. אז כאן נדון בעיקר בשמות החדשים והישנים שאנחנו אמורים לראות בשנים הקרובות לבושים במדי הקבוצה הבוגרת ומנסים להרשים את המאמנים. כפי שכבר כולם יודעים,עידן שמש,חלוץ נרכש ע"י מכבי ת"א בסכום של 150 אלף דולר מראשון לציון. אני כמעט בטוח שהוא עדיין בגיל נוער והוא ישחק העונה בנוער של מכבי(תקנות אותי אם אני טועה) עוד שחקן ששמעתי פה מחברים בפורום שהוא שחקן נהדר ועתיד להיות בקבוצה הבוגרת הוא ציון צמח,קשר אני חושב. תום מונושרוב...אם למישהו יש פרטים עליו אשמח לדעת כי הבנתי שהוא שחקן מצוין,במיוחד מהראיון של בני טבק. אז כאן תמשיכו לדון בקבוצת הנוער של מכבי והשחקנים הצעירים שמשחקים בה.
  19. לא יודע,לא מתלהב. גם אם נניח ויקרה נס והוא יגיע איכשהו לא מתלהב. אני אוהב יותר שחקנים אלמוניים שבאים בלי שום הדף תקשורתי,פחות לחץ אם זה אפשרי במכבי ת"א של היום אבל בכל זאת. איזה שחקן בסביבות הגיל 25-26 ככה שיבוא יפתיע,שחקן לא מוכר. לא מת על הכוכבים שבאים לסיים את הקריירה בקבוצות אחרות,לא מת על זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.