Jump to content

Brandon Roy

משתמשים רשומים
    287
  • Last visited

Everything posted by Brandon Roy

1. תגובה מעולה של אחד ממנהלי המכביפאנס. אומנם מדובר שם על כדורסל, אבל תקפה גם ובמיוחד בענייני מכבי ת"א בכדורגל.
  2. גם אני ראיתי את זה. המחשב על ניסו אבל נראה שזה שלידו הוא זה שמשחק... עריכה: דיי בטוח שזה ציון צמח
  3. אני חושב שזה היה לפני שנתיים. עונה קודמת עניינו הרבה פחות כי לא היה רכש וחוץ מקומאץ' גם זרים לא היו(רק תומאסיץ').
  4. עד שאנשים לא ילכו הביתה על טעויות, זלזול וזרקנות זה ימשיך לחגוג.
  5. אחרי ששירלי פירסמה על אנתוני אנאן בהקשר של מכבי, וראיתי איך הבנאדם משחק במונדיאל. היא אוכלת כל ספין שנותנים לה.
  6. שני קשרים נוספים או שני הקשרים האלו, כלומר באנינג ומדוניאנין?
  7. אני רק חייב להוסיף משהו. אני לא עוקב אחרי כוכב נולד הרבה. אולי את השתי עונות אחרונות ועוד איזה שתיים בהתחלה, אבל הביצוע האחרון של דיאנה גולבי היה הכי טוב ששמעתי בכל העונות האלו. ולא במחלוקת או בחריקת שיניים, בפער עצום. פעם ראשונה העונה שבאמת באמת נהנתי מביצוע.
  8. מה שהתכוונתי הוא לתהות מדוע לז'אן היה נוח לסלוח אז ולבוזגלו עדיין יש כאלו שנוטרים טינה?
  9. למה לו סלחו ולבוזגלו למשל יש כאלו שמחכים לו בחוץ עם "סכינים"?
  10. זה לא רק 150 חבר. זה גם מס על שחקן ישראל שהוא גבוה. זה יוצא יותר מ-150 ולא במעט...
  11. קצת מוזר שתיהיה עליה. גם ככה אנחנו המנוי הכי יקר בליגה.
  12. אין מה לעשות. יש אנשים שנורא משעמם להם אז הם מחפשים ריגושים. הם מחפשים לפתח רגשות כאלו ואחרים, הם מחפשים עקרונות וטענות. ככה זה עובד, ככה זה ימשיך לעבוד וככה יהיה תמיד. הרי המקרה הזה היה. עברנו אותו, אנחנו כבר לא שם. הרי ברור שכל פעם להזכיר את הנושא זו סתם פרובוקציה כשמפעילים אלו שמלכתחילה לא ממש אהבו אותו ובהמשך, או סתם כאלו שנורא משעמם להם ומחפשים עקרונות ומשחקי כבוד. צריך להתעלם ולהמשיך.
  13. התסדרתי. מחקתי את המסנג'ר לגמרי בעזרת התוכנה- זאפ מסנג'ר.
  14. אין אפשרות זה מתקין לאותו אוטמטית ואז שולח שגיאה על כך שיש גרסא מעודכנת יותר.
  15. ניסיתי להתקין גרסא חדשה יותר של המסנג'ר אבל זה לא הלך והיו לי בעיות. הסרתי את המסנג'ר בכל הדרכים שאני מכיר, ורציתי להתקין את הגרסא הקודמת, שהיא ישנה יותר. למרות שעשיתי אין ספור דברים ומחיקות, כל פעם שאני בא להתקין רשום לי שיש גרסא מעודכנת יותר של מסנג'ר על המחשב ואני לא יכול להתקין אותה. מה עושים? תודה לעוזרים...
  16. אל תיהיו תמימים. חלוקה גאוגרפית זה לא יותר ממס שפתיים, שנועד להסתיר את זה שלוזון רצה לסדר דרבי כדי לספק ולו במעט את הטוטו, בניסיון להפוך את המפעל לטיפה מעניין יותר.
  17. עיבוד לדקה וחצי של מקור. דבר לא ברור. זה בלט בעיקר בביצוע שהיה עכשיו של מולי בכר, בו נראה כאילו מישהו שילם להפקה על מנת שתכשיל אותו, כאשר ב-40 שניות הראשונות שמעו רק גיטרות שלא קשורות לקצב, לסאונד ולעוצמה של השיר. הוא עצמו היה טוב מאוד בפזמון, רק חבל שההופעה היא קצת של דוד שנכנס באמצע המסיבה. ואני רק מוכרח לומר שהשיפוט העונה הוא קצת פתאטית. מה כולם מושלמים? כולם טובים? מדובר פה בשופטים שקטלו על ימין ועל שמאל הרבה מאוד מתמודדים שמהווים חלק מאוד ניכר במוזיקה הישראלית, ופתאום מגיעים אנשים מנו וור, ואין שום תיקון? הערה? עצה לשיפור? למה אתם שם בדיוק אז? נראה כאילו מישהו מההפקה של התוכנית דיבר איתם ואמר להם שיהיו כמה שיותר עדינים ומפרגנים בשביל להראות שהעונה הזאת היא משהו מיוחד. פתאטי.
  18. התוודעתי רק עכשיו שמחר יש גם כוכב נולד. עכשיו, למיטב ידיעתי, ישנו חוק שקבעה הרשות השניה שאסור לשדר תוכנית בידור או ריאלטי יותר מ-3 שעות שבועיות. איך זה עומד בקנה אחד עם כך שהשנה אנחנו נראה את זה 6 שעות שבועיות?
  19. חבר'ה- 150 אלף דולר זאת אומרת משכורת שנתית של כ-600 אלף שקל נטו(!). עלות המעסיק(ברוטו) היא תיהיה גבוה בהרבה בגלל המס הגבוה. מעט מאוד שחקנים מגיע להם סכומים כאלו. אז פה זורקים כסף כמו מים. מכבי עכשיו הכניסה את עצמה לבעיה, שבה בעצם השחקנים שכבר כמה שנים במועדון רואים את השתוללות וחושבים ורוצים גם להשתתף בחגיגה.
  20. אני חושב שהפרק האמריקאי הוא יותר מ-45 דקות. הרי אתה לא רואה את הפרסומות שלהם... אבל גם אם כן וזה נניח שעה-שעה ועשר דקות זה בקטנה.
  21. שלח לי פרטית עם המסנג'ר שלך, הייתי שם ואוכל לתת לך קצת פרטים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.