Jump to content

Brandon Roy

משתמשים רשומים
    287
  • Last visited

Everything posted by Brandon Roy

1. אין מה לקלל את לוזון גם פה. הטוטו התנו את המשך קיום המפעל והתמיכה בו, בכך שחלוקת הבתים תעשה ע"פ מיקום גאוגרפי. דהיינו, זאת אומרת שהם מקבלים גם דרבי תל אביבי, גם דרבי חיפאי. ללוזון לא היו ברירות.
  2. האנדורפינים זורמים, הלב משתולל והגרון צועק פאק הפועל למטרה כולנו קופצים לזיין ת'אדומים אז יאללה שהדרבי יגיע נפוצץ את היציע
  3. כמה נקודות ששמתי לב אליהן ולא באמת מעניינות: *הפועל ת"א מקבלת ב-2 הסיבובים האחרונים של לפני שלב הבתים, מסלול זהה לזה של חיפה בעונה הקודמת. בסיבוב השני אקטובה- כשגם הבית והחוץ זהה, ובסיבוב השלישי את רד בול זלצבורג. חתיכת צירוף מקרים יחסית לאפשרויות ולהסתברויות. *המשחקים הראשונים בכל מפעל שנקבעו היו של מכבי ת"א ושל הפועל ת"א. זאת אומרת, הם היו הראשונות לצאת בהגרלות. *ישראל ספרה עד כה בסך הכול שלוש עליות לליגת האלופות. בסיבוב המכריע שלפני שלב הבתים ב-2 מתוך 3 העליות, נכחו קבוצות מאוסטריה בצד היריב. פעם אחת שטרום גראץ. פעם שניה כאמור רד בול זלצבורג.
  4. באייר לברקוזן היא הקשה ביותר מבחינת מכלול המרכיבים. צסק"א אחריה. לנסוע לרוסיה, לשחק שם, היריבה היא לא אטרקטיבית- בדיוק כמו שקרה להפועל עם רובין קאזאן. זו ההגרלה הכי מגעילה שיש, כי גם הם רוצים, השחקנים לא יוכלו לגייס אותה מוטיבציה כמו זו שהביאו נגד אולימפיאוקס. לראיה, היינו בעמוד הראשי של האתר של אופ"א לאחר הניצחון. זה עולם אחר מבחינת השם אולימפיאקוס וצסק"א. פאריס סאן ז'רמן בתהליכי שיקום אני מבין. פיינורד לא הכי בקיא. אוניראה על הנייר הכי נוח אבל אם נקבל אותם זו תיהיה מלחמת עולם. סביר שהם מדורגים ויש להם אופציות "נוחות" מלקבל אותנו אבל.
  5. באנינג היה היום לא טוב. המשחק הראשון שלו מול מוגרן, הוא היה שוטף וכמו מים זורמים. ניווט את הכדור בצורה פנטסטית וקיבל יופי של החלטות. במשחק היום הכדורים לא הלכו, הפעילו עליו לחץ והוא נשבר אבל ברגע שהוא יצא, ראו שייני זה פשוט לא אותו דבר. עד כמה שבאנינג היה חלש, כשהוא עמד על המגרש אתה רואה נוכחות, שחקן 1.93 עם רגליים ארוכות מגיע ומפריע, ועומד נכון בהגנה זה הרבה יותר מקשה. ייני הוא נורא נחמד אבל זה לא הסייז וזה לא הגודל, הוא לא נגע בכדור ולא הצליח להפריע ולו במעט להנעת הכדור השוטפת באמצע של אולימפיאוקס. באנינג צריך למצוא ולהגיע ליציבות ואני מאמין שזה מה שיקרה כאשר גם יתחיל להכנס לכושר משחק עם לוח משחקים מסודר. הייתי מצפה ממזרחי למשחק הבא לא לבוא עם החילוף "ההגיוני" של קשר בקשר. ייני בבאיניג כי ייני הוא לא הפיתרון. במגרש שעושה תחושה שהוא עוד יותר קטן וכל הנעת כדור לאחר מחצית המגרש הופכת למסוכנת, ייני לא יעיל. לבוא, לנסות להעיז ולשחק עם העמדות.
  6. לאחר שהתגובות פה קצת עיררו לי את הביטחון בדיעה כי באנינג היה מהמצטיינים של המגרש, צפיתי במשחק שוב ואין לי מושג מה אתם רוצים. באמת ששום מושג. ראיתי פה הרבה דעות, ביקורות ותהיות אבל בכל כך אווילית עוד לא נתקלתי. כנראה אנשים פה מחפשים ברמות האלו שחקן "שלם". לא מושלם אלא שלם. שחקנים מאוד מעטים ניתן לקרוא להם "כשחקנים שלמים" ובטח שלא נמצא אחד כזה מתקרב לליגה הישראלית.
  7. אני מודה שאני קורא מה אתם כותבים על באנינג ואני מרגיש מעט מבוכה. אני באמת לא יודע מה ראיתם או למה ציפיתם אבל הוא היה יוצא מן הכלל. מסירות מדויקות, לכל כדור יש כתובת. משחק רגוע ושקט, יודע לתת את הספרינטים להגנה ובעיקר מכסה שטח בצורה טובה. יופי של תנועות גוף במסירה. הייתי רוצה לימים לראות אותו יותר דוחף את הכדור לעומק אבל עם כיוון ושיטה במשחק ההתקפה גם זה יגיע. היה טוב מאוד.
  8. לא בגלל זה זה מכור. הם הכינו 8 אופציות כראות עיניהם, כשלוזון רק בעונה הקודמת הצהיר שהוא רוצה משחקים אטרקטיביים על ההתחלה- עוד דרך לטשטש את השטויות שעושה בליגה ואחרי זה להתפאר בממוצע הצופים הגבוה והמשחקים שמושכי רייטינג עוד לפני השלבים המכריעים. לדעתי? לפחוץ ב-6 מבין 8 האופציות למכבי חיכו משחקים קטלניים בצורה מפחידה במחזור הראשון או השני, כי מכבי זו הקבוצה החמה, כי מכבי זו הקבוצה המעניינת, כי על מכבי כבר מדברים שבועיים בערוץת 5 שהיא פותחת עונה בליגה האירופאית למרות שאנחנו במפעל השני בחשיבותו ועל הפועל בקושי דיברו כשהם במפעל האירופאי הבכיר. אז רצו לנצל את כל ההייפ סביבנו וגם להרוויח. זה לא משנה מי ערבב ואיך. ככה רצו, זה מה שישש.
  9. רגע, לאחר הסיבוב הזה יש להפועל עוד סיבוב אחד לעבור או עוד שניים? זה לא רק שלושה סיבובי מוקדמות?
  10. רגע, לאחר הסיבוב הזה יש להפועל עוד סיבוב אחד לעבור או עוד שניים? זה לא רק שלושה סיבובי מוקדמות?
  11. חחחח...מחאה הבנאדם הוציא 100 מיליון שקל מהכיס שלו ואתם תעשו מחאה על זה שבמשחק אחד "עשקו" אותכם. ונעזוב את זה שקיבלנו אחלה של מחירים ביחס למה שהורגלנו תמיד לשער 8. ודווקא בעונה שבה ההוצאות הם גבוהות מבדרך ככה. אבל זה בסדר, כפויי טובה וטיפישים היינו, כפויי טובה וטיפשים נהייה.
  12. איך הם יכולים לשער בכלל שסידיבה יהיה במשחק כשהוא בישראל בכלל?
  13. אני כן יודע שאני ניזון מפרסומים של כל כלי התקשורת בדיוק כמוני וכמו כולם, רק שאתה הופך את זה לעובדות שחרוטות בקודש ורוצה לשאול על זה הרבה שאלות פלוס להביע עליהם פליאה ותמיהה ופלוס להסיק מסקנות. על זה שאתה רוצה שנגיב לך?
  14. בדיוק כמו שיש חוק האוסר לשדר תוכנית ריאליטי יותר מ-3 שעות בשבוע. כמו החוק של שידור הישראליות בספורט, כמו החוק שאמרתי עכשיו, כולם בעיקר בגדר המלצה והרגלוציה אינה קיימת. במילים של ההעם? כל אחד עושה מה בא לו
  15. למה אנשים פה החליטו שמוצארט היה מועמד בכלל למכבי? למה החליטו כי היו פערים נורא קטנים איתו או כי המשא ומתן שלו היה יכול להגמר אחרת? על פי אתרי ספורט ועיתונים. זו התשובה. אנחנו לא יודעים מה קורה ומזה כולם קופצים ומביעים דעתם. זה מזכיר לי תגובה של אחד ממנהלי "המכביפאנס" שנתן דוגמא- באתרים כתוב כי לברון ג'יימס, דרק רוז ודווין וויד באים לחתום במכבי. כעבור חודש לא קורה כלום ומודיעים כי אנתוני פרקר, נבארו וויצ'יץ' חותמים במכבי. לא תתאכזב? הרי הבטיחו לך את ג'יימס ווייד? זה בדיוק מה שקורה כאן. אנשים קוראים, שומעים, שואלים ומסיקים מסקנות. תיהיו רגועים. יהיה בסדר...
  16. מכבי מבחינתם עושים בסדר גמור. לגטימי שהם לא רוצים להגדיל את הסיכון שבלקחת שחקן שחזר מפציעה לא קלה ולא שיחק הרבה זמן, גם לשלם שכר מפוצץ וגם להתחייב לו לשלוש שנים כאשר אתה לא יודע בכלל איך הוא יגיב. זה לא רק אם הבדיקות יצאו תקינות או לא, אלא כבר במישור הפסיכולוגי האם אין איזה פחד מהתקלות נוספת או על האזור הפגוע- משהו שנורא מזכיר את טל בורשטיין מהכדורסל. ובכל זאת עושה רושם כי מכבי באמת רוצים אותו ומעדיפים אותו על פני אופציות אחרות אז ינסו להקטין את הסכומים שהם צריכים לשלם. לדעתי זה יסגר בסוף על שכר נמוך במעט, על ביי אאוט נמוך למשנגדבאך וחוזה לשנתיים.
  17. פרופסור מרטנס מוסר שזה רק זמני ובקרוב מאוד הוא ייפצע ויבנה לו בריכה נוספת בבית
  18. יצחקי קיבל מכה באחד מן האימונים. אני חושב שמאזן המכה הוא קיים חצי אימון עם הקבוצה ומאז אימון קשר בצד עם באנינג.
  19. האמת שבתמונה כשהוא ליד סידיבה, הנבחן השני, הוא נראה כמו אתלט שמתחרה לאולימפיאדה הקרובה. אחחח...אירופאים בקישור
  20. בנתיים למי שממש לא יכול לחכות, וואן כהרגלם בקודש, שלחו כתב למחנה ויש תמונות וסרטונים קצרים. לא אומר הרבה אבל חביב.
  21. תגובה מעולה של אחד ממנהלי המכביפאנס. אומנם מדובר שם על כדורסל, אבל תקפה גם ובמיוחד בענייני מכבי ת"א בכדורגל.
  22. גם אני ראיתי את זה. המחשב על ניסו אבל נראה שזה שלידו הוא זה שמשחק... עריכה: דיי בטוח שזה ציון צמח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.