Jump to content

Brandon Roy

משתמשים רשומים
    287
  • Last visited

Everything posted by Brandon Roy

1. אשדוד לא פותחת רגליים. אשדוד משחקת בדיוק כפי שכל הקבוצות הארץ אם היו במצב שלה היו משחקות. בליגה אין להם על מה לשחק ואת היעד- בין שש הראשונות היא כבר השיגה- הראש של הקבוצה בחצי גמר הגביע שם הכניסו להם כבר שבועות שזה הצ'אנס האמיתי שלהם בהתחשב בשאר העולות. רק לפני שבועיים מזרחי השאיר את מקרייב ושריקי על הספסל בתואנה כי הוא רוצה אותם טריים לגביע. אז אתם רוצים שהשחקנים יחשבו אחרת? המשחק הזה תקוע להם בין הגביע לחופש.
  2. נסה את זה: http://www.megaupload.com/?f=EFGK5Z0D אני חושב שרק פרק אחד אולי שניים עם הבעיה עליה דיברת. בכל אופן אולי זה יעזור לך.
  3. אז לאחר שפעם קודמת שבה פתחתי נושא על הסדרה, ביקשתי(מי זוכר כבר) את פרק 7 של העונה הראשונה. למישהו יש בצפייה ישירה/הורדה ישירה את פרק 11 של עונה 5? ניסיתי כמה פעמים ממגה אפלואד והקובץ הוא לא טוב. אם למישהו ישנה אפשרות אחרת שהוא יודע שהיא טובה, בבקשה להביא. תודה לעוזרים.
  4. האמת שאני כבר מזמן חדלתי להבין איך שחקנים מאבדים את חדוות המשחק. את התשוקה להעיז ולזכות ברגעי תהילה. פשוט הפסקתי. השחקנים כבויים וחסרי יצירתיות.
  5. ובסטייה קלה מן הנושא. מדהים מה שבלבול עשה שם... גם הביאו רכש מאוד איכותי באמצע כמו צ'ה. זיהו שמדובר בשחקן ברמה גבוהה והחתימו אותו לעוד שנתיים.
  6. מה זה השמות האלו של השחקנים של חיפה? כולם ערבים?
  7. תקראו מה הוא אמר על מכבי ת"א. הכי חכם, הכי מדויק. זה ששחקנים חוזרים מחו"ל לא אומר שמגיע להם יותר כסף ממה שהם קיבלו כשהם עוד היו פה.
  8. לא מדבר על חנויות צעצועים. שיתנו לי צמיד של ילד בן 8. אין איזו רשת ספורט שמישהו יודע שהיא מוכרת?
  9. בן 24. משחק בגראנדה בליגה הספרדית. אם אני זוכר נכון נותן שם 14 ו-7 בממוצע.
  10. סגל חביב מאוד קובי. אני בכל מקרה לא הייתי נותן את כל המפתחות לפרקינס בניהול המשחק. הוא עשה קפיצת מדרגה אבל זה עדיין לא מספיק. אלו לא ההחלטות ולא הרמה שבהם הם עוד צריכות להתקבל. הייתי הולך על מנהל משחק נטו כשפרינקס יעלה מהספסל- עומאר קוק ממלאגה. לגבי הקו הקידמי. אני לא חסיד של ניקו והברכיים אבל אם הבאת את הנדריקס שיש לו יופי של משחק פוסט-אפ אולי אתה יכול להרשות לעצמך לחפף מעט עם הסנטר וללכת על הימור כמו ניקו.
  11. אהלן... תהיתי איפה אוכל לקנות/להזמין צמידים(משהו דומה לזה שהיה לאמסטרונג), של קבוצות ספורט. אם זה כדורגל, כדורסל, זה לא משנה. אבל יש מישהו שמכיר מקום או אתר שבו אוכל לעשות כן?
  12. היה פה מתישהו ונעלם. אז לכבוד העונה החדשה שעוד מעט תצא לדרך...מישהו פה משחק? אני מקווה לשרוד את ליגה 5.
  13. סיימתי את העונה הראשונה היום. בנתיים יש לי את של העונה השניה, תודה. באמת סדרה אחת החזקות. אני בקושי סדרות ובטח שלא מעין דרמה, אבל זו פשוט תפסה אותי.
  14. חיפשתי ולא מצאתי. אני צריך את פרק 7 מהעונה הראשונה של מגרש ביתי, עם תרגום מובנה ובבקשה בחלק 1. תודה לעוזרים...
  15. אתם בונים הרים וגבעות ושוב נתבדה. יואב זיו בקושי משחק בלוקרן, סטרול רק עכשיו חוזר לקבל קרדיט. קולאוטי לא מזמן גם הוא חזר מפציעה. אף אחד מהם לא מגיע במצב האופטמאלי ביותר לקבוצה בסכומים שהוא מקבלים אתם מצפה לטיפה יותר, גם אלברמן שיחק 2 משחקים במילואים ורק חוזר מפציעה וישר רוצים להביא אותו בהרבה כסף. חבל למכור שום סיפורים והבטחות.
  16. עד עכשיו ההחתמות הם בסדר. זוהי לא ההשתגעות של הגלאקטיקוס או משהו שדומה לו. מכבי הביאו שחקנים שהם דיי חמים בשוק הישראלי אבל כאלו לעמדות שהם צריכים- מגן ימני במקום שפונגין ובעת הצורך גם שמאלי, חלוץ שמכבי כמהה לו כבר הרבה זמן. ושניהם ישראלים שזה בונוס טוב. אבל עכשיו נראה את ההתנהלות מכאן ואילך. אסור בתכלית האסור להביא עוד בלם לקבוצה. קפילוטו חייב להשאר ולשחק, זה בדיוק ההבדל בין עוד עונה עמוסת רכש מיותר לבין בניה על שחקנים מסוימים שבהם אתה רואה את הפוטנציאל לעתיד. קפילוטו הוא בדיוק כזה. סופסוף שחקן שגדל במועדון עם פוטנציאל להפוך להיות באמת שחקן בכיר, אסור להעלים אותו עם רכש כמו סטרול או משהו אחר. הוא וראלדס יצברו ביטחון ועוד דקות משחק ביחד עד סוף העונה ובעונה הבאה יגיעו טובים יותר. והכי חשוב, להפסיק עם מלכודות הנבדל. להתחיל לעבוד עם הרגליים והשכל.
  17. קצת מורידים פה מערך החלוץ המחליף. אתם יוצאים מנקודת הנחה שאבידור שפתח בכמה משחקים במכבי וכביכול הובא על מנת להיות שחקן פותח, אם נשים על הספסל נרוויח שחקן שבעונה שעברה הוא כפותח והיום הוא מחליף. הרווחנו. ובעצם, אבידור לא מתאים להיות חלוץ מחליף. אתם רוצים דוגמא לחלוץ מחליף? סבע מנתניה זה חלוץ מחליף. נכנס, יש לו משחק גב וכוח שעוזרים לו לשמור על הכדור ולהרוויח זמן ופוזשנים לקבוצה שלו כשהיא נלחצת, יודע איך עושים תנועה אלכסונית ברמה טובה. אבידור הוא מהיר, שחקן מחליף אמור לשנות את המשחק, עם מהירות בלבד ובלי איזה עוד משהו מיוחד אי אפשר.
  18. רסלמניה סך הכול דיי חלשה. לא משהו מדהים ואיזה קרובות יוצאי דופן. המאני אין דה בנק נחל אכזבה עצומה. כשיש לך אתלטיים כמו קינגסטון ובורן, ויש לך מטורף כמו הארדי ומתאבק כמו כריסטיאן אתה מצפה לטיפה יותר משעה של ג'ק סוואגר על הסולם מנסה להוריד את המזוודה. היה קרוב חלש מאוד- קצר, לא היו הרבה אלמנטיים וירטואוזים כפי שאתה מצפה מקרב כזה כל כך עמוס בכישרון של 10 מתאבקים שונים...ובטח שאתה יכול לשחק עם אלו "שבאו רק בשביל להשלים 10" לבין אלו שאתה באמת רוצה לקדם. עם מקמהון והיטמן היה קצת מעליב שלא באמת התפתח קרב. היה צריך לעשות משהו דומה למה שעשו עם מקמהון ו-DX, אז היה קרב באמת ענק. לשלב משהו, לא יודע, אבל לתת להארט להרביץ לו רבע שעה ולקרוא לזה קרב? לא יודע... ג'ריקו נגד אדג' היה נחמד מאוד. באטיסטה נגד סינה לא היה שום דבר חדש. 2 מתאבקים שכבר די מיצו את כל הארסנל שלהם למרות שבאטיסטה כבר כמה פעמים עושה ספיר ועוד. אין איזה חידוש מפתיע או נועזות יותר בקרב הזה.
  19. בטח שזה רלוונטי. כמובן שכן. נימני זוכה לחסינות מהיציעים ולכן הוא ישאר בעמדת המאמן עוד הרבה מאוד זמן כשמהקהל יהיה שקט. אז עד שיתחשל וישתפר ימשיך להביא לכאן שחקנים כמו גפני או שאר כאלו שחקנים שהוא מעריך. זה מה שאנשים הולכים לראות בזמן הקרוב. אי אפשר לשקר את האנשים כאן ולהגיד להם ששנה הבאה או עוד שנה וחצי יהיה הרבה יותר טוב. נימני מאמן שישתפר במקצוע ויהיה טוב יותר. בנתיים צריך זמן וזה זמן שאני לא בטוח שהקהל מוכן להשקיע אותו ולקבל אותו בהבנה.
  20. די נו באמת. אל תעליבו לי את האינטילגנצייה. לא רציתם את נימני? כמעט גמרתם על הרעיון שהוא זה שיהיה על הקווים. הקהל הביא את זה על עצמו. לבן שמעון לא נתנו לנשום בעוד הקבוצה של נימני לא יותר טובה ולא שומעים ציוץ מהיציעים. אז אל תגידו לא ידענו לא רצינו.
  21. לחלוטין לא. בטח שאפשר וחשוב גם לבקר ולומר. אבל יש פה איזה מימד בתגובות של כאילו "לא ציפינו", הבטיחו לנו משהו אחר. גם לא האשמתי אף אחד כביכול בבחירה של נימני. אני רק אומר שצריך לקבל את הדברים כמו שהם וגם להבין מאיפה חוסר היציבות שבה הקבוצה משחקת.
  22. אוקי. אז לא הבנתי איך מה שכתבתי "לא היה קשור לעולם" כדברייך?
  23. אם לסכם את המשחק מקצועית זה לתת תגובות כמו- "גועל נפש" "חבורה של זונות" וכל זה...כנראה שאני פשוט לא במקום הנכון או שתרבות דיון לא הגיעה אליך. אני נתתי את זווית הראייה שלי אל משהו שהיה ברור שיקרא. הרי לא כל שבוע נפגוש את עכו ורעננה. קבוצות עם טיפה יותר כבוד עצמי ומשהו לשמור עליהן מאחורה ומה לעשות, גם חושבות מדי פעם, לא יתנו לך את המשחקים בקלות. פה חוסר הניסיון של נימני מתבטא בעיקר באיך הוא לא מצליח לדחוף את הקבוצה הזאת או איזו עקומת למידה. נימני הוא לא אשם. "אנחנו" רצינו אותנו, אנחנו מקבלים אותו עם כל מה שהוא מביא איתו שזה גם חוסר ניסיון.
  24. אין פה מה לבכות ולהקניט חבר'ה. חלק נכבד מהקהל רצה את נימני על הקווים, אז כמו שהיינו עוברים עם כל מאמן "שבחרנו" "להכשיר אותו אצלנו" הוא עובר חבלי לידה בתחום האימון. כרגע חבלי הלידה הם בהכנה הנכונה של הקבוצה מעבר למוטיבציה השיטחית(שאי אפשר להקל בה ראש אבל היא לבד) שאושיית ציבור כמוהו מנחיל לשחקנים, ובדבר הבולט ביותר- ניהול משחק. הוא רואה שהקבוצה משחקת איך נאמר, לא טוב, ולא מבצע שינויים עד שחוטף את הגול ואז זה מאוחר. אם נימני נבחר להיות המאמן כאשר כולם יודעים שאין לו ניסיון, צריך לסבול מהחבלי לידה שבהכשרתו לתפקיד. זה היה ברור שהם יגיעו. בצירוף של מאמן לא מנוסה וקבוצת שחקנים לא מוכשרת יתר על המידה אנחנו מקבלים קבוצה אפאתית משהו ללא כיוון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.