Jump to content

Brandon Roy

משתמשים רשומים
    287
  • Last visited

About Brandon Roy

• Birthday 29/07/1992

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

3,086 profile views
  1. שיהיה לנו מישהו שיבנה לנו את המשחק כמו שאנוביס יודע לבנות סט - הבחור גאון. 4:10
  2. קבלת ההחלטות שלו מאז תחילת העונה גורמת לי לתהות לגבי התפקוד שלו במחלקת הנוער. עם כאלו החלטות, היה עדיף שהיה משאיר את עצמו בעמדה בה יש קושי למדוד את הביצועים שלו כמו במחלקת בנוער.
  3. אהבתי אותו יותר כשהוא לא על היה על תקן הצחוקים. הוא מבין בכדורגל ומתנסח יפה. מקווה שיעזוב את התקן ויחזור.
  4. מרגוליס היה השחקן נוער הכי טוב שראיתי. וזו הייתה עונה שהייתי בכמעט כל משחקי הבית של קבוצת הנוער.
  5. נשרף לי הלב מלקרוא את זה
  6. המגן הזר החדש שלהם מלוכלך מעט פחות מהפורטוגלי שעזב. כל הכבוד להם שהם שומרים על הסטנדרטים.
  7. אם השינוי המרכזי שלו היה עדן שמיר ושמיר משוטט על המגרש - ולא כי אני חושב שהוא לא משתדל או לא רוצה מספיק, אלא פשוט כי אין לו מושג מה הוא אמור לעשות בעמדה הזאת ומה מצופה ממנו, אז לפטריק יש עוד פחות שליטה על מה שקורה ממה שחשבתי.
  8. אם המועדון משחק 4-5-1 כבר עשור וכל שאר קבוצות הליגה משחקות 4-5-1, ואתה בונה סגל ללא שחקן כנף אחד סביר (קוואס עוד לא בכושר), אז אתה לא יכול לשחק במערך שיצר לך יתרון ובעוד כולם משחקים בו, אתה צריך לאלתר. ועכשיו אתה בחיסרון. זה חלק בלתי נפרד כשמדברים על דברים כמו איכות הסגל - אי אפשר להשוות על הנייר אחד על אחד, אלא הכל חייב לשבת בתוך קונטקסט. בעצם הבנייה של הקבוצה, אתה מסוגל להוציא עוד פחות ממה שהם מסוגלים כי המערך שכל המועדון בנוי עליו, לא מתאים לסגל שבנית. ועכשיו יש אפשרות לשנות, שזה סיכון לא פחות גדול, באמצע העונה, מאשר פשוט להמשיך ככה.
  9. הסיבה המרכזית, לדעתי, לסלידה החזקה ממנו זו העבודה שיש תחושה שהוא חושב שהאוהדים הם טמבלים. הם לא מבינים כלום, אז אפשר לגנוב להם את הדעת ולהנדס את העובדות. כי הם ברברים בלי חולצות שבאים למשחקי כדורגל אז אין להם שום הבנה. כך זה מצטייר. עכשיו, אם הוא כבר שלושה חודשים לא עוסק בלהנדס לנו את התודעה והא באמת מאמין שאנחנו משחקים טוב, אז זו סיבה עוד יותר חזקה שהוא לא צריך להיות כאן.
  10. פטריק מתנהל כאילו מבחינתו שהמועדון יישרף דקה אחרי שהוא עוזב.
  11. מאמן הכי חלש בארץ יש לנו. וזה הרבה כבוד עם כל המימרים הגנריים שמסתובבים כאן. גויאגון רמה מעל כל מה שקורה היום במגרש והוא לא מצא לנכון לעלות אותו מחליף אפילו. טביעת עין של שולח ווינר יש לו להולנדי הזה...
  12. לאורך זמן כדורגל זה עניין של סטטיסטיקה (ומכבי כבר שיחקה יותר מ - 10 משחקים רשמיים). אני לא חושב שמשחק ההגנה שלנו נחלש עוד יותר מזה שהצגנו בעונה הקודמת וההסבר הוא פשוט. בעיניי. כשאיבדת את דור פרץ, איבדת שחקן שהיה מרוויח לך (לצורך העניין, אל תתפסו על מספרים), 5-6 כדורים במשחק. כרגע, ייני לא מסוגל להרוויח מחצית מזה. בנוסף, מכבי מאבדת כמויות של כדורים שבשנים קודמות, היו מגיעים למספרים האלו אולי בשלושה משחקים ביחד. אז אם נניח קבוצות כמו סכנין ומכבי פ"ת, היו מקבלות נגדנו 5-6 פוזשנים, במשחק - כשהכדור בשליטה שלהם קרוב לרחבה שלנו והם בנחיתות מספרית של מקסימום שחקן אחד ומזה הם היו יודעים לנצל משהו כמו 0.8 (היו מסיימים עונה מולנו נניח אם אחת מהן מגיעה לפלייאוף העליון, אז מתוך 4 משחקים כשמבקיעים לנו משהו כמו 2-3 שערים), אז היום, בזכות שני האלמנטים (האיבוד פוזשנים שפרץ היה מרוויח וכמות הכדורים שאנחנו מאבדים בלב המגרש) מביאה כל אחת מהקבוצות האלו ל - 10- 12 פוזשנים במשחק. ואז גם אם לא מציגים שיפור, אלא רק שומרים על היעילות שלהם כמו שהיא, הם, סטטיסטית, שמים לך לפחות שער - שער וחצי כל משחק. כל זה מתחבר לכך שהקבוצה שלנו כבר לא שולטת בכדור רוב המשחק. במקרה הסביר זה 55-45. וזה כשלעצמו נותן לקבוצה היריבה יותר פוזשנים. ברגע שאתה מבין את הסטטיסטיקה (שוב, אל תתפסו למספרים), אז זה מתחיל להישמע סביר ולא נתפסים על כך שאיזה שחקן אחד בהגנה הורס הכל (ואני מאלו שפחות מחזיקים כאן מהרננדז). הבעיה היא שלוקחים את מכבי הנוכחית שהיא נחותה סטטיסטית, משמעותית, אפילו ממכבי של סוף העונה הקודמת ומצפים ממנה להציג את אותם הביצועים. זה אותו מערך, אותו מאמן, אבל שורה תחתונה אחרת לחלוטין. כך אני רואה את הדברים.
  13. כשמאמן מתחיל לדבר איתי על רוח, אני מבין שאין לו פתרונות.
  14. באמת שאי אפשר? אני לא זוכר הרבה משחקים שמכבי העיפו כמות כזו של כדורים ארוכים בפאניקה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.