Jump to content

Brandon Roy

משתמשים רשומים
    287
  • Last visited

About Brandon Roy

• Birthday 29/07/1992

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

4,124 profile views
  1. בדיוק. ב - 2 או 3 עמדות במקום להעלות לוקאסן וכאלה עם כרטיס טיסה מוזמן כבר ליום א', תעלה מהנוער.
  2. לא יודע מה זה השחקנים האלה... אדו בן 18, שיחק רבע שעה, ממה יש לך לקרוע שריר. אני אספר את זה למיקו בלו הוא יתעלף מצחוק.
  3. למה נגד כל הסיכויים? חיפה אחרי 3 אליפויות, אף קבוצה לא הצליחה בעשורים האחרונים לקחת אליפות רביעית. ועוד בלי המאמן הבכיר ועוד עם שרי שעוזב באמצע. באר-שבע יצאה כבר אחרי החודש הראשון של הליגה מהמירוץ. אני לא אומר, היו לנו קשיים והמון אתגרים, אבל לכולם היו.
  4. כל עוד לא יודעים מה עם קין, נראה לי קצת מוקדם לדבר על מי הולך להישאר ומי לא. יש כאן שחקנים שיהיו מוכנים לוותר על משכורות בכדי לעזוב אם הוא נשאר. הדרך שבה הוא שרף כאן שחקנים, זה לא משהו שרואים הרבה.
  5. היא לא טובה לך בשום קונסטלציה כי כפי שציינתי, משחקים רבים מענפים שונים שהיית מקבל עד עכשיו בילט-אין, לא תקבל. זה ייפגע בעיקר בנישה - אלו שאוהבים NBA, אלו של היורוליג, אלו שהם חולי ליגת האלופות משלבי הבתים וכו', משחקי ליגה של ריאל או ברצלונה וכו'. היא פשוט יותר רעה להם כי הבלוף שלהם לא יחזיק מים מאחורי חומת PPV.
  6. כרגע המצב הוא כזה שכביכול, כל הצופים (גם אלה שלא אוהבים ספורט) מסבסדים את ההכרח לשים את ערוץ הספורט וערוץ אחד של ONE בחבילת הבסיס, כי ככה החליטו וזה משרת כמובן אתה אלו שצורכים ספורט. הם אומרים בשורה התחתונה - אנחנו רוצים להפסיק את הסבסוד הקולקטיבי הזה וכך כל מי שצורך ספורט וירצה, ישלם את התוספת הזו וכך נוכל להוזיל את החבילות עבור מי שלא צופה ספורט, בעצם זה שהוא יפסיק את הסבסוד. כמובן שאין פה שום מנגנון שמבטיח שההוזלה הזו תעבור לצרכנים הכלליים קודם כל. דבר שני, זו מכת מוות קודם כל לערוץ הספורט עצמו כי הסיכוי שמי שאנשים כאן ישלמו באופן יזום, בנוסף לצ'רלטון, לערוץ הספורט שבו אין באמת ספורט, אלא רק דיבורים על ספורט - עבור כמה משחקי בתים בליגת האלופות, NBA וכו', הוא נמוך. אז הם יצטרכו לשפר דרמטית את המוצר ואז זו פגיעה גדולה בשולי הרווח שהם מגיעים אליהם כרגע בילט-אין. מכח ההסכם. אז בשורה התחתונה - זה לא יוזיל את חבילות הבסיס כי אין מנגנון שיבטיח את זה (ולא בטוח שאפשר לייצר אחד חוקי גם), זה יוסיף עלות למי שירצה לרכוש את ערוצי הספורט ו - ONE עבור ליגה איטלקית, ספרדית, NBA ומשחקי בתים בליגת האלופות נניח, כנראה כדוריד ועוד וישנה סבירות הגיוני שזה גם ידחוף כלפי מעלה את המחירים של צ'רלטון (כי ככה זה). לצרכן הספורט זה בטוח לא טוב, אבל גם לא אסון. לספורט 5 זו באמת מכת מוות והם כבר שגרו הודעה - לגבי השפעה על שאר הענפים ותהליכים עמוקים יותר, קטונתי וזה גם עוד לא הופצה החלטה ברורה, אז מעדיף לדבר רק על דברים שהם מוחלטים.
  7. מכבי יודעת שהיא הפעם, יותר מתמיד, חייבת לסגור את העניינים עם קין או מאמן אחר מהר כי יש פה שחקנים שאם קין ימשיך, לא יישארו כאן. הדרך שבה הוא שרף שחקנים העונה ושחקנים כאן נעו מהרכב ועד ללא להיכנס אפילו חילוף 5, זה לא משהו שראינו או שחקנים חוו כאן.
  8. וזה עדיין לא היה משנה את קו המחשבה שלי שהמערך וההצבה של השחקנים לא הייתה טובה. מי שמסתמך רק על התוצאה הסופית, אחרי זה מתפלא איך כמעט חזרו מולנו פעמיים מפער של 10 נקודות בצמרת.
  9. אני בכלל לא מסכים איתך. שיחקנו הגנתי שבכל פעם יש להם יתרון מספרי בכל אחד מהאגפים. בקבוצה מאומנת זה לא יכול לקרות. ואני בכלל לא מאשים אותם כאן - כי הם לא מתרגלים את המערך הזה ועם ציוות השחקנים. לך תראה את כמות ההרמות הנוחות שהיו לקורנו, ללא שום הפרעה. אגף שמאל שלהם (ימין הגנה שלנו) היה כל פעם רחוק מאוד מהשחקן. טיילו סביב הרחבה שלנו בקלילות. ושוב, זה לא גורע ממשחק נחישות בלתי מתפשר של השחקנים שלנו ועל כך כל הכבוד להם. פשוט תשאלו את עצמכם אם הנגיחה ההיא של קינדה נכנסת בכמעט דקה 90', האם אתם מדברים באותו האופן. אם אתם חושבים שהוא עשה כל כך טוב דברים, אז מצב אחד שנכנס או לא, לא אמור לשנות עבורכם את השורה התחתונה.
  10. זה רק שם זרקור גדול עוד יותר על הכשל שבאי החתמת בכר שהייתה סוגרת פה את הליגה ל -3 עונות קרובות. אם קין לא זוכה באליפות, אף אחד לא היה ממשיך איתו. אם קין זוכה באליפות, הוא לא יראה דחיפות בלהמשיך כאן.
  11. אני מאוד מופתע שעם איך שהוא משחק, הוא עוד מושך כלפי עצמו כזה אש. החמצות מטורפות שלו.
  12. זה משחק שמנצחים 1 מ - 10. היום הצליח. מי שנמצא במגרש ראה וזוכר לא מעט מזל, בעיקר בתחילת העונה. הולך לו. זו הייתה תצוגת אימון רעה שמצד אחד אין לך בט לגול שהוא לא פנדל ומצד שני אתה בנחיתות באגפים והם מגביהים עליך שוב ושוב בנוחות. כבר ראינו מאמנים שמגיעים למשחקים כאלה, משחקים טקטי, מנטרלים את היריב. ופה לא היה לנו התקפה ואתה אומר, טוב לפחות בוא ננטרל אותם, טיילו עלינו באגפים וליד הרחבה. היה לנו מזל והרבה נחישות של השחקנים. אני באמת חושב שבתכלול המשאבים חסרי התקדים שהוא קיבל בנוגע לצוות שעוטף אותו, הוא כנראה המאמן הכי חלש פה פרט לוידיגל. הכל ניחושים. בלטקסה לא שיחק חודש, פתאום פותח שוב שבמשחק הקודם שפתח, היה בדיוק באותו המערך נגדם שהפסדנו. עידו שחר שמעבר לזה שהוא קשר מצוין, הוא הפרוספקט הכי טוב שלנו הן בהינתן מצב חוזי והן בהינתן הגיל, לא רואה דקה 3 משחקים. דוידה שהבקיע 2 שערים ב -2 מחזורים שזה כפול ממה שעשה כל העונה, לא רואה דקה. המון מזל. מאמן חסר מושג. מקווה שאף אחד לא יתבלבל פה.
  13. כשאנחנו בפיגור הוא לא עושה חילוף במחצית, אז כשאנחנו מובילים? ובכל זאת, חייב את יוריס. יש הרבה שטח וצריך מישהו שמסוגל למסור פס קדימה. אגב, מי שחושב שקניקובסקי הוא קשר איכותי, לכו תראו מה זה קשר איכותי ותראו מה מוחמד עושה לו כבר 2 משחקים מולם. מאוד מקווה שיביאו במקום זר 50:50.
  14. מי שאומר שקניקובסקי הוא קשר שמתאים לאלופה, שיסתכל מה מוחמד עושה לו כבר שני משחקים. לא כוחות בכלל. בכלל איך אפשר להגיד שכל הקישור שלנו בעונה טובה, כשאנחנו לא מצליחים לשלוט גם נקודות קטנות או לייצר מומנטום.
  15. מעבר לזה שהוא השחקן הכי טוב, הוא גם הפרוספקט הכי חשוב ומעניין שיש לנו בקישור - בהינתן זה שהוא רק חתם על חוזה חדש והוא גם הכי צעיר. זה לא רק קין סתום. כל המערכת פה שבורה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.