Jump to content

Gabi

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by Gabi

1. טוב שמעו ככה זה שהחופש המזדיין הזה הוא אחד המשעממים שהיו בחיים אז פותחים נושאים עם שטויות בפורום
  2. כל מי ששיחק איתי פיפא יודע כמה פוקסים יש במשחק אחד איתי אז כל אחד אחרי המשחקים שלנו יכתוב פה איזה פוקסים היו.. נגיד עכשיו שיחקתי עם amit שאנלא זוכר תכינוי שלו בפורום היה לו 2 קורות וכדור אחד עף לשמיים ב1על 1 מול השוער..
  3. BlackStone אתה יכול לשלוח לי את זה בפרטי בבקשה ?
  4. יש מצב מישהו מארגן לי הורדות של שירי ימי הולדת בבקשה זה דיי דחוף לי לערב.. דרך אגב הכוונה לשירי ילדים כמו עוגה עוגה והשטויות האלה..
  5. 1. עדיין לא בטוח אם יהיה גביעה הטוטו אז ככה שלא בטוח מתחילים לשחק ב2 לאוגוסט 2. כולנו מחכים למנוים וכשיתחלו לשלוח נדע על זה עד אז זה לא כל כך משנה מה הקטע אם יהיה לך תפלסטיק הזה בבית או במשרדים של מכבי =\
  6. Gabi

Fifa 2008

מי שרוצה פיפא שיוסיף אותי לאיסי 234587921 =]
  7. אנחנו ממערב ראשונה משקמה..
  8. אחי יש פה מלא ילדים מי שאני יודע שנסענו יחד שנה שעברה זה מנטל ואנדי אז בדרך כלל שהמשחקים בשבת בערב לוקים אוטובוס מוצאים שבת או זה שראשון בכלל אין בעיה ואם זה שבת בצהריים מסנג'רים תהורים
  9. אחי במנוי יש את המשחקים הראשונים של השוקו אז זה צריך להגיע לפני שהמשחקים מתחילים..
  10. עדיין לא הבנתי מה כל התגובות פה זה כולה אתר ש60% ממנו המצאות.. אל תשכחו את זה !
  11. אחי זה לא קשור אינטרנט אקספלור לא ניתן למחוק משום שהוא בא עם הווינדוס מה שאומר שהוא מותקן בתוך הוינדוס ולא ניתן למחוק אותו..!
  12. ועוד שאלה קצת לא קשורה אבל לא נורא מישהו יותר מתי מתחיל גביע השוקו ?
  13. הזמנתי מנוי מלאן כן כן מהזונות האלה ביום ראשון ורציתי לדעת מתי בערך זה אמור להגיע??
  14. מזה קשור במנוי יש ניקובים בשביל גביע הטוטו ובשביל המקסימום משחקי בית שיכולים להיות..ואם אנחנו לא ב6 הראשונות אז פשוט נשאר ניקוב אחד כמו שהשנה נשאר לנו ניקוב במנוי...
  15. הזמנתי היום מהאתר שלהם ובגלל שהמנוי שלי משנה שעברה היה מחבר אמרו לי שאני לא זכאי להנחה של ה20 אחוז
  16. איכס זה מגעיל אין להם זכות ללבוש את המדים האלה ולשמוע את השירים תחשבי על זה שהסבא של הפולני יכול להיות היה נאצ*.. דיסקית בעברית ?! סמל יחידה ?! למי מי מת ביום שיהיה להם תזכות ללבוש את הרשי תיבות צה"ל צבא הגנה לישראל!!
  17. אם חבר הרגיל (www.hvr.co.il) זה גם חבר של נכי צה"ל או רק של גמלאים וחילים בצבא קבע?
  18. אבל למה נראה לך שללאן יש את כל הפרטים על האנשים שכמו מנויים נגיד חבר וכאלה ? עריכה: עכשיו ניסיתי להזמין ואז הוא כותב שאפשר להזמין רק מבוגר מה יש מצב שנגמר המנוים של הנוער ?!!
  19. כנס לפה אחי בפורום הזה יש את כל המידע על הPSP בכללי
  20. מישהו יודע למה אי אפשר לעשות הזמנה של מנוי מהאתר של לאן זה נותן לי ארור כל פעם האם עוד מישהו ניסה ולא הצליח ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.