Jump to content

Mentel

משתמשים רשומים
    449
  • Last visited

Everything posted by Mentel

1. יש לי את זה השנה הצהרת בלפור , הרצל , לאומיות ועוד שטויות כאלה גם על ערים חדשות באירופה ואני עושה היסטוריה א' גם למי שיש סיכומים על זה אני צריך
  2. איך אני עושה השנה היסטוריה א' ואין לי אתצ זה
  3. יהיה זכרה ברוך גוטליב כל דבר שתצטרך אני פה אוהב אותך אחי
  4. היה חבר טוב של אח של חבר שלי http://docu.nana10.co.il/Article/?ArticleI...652&sid=186 תיראו את הסרט אליו באמת מרגש איך זה שרק הטובים ביותר הולכים מאיתנו=\ יהי זכרו ברוך
  5. זה צמד שופטים בכל משחק הם שופטים ביחד ככה זה הולך בכדוריד צריך להתבסס ב4 הגדולות בשביל לקבל כבוד מהשופטים צריך מסורת
  6. כמובן שמגיע כמו תמיד כולםםםםם לבוא אתם לא מבינים כמה הדחיפה שלנו לחשובה ונונת כוח לשחקנים אנחנו שווים הרבה נקודות כל משחק
  7. בדרך כלל קשה לי לקרוא דברים ארוכים אבל פשוט התחלתי לקרוא ולא הצלחתי להפסיק היום עוד לפני המסע לפולין אני פשוט לא מבין איך מסוגלים לעשות דבר כזה נורא אני בטוח שאני ייצא למסע בעוד חצי שנה בערך השאלה הזאת והרבה שאלות אחרות רק יילכו ויגדלו. ריגשת
  8. בניטח ולילי אתם כפוי טובה שהשחקן עודד והכין תפאורות אז הכל היה טוב בשער 11 שהשחקן ב11 והאולטראס ב8 עכשיו במצב הזה שהשחקן נכנס למחאה הזאת בשבילכם בשביל הקהל הרחב לא רק בשביל הארגון אז האולטראס צריכים לחזור ל11 והשחקן לא נותן לו להתבטא אתם לוקחים את הארגון כאילו הוא חייב לכם משהו לוקחים אותו כמובן מאליו גועל נפש אתם כפוי טובה זה הודעה שאתה רשמת לפני כמה זמן השחקן דואג לך להסעות הכל טוב ויפה אבל שהוא יוצא למחאה ולא מכין תפאורה בשביל שיבינו ולא מעודד בשביל שיבינו אז הוא פיתאום לא בסדר פיתאום השחקן אשמים?! אז אל תזיין תשכל אותו דבר גם ללילי עכשיו שהשחקן עוזר לך(ולכל הקהל) שוב ותיראי את זה אולי בעונה הבאה או בעוד כמה זמן לא יורדת לך אבן מהלב את לא סומכת על השחקן צריך שהאוטראס יבואו לשער 11 במקום השחקן?
  9. 45-38 לקליבלנד 4 וחצי דקות למחצית אייברסון פשוט רק מזיק להם והרבה פחות יעיל מצ'ונסי
  10. לא יודע למה אבל עוד לפני שהסדרה הזאת החלה יש לי תחושה שהסלטיקס יעופו בלי גארנט הם לא אותו דבר
  11. הרבה בגלל שהם מופיעים ברוקצ והרבה התחילו לשמוע אותם בשביל לשמוע מה יהיה והבינו שהם עושים מוזיקה טובה
  12. התביאו בירות זה האלבום השני שלהם?!
  13. אייל נס ציונה גם דיי מתוסכלים מזה שהם לא עלו והם התלוננו שאסא וראשון לא נתנו נגדנו את הכל יכול להיות שהם יבואו לשחק חזק מידי ולסכן בפציעות שחקנים שלנו חייבים את כולם כשירים למשחק ביום שישי
  14. אגודהה שלל אנשיםם ענקיים לא מאמין שיש יחס כזה בשום קבוצה בין אגודה לאוהדים משחק ענקק היום של כולם בעיקר בהגנה צביקה היה פשוט ענק ונעל את השער תודה לאגודה הגדולה הזאת שרק בשבילה שווה לבוא לכל משחק
  15. אם רק הייתי יודע להתכתב באנגלית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.