Jump to content

Mentel

משתמשים רשומים
    449
  • Last visited

Everything posted by Mentel

1. הכי הרבה סיסמאות שקראתי בתגובה אחת בפורום, כמו לקרוא מדף מסרים
  2. עליתי על זה יש לאיגוד השופטים בעיה עם שופטים קירחים, שלושת השופטים הקירחים בליגה הם החלשים ביולר שיש: לייבה, עודה ולייבוביץ
  3. איזה אבקת חלבון קונים תגידו? עד היום הייתי מזמין optimum nutrition מiherb, אבל המחיר הפך למטורף, יותר מרף המס. בדקתי גם בmy protein ואותו הדבר
  4. הכי התרשמתי שלא קנה את הפרובוקציות של ביתר, אין עוד שופט בארץ שלא נותן לדוידזדה צהוב אחרי שדחף את שועה (אחרי שזרק את הכדור על סבוריט)
  5. אין לכם מושג, העמיד קבוצה שהייתה שווה לקבוצה שאמורה לעלות ב4 רמות על מכבי. גם בקשר למשחק היום, עלה למשחק בצורה נכונה מאוד למול הקבוצה שעמדה מולו, בלי פחד, אם ניסיון למקסם את הסיכוי (הקטן מלכתחילה) להפתיע פה. הרבה שחקנים השתפרו משמעותית תחת האימון שלו - קניקובסקי מתופקד כ-8 ושורף את המגרש, פריצה נראה סוף סוף כמו חלוץ אמיתי ועם רצון להוכיח, גלזר חוזר לעצמו ומחזיק לבד את האמצע, סבוריט כבלם זאת הברקה. עלה עם תוכנית משחק שעבדה לא רע, ועל הכדור הזה שח ייני נכנס אתם מדברים אחרת לגמרי. יובאנוביץ על הקו נתן גמישות בהרכב, ונתן אפשרות לסגירה רחבה (יובאנוביץ, קניקובסקי ובלטקסה) על מדואקה. בנוגע לחילופים, היה נראה שהבין שהשופט יוסיף כ-10 דקות, ורצה לתת להרכב שהעמיד ועבד טוב להמשיך, חוץ מזה שנחמיאס ובלטקסה גם משכו רגל גז מבין את הצורך לחכות ולראות מה קורה איתם. עזבו את זה שבן חיים וגולסה נכנסו רע למשחק לדעתי ולא באמת תרמו יותר מדי. יש מאמן מצוין במכבי וחייב להמשיך בשנה הבאה!
  6. מחפש לאמא שלי פאלפון סבבה עד 1500 שקל חשוב לה שהמצלמה תהיה סבבה, 256 גיגה זיכרון. קניתי לאבא של אישתי לו מזמן שיאומי פוקו f3 לדעתי, אבל רואה שיש מלא דגמים שלו. יודעים למקד אותי?
  7. שיחק בתחילת העונה משחק אחד בלבד (ועוד 18 דקות), ואז נפצע לכמעט 4 חודשים בלי כדורגל (הפסיד 13 משחקים), שחזר נתן 2 משחקים כמחליף ומאז עוד 2 משחקים חוץ מהיום - שאתה גם אומר שהיה לו משחק טוב. בטוח אי אפשר ללמוד מזה על היכולת שלו, הפציעה זה הדבר המשמעותי שהשפיע עליו השנה, אי אפר באמת למדוד את היכולת שלו
  8. מת על אמירות מפוצצות כאלה, איך קבעת שהיה חלש מאוד על סף המביך אם בגלל פציעה הוא שיחק סך הכל 4 משחקים העונה (ועוד 2 משחקים כמחליף למספר קצר של דקות)
  9. מת על זה שאנשים אוצרים צ׳יבוטה מתי לאחרונה ראיתם 3 משחקים רצופים שלו?
  10. מכבי חייבת להביא את כנעאן וסייף, פשוט חייבים. חוץ מהם בלם זר בסגנון של פלאניץ׳ יתקבל בברכה.
  11. חבל מאוד על ההפסד הזה…. צריך להגיד את האמת, מכבי חיפה קבוצה טובה יותר, מאומנת יותר, רוצה יותר. ועדיין…לא חושב שהפסדנו את המשחק על ענייני לחימה וביצים, אלא על זה שהשחקנים נתנו הכל, רצו כל המשחק אחרי הכדור ופשוט נפלו מהרגליים. זה מה שקורה שאתה לא שולט בכדור, וזה לדעתי היה המצב גם בכל הרכב אחר. הטעות המקצועית הכי גדולה במשחק הייתה החילוף על בלטקסה. שם קרסטאיץ היה צריך להראות גמישות (שהוא מראה בהכנה למשחק), לעבור לקו 4 בהגנה ולהכניס את גולסה בשביל להכניס רגליים טריות לאמצע, ולנסות לשלוט קצת בכדור.
  12. אין מצב שלא אמרו לו בvar על הצהוב הזה… שעה לקח לו לבן זונה
  13. תגובה מינימלית, כמו אחרי ירי לשטח פתוח. אחרי פגיעה ישירה בבית (לא משנה איפה) שהובילה לפציעת 7 אנשים, שבאה שבוע אחרי שרקטות שוגרו בגלל ברק לחופי בת ים, היתה אמורה להיות תגובה אחרת לגמרי
  14. לא רק שקרה, גם פגע פגיעה ישירה בבית בשרון https://www.israelhayom.co.il/interactive/amp/article/643799
  15. כי הם ערבים? או כי הם לא שחקנים מספיק טובים?
  16. הכי בושה זה החגיגות של שחקני בית״ר כאילו הם ניצחו את הדרבי בעזרת היכולת שלהם. חגיגות כלכך עלובות שלא מתאימות לספורטאים מקצועניים איזה גועל
  17. אני רוצה לראות מה יקרה כשיקבעו חוק ששחקן שנפצע אוטומטית יוצא מהקווים, ומושהה מהמשחק למשת 5 דקות מרגע היציאה שלו או לחילופין מוחלף ע״י שחקן מחליף. אני בטוח ב1000 אחוז שבמצב כזה נראה הרבה יותר כדורגל!
  18. מהטופס של המשחק אפשר ללמוד שהפרופסור הוא מאמן הכושר רשמי של הקבוצה
  19. אפשר להמשיך להגיד שהכל תלוי בנו, ואם מאמן אחר לא היה להם סיכוי וכל זה… וגם שהשופטים נותנים להם מתנות, אבל השרמוטות האלה פשוט קבוצה טובה, ומאומנת מאוד
  20. תאמת שישבתי ביום שני ביציע זהב, אז ממה הסתכלתי מה קורה בהטלת מטבע. הפעם אני יודע להגיד בודאות שחדרה ניצחו ומנשה זלקה בחר לאיזה צד לתקוף. דרך אגב אני חושב שזה שהקבוצה עומדת בצד שקרוב ל5 כששתי הקבוצות עולות למגרש, משפיע על החלטה של הקבוצה היריבה להישאר בצד שלהם!
  21. המחיר טיסה של איזי גט קפץ ביותר מפי 2
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.