Jump to content

Mentel

משתמשים רשומים
    449
  • Last visited

1 Follower

About Mentel

• Birthday 31/05/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

3,660 profile views
  1. יש לי בעיה עם 3 מנויים חדשים, לא מצליח ליצור קשר עם לאן כבר כמה ימים… מה עושים?
  2. ההגרלה הכי קשה שלנו = ההגרלה הכי קלה של בש
  3. דסה, בלם זר, ביטון, קיצוני שמאל וההולנדי וזה חלון טוב בשבילי….
  4. זה לא מדויק במקרה הזה. הכדור שוואלוורדה ניסה להעביר פגע בקונאטה, ומשם התחיל כבר תנועה קדימה ורק לאחר מכן פגע בברך של פאביניו שהחזירה אותו לכיוון ההתקפה של ריאל. אם פאביניו לא נוגע בכדור הכדור בכיוון ההתקפה של ליברפול בכלל, אין מצב שזה נבדל!
  5. אין בעיה בזה, להעביר לנתניה במסגרת טרייד פארפה + אלמוג/חוזז = טוואמסי + גאנדלמן
  6. עוד מישהו נתקל בבעיה שאי אפשר להוציא כרטיס מהאתר של לאן?
  7. אצל טוואמסי תסתכל גם על הרזומה שלו, לא קרוב בכלל לפלומין
  8. טוואמסי אחת החחתמות הגדולות בליגה שלנו בשנים האחרונות
  9. ולמרות כל התסכול על כל העונה הזאת, עדיין לא שכנעת אותי אית זה קשור לזריקת חפצים לדשא! תסכול יכול לבוא לידי ביטוי בצעקות נגד ההנהלה, השחקנים, הצוות המקצועי, השופט….למה לפגוע בסיכוי של הקבוצה שלך לנצח? וכל מה שאמרת לא מסביר למה היו זריקות חפצים לאורך חלקים גדולים העונה, גם שהיינו רצף של 7 נצחונות רצופים או ששיחקנו באירופה
  10. ככה מראים אכפתיות לקבוצה? שבמשחק הבא יסגרו לך את היציע ולא תוכל לתמוך בקבוצה? אתה חושב שהשחקנים של מכבי ראו אוהדים זורקים דברים למגרש ואמרו ״וואלה האוהדים האלה פנאטים אחושרמוטה, חייבים להילחם בשבילם״? רק רע זה גורם, הקבוצה בפיגור ואתם מעכבים את המשחק ונותנים לגיטימציה לבזבוז זמן. לא מבין איך אפשר לחשוב שזה יכול להשפיע בצורה חיובית איכשהו!
  11. אין ספק שאתה אוהד בוגר, שחושב על טובת הקבוצה… איזה מגניב זה להיות פנאט אה?
  12. עם חוזז אני לא בטוח שמכבי כלכך רוצה שהוא יחתום, עם בלטקסה לפי הפרסומים הנושא דיי סגור
  13. יש מצב שגולסה לא משחק בהחלטה ניהולית ולא מקצועית? מה הסיכוי שהוא לא מוכן לחתום על חוזה ולכן לא משחק כרגע? או שמכבי רוצים שיפחית את הדרישות שלו?
  14. צריך להתרגל, זיו אדלר פרש משיפוט פעיל והפך להיות שופט הVAR הבכיר בליגה. סביר להניח שיהיה השופט VAR כמעט בכל המשחקים הגדולים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.