Jump to content

Mentel

משתמשים רשומים
  • Content Count

449
  • Last visited

1 Follower

About Mentel

• Birthday 31/05/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

1,809 profile views
  1. אייאקס ואינטר ביחד בחוץ.... איזה חרא
  2. הייתי רוצה חלוץ כמו בצ'יראי כבר בינואר
  3. חייב להגיד שאני ממש לא מסכים בנוגע לאצילי, אחד החלשים על המגרש. היה נראה קצת מבולבל ולא סגר בהגנה, כל ההתקפות של הפועל הגיעו מהצד שלו. מצד שני, שוינפלד הוא המוביל המרכזי לגול הראשון של מכבי, נותן הכל על המגרש
  4. אמנם גול מעפן של באר שבע... אבל מראה על הרעב והחדות שת בן שהר... היינו צריכים אותו אצלנו
  5. שווה לקנות את ה2k ? עד היום אני משחק רק פיפא... מחפש עוד משחקים
  6. הזיה בעיניי שמסי זכה בכדור הזהב. הגיע לואן דייק הרבה יותר לדעתי
  7. תאמת שזה לא כלכך משעשע, אמירותיו של בן כספית מגוכחות ממש כמו אמירותיו של ריקלין. זה שלקחו פוליטיקאי "כפרויקט" ומצאו את הפעולות הלא כשרות שהוא ביצע לא בופך אותו לטהור ולאחד שלא ביצע את המעשים האלו. זה שלא תופסים אחרים שביצעו מעשים לא ראויים - זה לא כתב הגנה רלוונטי
  8. בא לי לקנות משהו ואין לי רעיון מה....
  9. זה מטורף... אין אייפון 11 בשום מקום חנות באילת
  10. ברמת העיקרון אני ממש בעד הVAR. אבל בלתי נסבל מה שקרה עכשיו במשחק של אינטר - הורס את כל החוויה
  11. תודה רבה על ההמלצות, לזה ששאל - כן סגרנו בלאגו (אולם קטן) דרך מישהו שאנחנו מכירים שם. תאמת שבאופן מוזר לא הייתי שם באירוע אבל שמעתי דברים טובים. בנוגע לוידאו - גם אני חשבתי שאין צורך, אבל לא משאירים לי כלכך ברירות. יותר מזה היא כרגע רוצה אפילו סרט באורך מלא ואני מנסה להוריד אותה מזה. מירון - אשמח למספר ופרטים בפרטי, תמיד טוב אוהדי מכבי בחתונה מקומות התארגנות - כנראה היא תתארגן בבית של ההורים שלה שדיי צמוד לאולם, מתלבטים אם זה לא מאבד מהאפקט ומהריגוש שלה בשלב ההתארגנות. רב - אם זה היה תלוי בי אז לא הייתה מעורבת בחתונה רבנות והיה טקס אזרחי, היא הטילה וטו ורוצה רב. מחפש משהו קליל יחסית שיהיה נגיש גם לחילונים - מתלבט אם לעשות את התהליך דרך צוהר או הרבנות בתל אביב
  12. מאמין שיש פה לא מעט חבר'ה עם ניסיון אז אנסה את מזלי. אני והבת זוג אמורים להתחתן בקיץ (אוגוסט) בראשון לציון. אמורים להיות בערך 500 מוזמנים, שאני מאמין שיגיעו בערך 400. הבת זוג לומדת ואיכשהו מצאתי את עצמי מארגן את רוב הדברים. סגרנו עד עכשיו אולם, דיג'י, מגנטים. אשמח לשמוע המלצות וטיפים רלוונטים
  13. מתלבט על קניית פאלפון חדש - יש לי סמסונג 8 שמרגע לרגע נדפק יותר. הייתי היום בגו מובייל והציעו לי את הדברים הבאים: 1. שיאומי mi9, זכרון 128G - כולל מגן מסך, מגן לפאלפון ואוזניות (שנתיים אחריות) 1630 שקל. 2. שיאומי mi9t, זכרון 128G (אותו מפרט כמו למעלה) - 1450 שקל. 3. שיאומי mi9t pro, זכרון 128 - 1550. מה אומרים?
  14. קרישי אני קצת מתקשה להבין אותך, מתוך כתב האישום שפורסם ע"י היועץ המשפטי לממשלה ניתן להבין שהחשדות בשוחד נגד ראש הממשלה חזקות ולראות כי הן כוללות לא מעט הוכחות מתוך חומרי החקירה. חומרי החקירה מכילים שיח פנימי רחב בתוך מערכת וואלה, ובראשם שיח בין נציגו ומקורבו (זאב רובינשטיין) של ראש הממשלה והבעלים של בזק לאלוביץ' עצמו ומנכ"ל וואלה אילן ישועה הכוללת שיח קונקרטי וישיר על סיקור אוהד לראש הממשלה בתמורה לקידום תהליכים המקלים ותומכים באלוביץ ובזק ע"י ראש הממשלה. יותר מזה - הם מכנים את ראש הממשלה בכינויים ומנסים ל"קודד" את השיח בניהם. בהקשר לתיקי 1000 ו-2000 אני דווקא חושב שלאור השיח הציבורי, והקושי של היועץ המשפטי לממשלה להיראות כמישהו שיוצא למלחמה אישית כנגד ראש הממשלה - הקל היועץ המשפטי לממשלה באישומים כנגד נתניהו. העובדות והעדויות מראות בצורה די חזקה כיצד עסק וקידם נתניהו את עניינם האישיים והעסקיים של 2 אנשי עסקים (מילצ'ן ופאקר) ,כשבמקביל מקבל מהם "מתנות" או לחילופין טובות הונאה אישיות ולטובת משפחתו. מה זה אם לא שוחד? אני באמת מנסה להבין מה עובר לנתניהו בראש ואיל הוא רואה את המשך החיים הפוליטיים שלו: 1. ממשלת אחדות מיידית בראשות נתניהו וגנץ - נראה כי ירדה מהפרק בשלב זה. 2. הצלחה להרכיב את הממשלה לאחר בחירות נוספות - אני הופתע מאוד אם לאחר כתב אישום מסוג זה הציבור ייתן אמון בנתניהו. וגם אם כן קשה לי להאמין שנבחרי הציבור האחרים (כולל השותפים שלו מימין) יתנו בו את האמון הנדרש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.