Jump to content

ישראלי משה

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

About ישראלי משה

• Birthday 14/10/1955

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

1,668 profile views
  • spurs

1. קודם כל הכבוד לכם על העידוד ללא הפסקה שלכם. שנית זו קבוצה מזן אחר שנותנת את הנשמה ומראה אופי יוצא מהכלל מגיע להם ולכם שאפו גדול כל הכבוד !!!!!!!!!!!! ישראלי משה
  2. שוב שלום לכם חברים יקרים לאור כל מה שנכתב כאן על ידכם ולצערי חלקכם אינו יודע את כל התמונה וכותב דברים כפי שהם נראים לו ולא תמיד הם מדוייקים אני מעוניין לערוך כנס של כל האוהדים שקבוצת הכדור עף יקרה לו וחשובה לו. כמובן שכנס כזה יוכל לצאת לפועל במידה ותהה היענות מתאימה של אוהדים להירתם להצלת הקבוצה כל מי שמוכן להירתם ולהגיע לכנס כזה (שאני מקווה שנעשה אותו בשבוע הבא) נא לשלוח לי הודעה או להירשם כאן באתר. שלכם ישראלי משה
  3. שלום חברים מאחר ואני מכיר קצת את התמונה המלאה אכן עצוב לראות מה שקורה לקבוצת הכדור עף מאחר וזמני קצת פנוי בתקופה הקרובה אני מוכן להירתם לעזרת הקבוצה כמובן בתנאי שיהיו לי פרטנרים מקרב האוהדים. אני מוכן ורוצה להגיע למיץ' אבל אין לי מושג איך להגיע אליו . אלדד בוקשפן הביא בזמנו את מיץ' לכמה משחקים אבל לא הייתה התקדמות בעניין. תשיגו לי את כתובת המייל הפרטית של מיץ' , טלפון פרטי שלו ו/או כל דרך התקשרות אליו ושלחו לי. אולי כדאי לעשות כנס אוהדים בשבוע הבא ?? אשמח לשמוע כל רעיון מכם איך לעזור לקבוצת הכדור עף שלנו. ממתין להיענות רצינית מכם. שלכם תמיד ישראלי משה
  4. שלום לכולם ביום חמישי אני מקווה שהסידרה מול מטה אשר תסתיים בנצחון שלנו ובהנפת צלחת אליפות חמישית ברציפות. המועדון מעמיד הסעה לרשותכם שתצא ביום חמישי בשעה 16:00 מהדר יוסף. אנחנו צריכים לדעת כמה מכם מעוניינים בהסעה ע"מ לראות האם מיניבוס או אוטובוס להזמין. ההסעה תצא מהדר יוסף כי ישנם מספר אנשים מהמועדון הנוסעים למטה אשר לכן היא יוצאת מהדר יוסף ולא מנוקיה. תבואו תעודדו ותהיו שותפים לחוויה של אליפות חמישית ברציפות. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל החברים שהגיעו היום למשחק ועודדו ושרו ונתנו כתף לקבוצה. תראו כמה אתם חשובים לקבוצה הזו , אז בואו להניף את הצלחת בחמישי במטה אשר שלכם ישראלי משה - מזכיר מועדון מכבי תל אביב מועדון אחד לפני כולם
  5. חברים יקרים עברתי הרבה חוויות בחיים חלקם במועדון הזה עם הקבוצה הזו אבל חוויה כמו היום לא עברתי קבוצה של ווינרים שהאמינה שהיא יכולה לנצח ולעבור שלב חברה ענקית של אוהדים שמבינים ויודעים מה זה מכביזם לשמו צוות אדיר אני רוצה לומר תודה ענקית לכל אלה שהגיעו היום לעודד להרעיש ולהרעיד את הדר יוסף אתם הייתם ועדיין אתם השחקן ה- 7 של הקבוצה לא הפסקתם לרגע לעודד כי הבנתם עד כמה חלקכם בנצחון משפיע על כל אחד ואחד בקבוצה ובמועדון. הייתם קהל למופת !!!!!!!! אני רוצה להודות לכם מקרב לב והאמת מגיע לכם את הנצחון הזה מקרב לב. הייתם אדירים !!!!!!!! בעוד שלושה שבועות רבע הגמר אצלנו בהדר יוסף כולם באים אבל כולםםםםםםםםםם ממלאים את הדר יוסף כמו גמר האליפות ההוא נגד הוד השרון ממלאים את הדר יוסף בצהוב מרעידים את קירות המבנה ושוב תודה לכם אנשים יקרים.ההתרגשות שלי מעל ומעבר לכל ציפיה ותחזית שלי. ועכשיו נישאר לנו לחגוג את סוף השבוע היווני הזה בנצחון של הכדור יד במוצ"ש על דוקאס היוונית כולם חייבים להגיע לעודד והריע לשחקני הכדור יד ובעזרתכם נעשה את זה גם בכדור יד. כולם מגיעים במוצ"ש בשעה 17:00 לבית מכבי בראשל"צ לעזור לכדור יד לעשות גם היסטוריה שלכם תמיד ישראלי משה - מזכיר מועדון לענפי ספורט מכבי תל אביב מועדון אחד לפני כולם
  6. שלום חברים אכן כמו שכתבו כאן הוגרלנו לשחק בגביע השני בחשיבותו באירופה נגד קבוצת lamia מיוון, המשחק הראשון יהיה אצלנו אומנם יש אופציה בתוך ה- 3 תאריכים לבחור אבל איך שאני רואה את התאריכים וזאת דעתי בלבד ולא של המועדון נישאר לנו רק ה- 18.10.2011 כי ה- 19 לאוקטובר זה ערב חג שמחת תורה וה- 20 לאוקטובר זה חג שמחת תורה. אז תכינו את עצמכם הכינו את הגרונות שלכם ונמלא את הדר יוסף כמו שרק אתם יודעים לעשות.
  7. כל אלו ששלחו הודעה בפרטי או כתבו כאן שהם מבקשים חולצה נשלח אליהם
  8. חברים יקרים כל החולצות יצאו הבוקר אליכם בדואר ישראל לצערי אזלו החולצות כך שמי שביקש היום לצערי לא אוכל לשלוח לו. שיהיה קייץ מהנה לכולכם ונתראה בעונה הקרובה שלכם ישראלי משה - מזכיר מועדון מכבי תל אביב מועדון אחד לפני כולם
  9. חברים יקרים נכון להרגע חלק מהחולצות נשלחו כבר ואכן חלק מהאנשים קיבלו מאחר ואני לבד אורז ושולח לכם לוקח קצת יותר זמן לשלוח נכון לעכשיו כל מי שביקש חולצה יקבל אני מקווה שאוכל לארוז עוד השבוע את יתרת החולצות ולשלוח לכולכם עוד קצת סבלנות ולכולם יגיע. ולמי ששאל החולצות נשלחות בדואר ישראל והן כמובן ללא תשלום אני מקווה שתהנו מהחולצה ותגיעו איתה למשחקי הקבוצה שלכם ישראלי משה - מזכיר מועדון מכבי תל אביב
  10. לידיעת החברים שהזמינו חולצות החולצות יישלחו אליכם במהלך השבוע הזה בדואר ישראל אשמח לשמוע ממכם שאכן הם הגיעו בברכת המכבי ישראלי משה - מזכיר מועדון מכבי תל - אביב מועדון אחד לפני כולם
  11. חברים יקרים כפי שהבטחתי לכם במשחק האליפות אז הגיעו חולצות האליפות של הכדור עף מספר החולצות מצומצם מי שרוצה חולצה שישלח לי את שמו ושם המשפחה וכתובת ואשלח לו בדואר. זכרו הכמות מוגבלת ומצומצמת. כל הקודם זוכה ומקבל בברכת המכבי ישראלי משה - מזכיר מועדון לענפי ספורט מכבי תל אביב
  12. בוקר טוב חברים סגרתי עם יוני אלמוג שתוכלו להכניס תוף אחד וחצוצרה אז בואו כולנו ונעודד את הקבוצה שמגיע לה הכי הרבה מכולם עידוד שלכם ישראלי משה - מזכיר מועדון מכבי תל אביב
  13. שלום לכולם, קבוצת הכדורעף שלנו, העפילה שלשום לגמר אליפות במדינה בפעם החמישית ברציפות ותחל את משחקיה כבר מחר בשעה 19:30 בהדר יוסף. להלן לו"ז משחקי הגמר: משחק 1 – יום חמישי 7.4.11 שעה 19:30 הדר יוסף משחק 2 – יום שלישי 12.4.11 שעה 19:00 הוד השרון משחק 3 – יום ראשון 17.4.11 שעה 19:30 הדר יוסף משחק 4 – יום חמישי 21.4.11 שעה 19:30 הוד השרון משחק 5 – יום רביעי 27.4.11 שעה 19:30 הדר יוסף בואו לעודד ולתמוך בקבוצה לקראת דאבל רביעי ברציפות!!! * כניסה חופשית לכל המשחקים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.