Jump to content

טל כוכבי

משתמשים רשומים
    465
  • Last visited

About טל כוכבי

• Birthday 03/05/1994

Contact Methods

• Website URL
    http://דמגוג מספר 2

Profile Information

Recent Profile Visitors

1,255 profile views
  1. כבר הרבה זמן לא התרגשתי ככה מבארסה, ניצחון של רוע - במובן הטוב של המילה (: סביליה שיחקה טוב, אבל צריך לזכור שצ'אבי היום נתן את אחד המשחקים הגרועים שלו בשנים האחרונות (ומגיע גם קרדיט לסביליה שנטרלו אותו). שורה תחתונה - 6 מ6, אפילו פפ לא עשה את זה. דוד מלך ישראל חי חי וקיים
  2. בבית ספר שלי פרסמו, כמו גם בבתי ספר אחרים. אם עוד לא פרסמו אצלך אז חכה שבוע עם העניין ובטח בתחילת שבוע הבא יפרסמו
  3. אני גם חושב שכל שיר של אביב גפן שאביתר בנאי שר פתאום נשמע הרבה הרבה הרבה יותר טוב. ובקטעים של אביב אני מעביר שיר. (הקול של אביב מזכיר לי חתולים גוססים). מהי דעתך בנושא?
  4. שיפול לה הראש. מקום 2 ב''הדבר שהכי גורם לך להעביר תחנה ברדיו'' אחריי הפרסומות לסופרלנד
  5. פרופיל במנג'ר זה המדד האמיתי מי מפרגן?
  6. אהלן, מחפש לקנות שני כרטיסים ליום חמישי לי ולחברה שלי משכורת של חייל אז אם מישהו מתכוון להציע כרטיס ב400 שקל שיוותר.. אפשר לפנות אליי בטלפון בשעות נורמליות בבקשה 0542345576 טל
  7. מישהו פה היה באיוס ? המליצו לי על איוס ממש
  8. פורום אהוב, מה שלומכם? עבר קצת זמן... נראים טוב אני ועוד 3 חברים מתכננים לטוס בקיץ, עכשיו הקטע הוא שאנחנו לא סגורים על יעד . בורגאס רצינו אבל הורדנו כי כל הערסים גילו וזה כמו להסתובב בנתניה שם. תכלס רובנו עם חברות וגם נהיה עם חברות בזמן הזה אז חשוב מקום שאפשר להנות בו גם בלי אורגיות ומסיבות כאלה... כל הצעה תתקבל בברכה !! תודה
  9. מוכן לתת מין אוראלי תמורת לינק (;
  10. קיבלתי, לצערי חולצות של העונה הבאה יהיו רק בעוד מספר חודשים אם בכלל.
  11. ארגנטינה יש, ארסנל יש הכל רק תזמינו חבר'ה, תסמכו עלינו שיש לנו את מה שאתם מחפשים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.