Jump to content

No_Mercy

משתמשים רשומים
    739
  • Last visited

1 Follower

About No_Mercy

• Birthday 27/03/1988

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

3,445 profile views
  1. אני מחפש למזרחי עליון עד לסוף העונה נא לעדכן בהודעה פרטית
  2. כל הסיפור הזה פשוט הזיה, אמיר כבירי סוגר כביכול מכרז להקמת איצטדיון עתידי שיעלה כמה מאות מליונים אח"כ מנסה לסגור מול חברה סינית שהיא תהיה המבצעת ותקבל את כל התקציב של ההקמה בתמורה הם ישלמו להפועל 2.5 מיליון דולר כל שנה (?!) ואז הוא מוכן לעזוב, מי ידאג להמשך הפרויקט? מישהו רואה הסבר הגיוני לזה? תקדים איפשהוא? זה לא מעניין אף אחד יותר מהעובדה שדמארי מועמד?
  3. ממליץ על הסדרה Making a murderer של Netflix סיפור הזוי
  4. יש פה מישהו במקרה שמתעסק בבניית אתרים (באנגלית) או בקידום אתרים? ברמה גבוהה שלחו הודעה פרטית אם כן, אני מחפש מישהו שמתאים לעזור לי באיזה פרויקט, בתשלום כמובן.
  5. ההורים שלך ישנים במיטת קומתיים זה מגיל 12 זה ממשיך לזה שהם קמים בבוקר ונותנים כיף
  6. אני גם הייתי משאיל אותו אבל הקבוצת בת היחידה שלנו זה הפועל
  7. אני עוד מחכה למה שאני צריך לקבל מההתערבות למרות ששכחתי על מה זה היה ומה הפסדת ולעניינו- נחיה ונראה אבל אם מרגוליס יקבל את הצאנס הוא יבוא לידי ביטוי
  8. מרגוליס שחקן ואני מאמין שהוא מראה את זה באימונים אם סוסה נותן לו לעלות... לאט לאט זה ישתחרר לו, אל תשכחו שבני יהודה היו בכוננות ספיגה וקבוצה של קשטן זה לא המקום לצבור בו ביטחון בשורה התחתונה עדיף בהרבה על מי שהיה על הספסל באותו רגע(כולל דאבור- קודם שיחתום על החוזה ואחכ נדבר לפני זה הוא לא שווה התייחסות) עוד כמה צ׳אנסים זה יפתח קוסטה אוכל כובעים ברגיל אז לא להתרגש
  9. ללא ספק יש לו פוטנציאל אדיר לעמדה הזאת מצד שני זעזוע כזה בהגנה זה לא דבר שמאמן רוצה לעשות דווקא לחלק הכי יציב בקבוצה ובתחילת העונה כרגע לדעתי לא ריאלי למרות שהיה יכול להיות מעניין מאוד.. ובלי קשר לדעתי בלם זה עמדה יותר חשובה ממגן ימני אז למרות שכרגע יש לנו חוסר בעמדה הזו לא הייתי ממהר ״לסתום חורים״ כי לך תדע איזה עמדה תצטרך אח״כ
  10. בוא נביא את אלי דסה וניתן לביתר את ריף לוגסי ועומר ורד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.